• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Viešoji [JAV] BB bendruomenės grupė "Messenger Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, bičiuliai JAV gyvenantys BB nariai!!! Kaip visiems sekasi šiandien? Man įdomu sužinoti, kas visi yra JAV, todėl filtruodamiesi čia skirkite akimirką savo laiko ir pasakykite: "HELLO!!!". Būtų malonu suburti bendraminčių grupę, kurie, kaip žinau, yra vietiniai, kad galėtume susirašinėti žinutėmis ir net ateityje bendradarbiauti projektuose, kuriais galime domėtis! Laukiame visų laiškų!!!

Taika, meilė ir būkite saugūs ten!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esu žemutinėje 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Esu iš JAV.
Vidurio Vakarai
Iš vakarų pakrantės, Kalifornijos ir Sietlo.
Dabar gyvenu vidurio vakaruose
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, Jesse jade, aš pats esu Oklahomoje. Malonu susipažinti, žmogau! Kokių rūšių narkotikus naudojate, gaminate ar parduodate? Koks tavo mėgstamiausias narkotikas?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Esu senas greičio maniakas. taip, mes egzistuojame. Metamfetaminą gaminu su pertraukomis jau apie 32metus. REI 93-iaisiais įlankos rajone.
Lith dope šiaurinėje skalbykloje.
Man patinka mdma. Neseniai buvau švarus 12 metų, įskaitant 7 metus, kuriuos praleidau 10 metų gamyboje.
Kuo tu užsiimi?
Aš neprieštarauju retkarčiais šliūkštelėti opiatų. Tik ne reguliariai. pastaruoju metu gaunu šių 15 mg morfino tablečių. Įmetu jas į vandenį, tada išsitraukiu netikrą švirkštą ir arba knygą, arba švirkštą įsidedu į burną ir leidžiu absorbuotis.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Aš pats esu senas greičio maniakas, brolau! Ką tik vėl pradėjau gaminti maistą po maždaug 20 metų pertraukos. Tais laikais pagaminau daug puikios matematikos! Niekada neturėjau problemų dėl narkotikų, net dėl jų laikymo, nes gaminau tik savo asmeniniam naudojimui ir visada per daug bijojau pradėti masiškai prekiauti narkotikais. Mano laisvė ir teisė nešiotis šaunamąjį ginklą visada buvo pernelyg svarbi! Sakau, kad esu senas greičio maniakas, man 49-eri, o metamfetaminą reguliariai vartoju nuo maždaug 23 metų. Taip pat esu aistringas opioidų vartotojas ir vartoju maždaug nuo 16 metų. Turiu sveikatos būklę, kuri suteikė man galimybę nuo 19 metų gauti didelius kiekius opioidinių vaistų nuo lėtinio skausmo. Tačiau visa tai baigėsi, kai DEA parašė savo dozavimo gaires - 100 mg morfino ekvivalento per dieną. Daugelį metų stabiliai vartojau apie 300 mg morfino ekvivalento per dieną, bet kai gydytojai avariniu būdu atpratino mane tik nuo 100 mg per dieną, nustojau eiti. Daug daug daug metų buvau priklausomas nuo heroino, bet neseniai perėjau prie benzimadozolo tipo opioidų ir jie man labai patinka! Per pastaruosius metus per mėnesį užsisakiau protonitazino maždaug už 300 JAV dolerių. Ką tik vėl pradėjau gaminti, kaip minėjau, ir iš karto avėjau į bėdą išgaudamas pseudoefedriną iš naujų šalčio tablečių. Spėju, kad šiais laikais JAV į jas dedama specifinių PH polimerų, dėl kurių beveik neįmanoma atlikti A/B rūgšties ekstrakcijos, kuri visada buvo mano mėgstamiausias būdas paruošti švarų efedriną mano virėjui. 20 dėžučių 96 raudonų 30 mg tablečių įdėdavau į distiliuotą vandenį, sumažindavau ph pridėdamas šarmo, tada įpildavau ketvirtį heptano nepolinio tirpiklio, atskirdavau tirpiklį ir dujomis....... Ir beveik NIEKO! Tada, kai patikrinau ąsočio turinį, radau, kad viskas virto drebučiais! Man šiek tiek pasisekė su 120 mg laikino atpalaidavimo tabletėmis, kai jas sumaliau ir ištirpdžiau izopropilo alkoholyje, tada filtravau ir išgarinau, o prieš naudodamas virti nuploviau acetonu. Tačiau iš dėžutės, kurioje turėtų būti 2,1 g pseudofedo, po ekstrakcijos gaunu apie 1,5 g, o po virimo su raudonuoju ir jodo kristalais mėgintuvėlyje su balionėliu virš viršaus, naudojamu kaip kondensatorius, gaunu atgal apie gramą. Šlykštu! O kaip dėl tavęs, žmogau, ar tau pavyksta šiandien JAV išleistų peršalimo tablečių sudėtis? Ar turi kokių nors patarimų, kaip gauti geresnę mano ekstrakciją ir apskritai bendrą išeigą? Bet kokiu atveju malonu čia sutikti panašiai mąstantį vyruką! Džiaugiuosi, kad turėjome galimybę susipažinti! Man visada gali praversti naujas draugas!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
O! Ką tik pastebėjau, kad esi tas pats asmuo, kurį mačiau gaminantį ir parduodantį MDMA BB! Tai nuostabu, brolau! Tiesą sakant, susidūriau su tavo vardu kitame skyriuje ir nusiunčiau tau DM, klausdamas, kokį sandorį galėtum sudaryti dėl gramo tavo šūdų, jei pažadėčiau parašyti išsamią apžvalgą? Niekada neturėjau galimybės išbandyti mdma bro, bet visada norėjau! Tiesiog nėra vietinio šaltinio, kuriame galėčiau ją įsigyti. Bet kokiu atveju, nurodykite man gerą kainą ir aš užsakysiu dabar ir paliksiu išsamią jūsų produkto apžvalgą, kai jis atvyks!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
O, nepaminėjau, kad ir aš užaugau vakarinėje pakrantėje! Gimiau Oregone, užaugau Marisvilyje, NorCal, o maždaug prieš 10 metų persikėliau į Oklahomą ir nusipirkau sau nekilnojamojo turto. Taigi galiu lažintis, kad turime daug tos pačios patirties ir požiūrio!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wal-fed yra ten, kur šiais laikais yra Sudafed 12 valandų, bendrinė forma. Jie atrodo kaip paracetamolis, pailgi ir balti, 120 mg, 20 vienetų. Juose nėra nieko bjauraus. Pseudo, krakmolo. Ir glazūra
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
ką tik pamačiau, kad negalime pasakyti, kur turime kitų bendravimo formų. Džiaugiuosi, kad tai pamačiau, nes būčiau nepagalvojęs. Turiu savo informaciją skelbime. jei norėtumėte pasikalbėti be šios sąsajos. Aš visada reikalausiu naudoti depozitą čia bb, bet nekenčiu teksto
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Taigi, jei teisingai jus suprantu, jūs nusipirkote visus tuos prekursorius ir sudeginote didžiąją jų dalį mokydamasis gaminti MDMA? Ir manote, kad žinote, ką darote dabar, ir pasiektumėte geresnių rezultatų? Jums pavyko tik viena sėkminga sintezė? Ir iš jos gavote porą uncijų gero MDMA? Ar man viskas teisinga? Prakeiktas, skamba, lyg būčiau kvailas, kai perskaičiau tai atgal, bet iš tikrųjų taip nėra! Tiesiog patikslinu, ar supratau, ką man pasakei. Aš tikrai žaviuosi tavo ryžtu ir stiliumi! Dude, tu esi žmogus!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ar kas nors gali man tai nutylėti. Kokia pasiuntinio elemento paskirtis?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Naudoju jį pokalbiams
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kaip jos visiškai atskira programa, nepriklausanti bb svetainei? Kaip suprantu, ji užšifruota ir saugi? Bandžiau ir prieš kelias savaites ją nustatyti, gavau visą krūvą klaidų ir pasidaviau. Man tiesiog įdomu, ar verta skirti laiko.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Man taip pat kilo problemų. Manau, kad daug kam kyla.

Todėl pasakysiu, kad jis nėra toks aktyvus kaip forumas. Jei galite jį įsteigti, nuostabu, bet idk, kiek daug praleidžiate, jei to nepadarysite. Nemanau, kad tai tikrai didelis dalykas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Man reikia pagalbos ir patarimo dėl opsec in us.
Turiu čia skelbimą, kuriame parduodu mdma. Man kažkas paskambino ir paprašė nupirkti porą gramų. kokia tikimybė, kad mus aktyviai bandys gauti federaliniai pareigūnai?
Jis sakė, kad nenaudos bbgate escrow, nes tai yra sukčiavimas. sakė, kad naudos kitą svogūnų escrow. Pasakiau jam, kad susirastų ir atsiuntė man informaciją apie escrow.com.
Kad galėčiau naudotis tuo escrow, turiu užsiregistruoti ir jie nori informacijos. kaip legit reali informacija. vairuotojo pažymėjimo nuotrauka, banko sąskaita, socialinio draudimo numeris....
Kaip aš tai rašau. Aš suprantu, kaip tai skamba, kaip jis greičiausiai yra fed ir nustatyti mane. žinoma, escrow bendrovė bendradarbiauja su LE. Manau, kad man nereikia patarimo, išskyrus tai, kad pasakytumėte, ar teisingai mąstau.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jūs esate teisūs. Nenaudokite to eskizo. Yra ir kitų. Vis dėlto turėsiu paieškoti. Fairtrade buvo mano favoritas, bet idk jų statusas dabar
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jei kas nors mano, kad mūsų saugojimo sistema yra sukčiavimas, prašome palikti forumą. Jei kas nors rašo, kad mūsų sąlyginio deponavimo sistema yra sukčiai, pasakykite, kas ir kur, ir aš nedelsdamas juos uždrausiu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc tai yra apgaulė. Galite naudotis BB Escrow paslauga. Mes apsaugome sandorį nuo bet kokio sukčiavimo.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
aš supratau. tai buvo tik nesusipratimas. arba tai paduotas dirbantis tyrimas. kad ir kaip ten būtų, aš nesulaužysiu anonimiškumo, o tai mums daro ši puiki svetainė. tiesą sakant, primygtinai reikalauju ir toliau naudoti escrow čia net ir po to, kai klientas įrodys, kad juo pasitikima. nesvarbu, mokestis už escrow atitenka bbgate. Tiesa? kol negausiu pakankamai pardavimų, kad galėčiau iš tikrųjų paaukoti svetainei, galiu tęsti paramą per sąlyginio deponavimo paslaugą. dėl viso sukčiavimo dalyko galiu pateikti jo pateiktą nuorodą, jei kam nors įdomu. tai kažkokia svetainė, kurioje sakoma, kad joje yra visų svogūnų svetainių, kurios yra sukčiai, sąrašas. bbgate yra sąraše, jo adresas yra negyva nuoroda, o sukčiavimo dalyje rašoma, kad tai yra forumo sukčiai. wtf yra forumo sukčiai? Esu įsitikinęs, kad jis yra tikras pirkėjas ir ketino sudaryti sandorį per tą depozitinę bendrovę. atjungimas, kurį turėjome, buvo tai, kad jis buvo apgautas kelis kartus bandydamas pirkti. Turėjau tokią pačią patirtį, todėl suprantu. Kita pusė arba atjungti yra aš nesu tikras, ar jis yra dea ar FBI ar kaip nors kitaip. gal jis yra. jei jis yra, tai būtų ilgalaikė tyrimo dalis. Esu visiškai tikras, kad kelios šalių darbo grupės atlieka tyrimus. kiekvienas, kuris mano, kad mes esame po radaru, apgaudinėja save. taigi, koks skirtumas?. kol aš laikausi griežtos opsec, esu toks pat geras, kaip ir aš, ar šis yra fed, ar ne. atsakymas buvo tiesiog nusiųsti jam gramą. produkto kokybė yra išskirtinė. jei jis yra pirkėjas ir bijo būti apiplėštas, jis pasirūpins, kad man būtų sumokėta, kad ir toliau turėčiau prieigą. ir aš galiu nukreipti mokėjimą, tikiuosi, per depozitinę sąskaitą čia. Aš suprantu šiek tiek daugiau apie opsec ir ką daryti su pinigais. jis turi būti perkeltas ir pakeisti į monero tada atgal į naudojamą kriptografiją. tuo metu aš galiu perkelti į asmeninę sąskaitą. Aš tikiuosi, kad administratoriai čia leis man naudoti escrow, nors siunta buvo baigta. tai tikrai būtų saugiausia. taip pat galiu palikti pinigus čia, kad galėčiau pervesti pinigus Kinijos pardavėjui, kad gautų daugiau žaliavų. win win win. Aš praleidau laiką aiškindamas sistemą čia, ir jis suprato. paaiškinimas buvo painus paaiškinimas apie procesą, kurį mes naudojame escrow, ir nemanau, kad kada nors mačiau nepatenkintą klientą, kuris naudojosi escrow. daug verkiančių partijų, kurios manė, kad sutaupyti 5 proc. buvo gera idėja. tada ateikite verkti apie tai, kad kažkas juos apiplėšė. lol. Man jau atsibodo girdėti tą patį seną šūdą ir ketinu visiems, kurie praneša apie sukčiavimą, pasakyti, kad jie patys save apgavo. Aš, pavyzdžiui, vertinu šią svetainę, depozitinę sąskaitą ir ypač mūsų sunkiai dirbančius administratorius. retai būna daug laiko tarpas tarp to, kai reikia administratoriaus indėlio, ir rezultatų gavimo. atrodo, kad jie visada yra prieinami. Noriu išlaikyti savo pardavėjo statusą ir gauti patikimo pardavėjo statusą. Žinau, kad mano produktas yra tinkamas, ir jei man pavyks pasiekti savo tikslą, kad pirkėjai pasikartotų, turėsiu gražų šalutinį darbą.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kad būtų aišku, nerekomenduoju eskploatacijos, kuri reikalauja kyc, kaip kad radote escrow.com. Nekalbu apie bbgate
 
Top