• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Viešoji [JAV] BB bendruomenės grupė "Messenger Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Esu iš JAV.
Vidurio Vakarai
Iš vakarų pakrantės, Kalifornijos ir Sietlo.
Dabar gyvenu vidurio vakaruose
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, Jesse jade, aš pats esu Oklahomoje. Malonu susipažinti, žmogau! Kokių rūšių narkotikus naudojate, gaminate ar parduodate? Koks tavo mėgstamiausias narkotikas?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Štai kur iš tikrųjų mano ribota sėkmė, bet aš juos sumaliau į miltelius, tada ištirpinau 90 % izopropilo alkoholyje ir išfiltravau, tada išvėdinau, tada gautus kristalus nuploviau 2 dalimis acetono, kol patikėjau, kad bandymas tikrai bus sėkmingas. Ir net tada gavau tik 1,5 gramo pseudokristalų ir galutinį 0,7 gramo senų gerų met..... FRUSTRATINGAS!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Žmogau, tu niekada nebandei mdma? manau, kad atsakiau į tavo privačią žinutę. jei ne, atsiųsk dar vieną. turime tave užkabinti. kiekvienas turi kartą gyvenime pabandyti. Aš turėjau šiek tiek 92 m. ir nuo to laiko stengiuosi prisiversti ją pasigaminti. Nevalgysiu tų presuotų šiukšlių tablečių, kurias parduoda žmonės. kad ir kas jos būtų, jos nėra mdma. Aš atsisakiau tablečių. Paskutinė partija, kurią dariau su tabletėmis, buvo 07 m., kai buvau iškeptas. už tai, kad pasigaminau pakankamai savo reikmėms. Išleidau 20 dolerių per savaitę ir pasigaminau tiek, kad užtektų visai savaitei. mano senelė buvo heteroseksuali ir nežinojo, kad tai darau.
Pastaruoju metu siautėja p2p dope. kai pradėjau, tai buvo ką tik išėję iš mados ir aš visada laikiau tai gamybos pinigu. kartu su mdma. taigi gavau kilogramą bmk glicidato ir kilogramą metilamino iš Kinijos. galiausiai supratau. sudeginau daugybę kvaišalų, kol pradėjau gauti rezultatų. Turėjau vieną 100 gm partiją.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kaip ir 2 uncijos. likusios buvo baisios ylos. Manau, kad išsiaiškinau ir dabar padaryčiau geriau. tas pats ir su pmk gycidatu. išsiaiškinau pabaigoje. šūdas švarus ir grynas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Parašykite man privačią žinutę ir, jei esate pasirengę naudoti sąlyginio deponavimo paslaugą, galime ką nors sugalvoti. jei norite tik poros smūgių, galiu spausti grynus kristalus. arba gramą. prašoma kaina nustatyta, bet galiu pridėti papildomai, jei užsisakysite ir parašysite atsiliepimą. Galiu atsiųsti gramą, kurį perkate, ir kelis pilno stiprumo supermeno presuotus traukimus. pilnas stiprumas yra 160 mg. Daugiau neimčiau. Man labiau patinka 120 ar daugiau mg, bet retkarčiais išgeriu visą dozę. Aš negaliu labai gerai vaikščioti su tokiu kiekiu, bet labai rekomenduoju pabandyti su dideliu kiekiu, tada sumažinti iki to, kas jums patinka. taip pat žmogaus tolerancija eina daug greičiau ir aukščiau nei bet kuris kitas narkotikas, kurį esu vartojęs. Aš nevartoju atgal į dienas. jei vartojama kasdien
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGalima tai padaryti be jokių kliūčių. 3 kartus mano rašymas dingo šioje glitch fucking programėlėje.
Pm man. Aš net neprisimenu, ką parašiau. def nesistengiu to pakartoti
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
ką tik pamačiau, kad negalime pasakyti, kur turime kitų bendravimo formų. Džiaugiuosi, kad tai pamačiau, nes būčiau nepagalvojęs. Turiu savo informaciją skelbime. jei norėtumėte pasikalbėti be šios sąsajos. Aš visada reikalausiu naudoti depozitą čia bb, bet nekenčiu teksto
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Taigi, jei teisingai jus suprantu, jūs nusipirkote visus tuos prekursorius ir sudeginote didžiąją jų dalį mokydamasis gaminti MDMA? Ir manote, kad žinote, ką darote dabar, ir pasiektumėte geresnių rezultatų? Jums pavyko tik viena sėkminga sintezė? Ir iš jos gavote porą uncijų gero MDMA? Ar man viskas teisinga? Prakeiktas, skamba, lyg būčiau kvailas, kai perskaičiau tai atgal, bet iš tikrųjų taip nėra! Tiesiog patikslinu, ar supratau, ką man pasakei. Aš tikrai žaviuosi tavo ryžtu ir stiliumi! Dude, tu esi žmogus!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Na, tiesą sakant, neturėjau jokios metrikos, kaip kas nors turėtų atrodyti ar išeiga net. arba ar prekursoriai buvo teisingi. Niekada nesu matęs mdp-2-p. Nebuvau tikra, ar išvis turiu teisingą ketoną.
Taip pat niekada nevykdžiau mekurio chlorido aliuminio reakcijos. Tikiuosi, kad kol išsiaiškinsiu, kas veikia ir kas neveikia, bus partijų, kurios neduos gero rezultato.
Dėl visa ko, niekada anksčiau negaminau azoto rūgšties. arba nesukūriau laboratorinio stiklo sąrankos. kai dirbau su REI dope, viskas buvo diy. galite skaityti literatūrą dešimtmečius (ir aš tai dariau), bet šios reakcijos niekada nevyksta tiksliai taip, kaip parašyta. daugelyje senų avilių tyčia įrašyta klaidinga informacija, kad žmonės, kurie nesupranta chemijos, negalėtų naudotis informacija. net Strikes knygoje viskas buvo atvirkščiai, kuris sluoksnis yra organinis.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Tikėtis, kad sintezė vyks pagal vadovėlį, nėra realu. o kai reikalai pradeda krypti į šoną, žinoti, ką daryti, kad tai ištaisytumėte, reikia patirties.
Pavyzdžiui... viename aprašyme rašoma, kad aktyvuojate aliuminį, tada dedate jį į verdančią kolbą.....
Ar kada nors bandėte įkišti 54 g aliuminio folijos, kuri sparčiai įkaista ir neabejotinai vis dar yra užteršta gyvsidabrio druska, t. y. negalite sau leisti suplėšyti pirštinės ir patekti ant odos, į 24/40 verdančios kolbos kaklelį? aš taip pat. instrukcijose apie tai taip pat nekalbama. yra milijonas dalykų, kuriuos reikia tiesiog padaryti, kad suprastumėte procesą. Aš nesupratau, kad pirmus kelis kartus neleidau jai pakankamai įkaisti. Nepasakyčiau, kad turėjau tik vieną pėdų partiją. kiekviena grąžino skirtingą produkto kiekį.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Žinau, kad nesistengėte būti šmaikštus, ir nežinau, koks jūsų chemijos įgūdžių lygis. Aš turiu nulinę mokyklą. Metą viriau ne kartą ir ne du 28 metus. raudonasis fosas, o paskui litas. jokios patirties su prope dope iki šiol neturėjau. yra milijonas smulkių detalių, neįrašytų į šiuos aprašymus, kuriuos skaitome. galiausiai deginimui naudojau pieno ąsočius. juose galima purtyti. ir kai supratau, kad tai krūva metilamino3 , išbėgančio iš grįžtamojo srauto kolonėlės, arba to, kas galiausiai buvo grįžtamojo srauto žarna, pradėjau ją užkimšti ir leisti, kad susidarytų slėgis, kad jis vėl susikondensuotų. vis dėlto ąsočiuose jis lieka ten, kur reikia.
 
Top