Question 3D drukāšanas tablešu preses perforatoru štances

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Es ļoti ilgi meklēju labu resursu tablešu perforatoru štancēm.
Zinu, ka Alibaba u.c. tās ir pieejamas, bet imports uz Eiropu un muita ir mana problēma.

Mans plāns bija izdrukāt tikai galu ar logotipu vienā vai varbūt divās caurumotāju veidņu pusēs.

Es jau dabūju štances bez logotipa, tāpēc, ja ir materiāls, kas ir 3d drukājams un pietiekami izturīgs, lai izdrukātu dažus docentus, ar to pietiktu.
Ņemot vērā drukas izmēru/ cenu, nomainīt logotipa uzgalīti pēc pāris nospiedumiem nebūs problēma.

Vai kādam ir pieredze ar 3d printeriem un varētu pateikt, vai šī ideja varētu darboties?

Spēja izgatavot tablešu presi ar legālām/pieejamām detaļām un 3d printeri būtu forša ideja, kas saskan ar šī foruma garu!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Labdien, kāda mašīna jums ir? Man ir dažas matricas, ko varu jums pārdot, vai arī, ja varat man palīdzēt ar manu pieeju mdma sintēzei, es jums dažas piedāvāšu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Neviens vēl nav noskaidrojis, kura 3-D CNC/frēzmašīna būtu lētāka, lai izgatavotu sīku detaļu tablešu zīmogus.

ar ko jums vajadzīga palīdzība sintēzes jomā..!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Vilks-ķīčners ( pareizrakstība ir slikta) nokautrēs šo beta-ketonu turpat, padarot bk-mdma par mdma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Es mācījos skolā un strādāju par CNC frēzes operatoru, un es skatos uz Proxxon mf-70 par 500 dolāriem Ziemassvētkos, tam uzstādīts soļu motors ir 54 dolāri. nākamais, ko es redzu, ir virs 1000 dolāru.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tablešu preses mašīnai jābūt izgatavotai no metāla, jo, lai to izdrukātu, ir nepieciešamas spēcīgas detaļas un liels spēks, lai veidotu tableti. Mazākās preses sver no 100 kg. Nedomāju, ka šādu ierīci var izgatavot ar mājas 3D printeri no plastmasas. Ja jums patiešām ir nepieciešams izdrukāt nelielu skaitu tablešu, tad labākais risinājums ir kapsulators. Vai arī jūs varat iegādāties tablešu presi no Ķīnas. Vai arī saskaņā ar rasējumiem izgatavot presi uz CNC frēzēšanas mašīnas.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Es drukātu tikai tās daļas, uz kurām ir dizains. Tātad tikai štances un lai tās būtu pēc iespējas līdzenākas. Pārējais shopuld ir metāls.

Mani interesēja, vai tas ir iespējams, un es izmēģināju dažas veidnes. Tās darbojas perfekti. Es tās izdrukāju, izmantojot 0,2 mm sprauslu uz fdm printera. Es domāju, ka dizaina testēšanai vai nelielam daudzumam tās ir ideāli piemērotas.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Vau, tas izklausās lieliski!!
Mans plāns bija tieši tāds pats, vai jūs izdrukājāt visu zīmogu, kas tiek iespiests presē?

Vai jūs varētu parādīt dažus attēlus?

Tas būtu super interesanti, jo man pieder tablešu prese bez zīmogiem, tāpēc tas man būtu pilnīgs spēles mainītājs, lai beidzot to atkal varētu darbināt!!!!
 
Top