4-mmc kļūst sarkanā krāsā. Kāpēc?

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Lūdzu, @$!$, es negrasos jums maksāt 5000 € un neko par šo sintēzi.
Lūdzu, pārtrauciet piedāvāt savu recepti, es cenšos palīdzēt arī citiem cilvēkiem.
Vienu mēnesi mēģina pārdot man savu sūdu procedūru katru dienu, izmantojot Telegram, lūdzu, pārtrauciet.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Viņa produkts ir pārskābināts. Kā tas var būt labi ?
 
  • Haha
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
281
Reaction score
82
Points
28
Vairāk skābes, piemēram, ph3, nav problēmu, kur u redzēt citu krāsu, piemēram, sarkanbrūna vai dzeltena ?? Vai ir kā piens tīrs balts :p
 

Attachments

  • kMEHhpWqbx.jpg
    kMEHhpWqbx.jpg
    318.8 KB · Views: 17
  • 78DoVaW6Iy.jpg
    78DoVaW6Iy.jpg
    319.8 KB · Views: 17

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ir vērts izmērīt sava 2b4m parauga kušanas temperatūru, tai jābūt aptuveni 74-77 grādi. Man ir aizdomas, ka jūsu 2b4m sastāvā ir piemaisījumi.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Problēma var būt arī DCM, ja viņa piegādātājs tur ir pievienojis spirtu. Man bija gandrīz tāda pati problēma. Šo krāsu nevar mazgāt ar acetonu vai etilacetātu. Palīdz tikai izopropilspirts, bet ar lieliem zudumiem.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dihlormetāna sastāvā parasti ir etanols, tas nepieciešams dihlormetāna stabilizēšanai. Maz ticams, ka 0,5 procenti etanola tik ļoti ietekmēs reakciju, bet netīrs 2b4m viegli ietekmē. Iespējams, analīzē izmantojamajā dihlormetānā nav etanola piemaisījumu.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Stacionārais DCM neietekmēs, bet, ja piegādātājs pievieno daudz vairāk, tas var radīt lielas problēmas, kas man arī bija.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Etanols nav cēlonis un problēmas. Tā metilanilīna blakusprodukts no netīra prekursora.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Skābināšanas laikā temperatūra nedrīkst pārsniegt 30*C, ja paaugstināta - ievietojiet ūdenī.
Izmantojiet maisītāja ātrumu 180-250
Skābes pievienošanai izmantojiet izopropilspirtu Pēc tam, kad esat sasnieguši Ph 5-5,5, ceturtdaļu šķidruma varat iztvaicēt un ievietot saldētavā, tādējādi izlaižot miltu iegūšanas posmu un uzreiz iegūstot kristālus :)
Esmu radījis vairāk nekā 600 kg šīs vielas, domāju, ka rakstīšu rokasgrāmatas šim forumam, kurās pastāstīšu par visām iespējamām iesācēju kļūdām, parādīšu visus trikus un iespējamos sintēzes variantus.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Lol, metāla maisītājs par paskābināšanas procesu ? Izklausās pēc pelēkas krāsas neveiksmes uz apdares
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Problēma var būt lokālā pārskābumā.
Ja jūs pārāk ātri pievienojat skābi, jūsu 4-MMC pārvēršas par sūdiem.
Novietojiet savu mērglāzi uz ledus vannas ar magnētu maisītāju un zem atdalīšanas piltuves. Reakcijas temperatūrai jābūt ne augstākai par 25-30 grādiem pēc Celsija. Izmantojiet apmēram 2-3 pilienus koncentrētas sālsskābes sekundē uz 1000 g bromketona-4
Arī sarkanā krāsa var būt no alkohola reakcijas masā. Pārliecinieties, ka jūsu DCM ir tīrs.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Par pievienošanas ātrumu ir taisnība, bet ir metodes ar ļoti ātru kustību Var izmantot arī sālsskābi IPA.
 
Top