Question Alternatīvas biznesa idejas, izmantojot escrow, kriptogrāfiju un saglabājot drošību

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Jautājums, vai, manuprāt, tas drīzāk ir kā aptauja. Es ievēroju, ka lielākā daļa tirgu izmanto tikai XMR. Kādas ir jūsu priekšroka, kad izmantojat kriptogrāfiju? Un Ja būtu kāds cits veids, kā veikt eskreditēšanas darījumus, neizmantojot kriptogrāfiju, tomēr saglabājot anonimitāti, vai kādam būtu ideja, kā to izdarīt, un, ja jā, vai to būtu iespējams īstenot? Acīmredzot skaidra nauda un dead drops vai dead drops un vienādas vērtības produktu tirdzniecība ir labi. Bet tiešsaistes tirgum ir jābūt veidam, kā īstenot drošu integrētu sistēmu, kas savieno dažādas pasaules daļas, kur var slēgt darījumus, kas nodrošina visiem lielāku drošību, jo pat XMR izmantošanai ir riski. Galu galā riska samazināšanai gan pircējiem, gan pārdevējiem vajadzētu būt mūsu visu kopīgam mērķim, pat ja tas nozīmē šad un tad zaudēt nelielu peļņu. Domāju, ka tas izklausās traki, bet, uzaugot šajā biznesā, man iemācīja, ka priekšroka jādod cilvēkiem, nevis peļņai, un galvenokārt jāmazina risks, pat ja tas nozīmē zaudēt nedaudz naudas.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ja vēlaties aizsargāt savu anonimitāti, izmantojiet "aukstos makus", labākais, manuprāt, ir Edge wallet nav KYC verifikācijas vai uzticības maks, es dzirdēju, ka Trezor wallet darbojas tāpat, bet es to vēl neesmu izmēģinājis. Ja jūs saņemat bitcoin mijmaiņas uz monero , bet labākais veids, kā tas ir pieņemt tikai XMR drošāku un zemāku maksu bez excange nepieciešams it.Another izvēle ir Electrum maku uz Tails.Edge maku ir labākais un ir ļoti zemas maksas.:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc daudzos tirgos tiek izmantots XMR ar tirgu eskortu. Manuprāt, tas ir tāpēc, ka tas ir labākais, kas šobrīd ir pieejams. Tomēr es uzskatu, ka tirgi ir ļoti interesanta ideja.
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kā darbosies tirdzniecības lieta ? Vai ir kāda ideja ?

Pašlaik mēs strādājam pie pilnīgi jaunas struktūras ar pilnīgi jauniem standartiem attiecībā uz privātumu un anonimitāti.

Pateicamies par jebkuru ieskatu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai esat piegādātājs? Domāju, ka jūs varētu tirgoties ar citu pārdevēju vairumā, lai jums katram būtu dažādi produkti klientiem.
 
Top