Pašreizējā vienkāršākā metode metamfetamīna sintēzei no efedrīna hidrohlorīda

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ej, tur! Ļoti jauns šeit, un pārbaudīju gandrīz katru vietu par efedrīna pārvēršanu metamfetamīnā visā tumšajā tīklā. Tagad man nav priekšzināšanu ķīmijā, jo, tā kā tas tā ir, man ir grūti atrast optimālāko metodi, kā to izdarīt.

Cik es sapratu, ja jums pie rokas ir efedrīna hidrohlorīds, "tīrākā", vienkāršākā, vismazāk sarežģītā un "izdarāmākā" metode pirmreizējam lietotājam ir ar HI/redP?

Es sapratu vispārējās metodes, ar kuru palīdzību metamfetamīns tiek sintezēts no efedrīna, izmantojot HI/redP, bet man prāts sašķobījās, jo ir ļoti daudz dažādu amatu un blogu...

Mans jautājums ir, kāds ir pašlaik pieņemtais "ērtākais veids, kā efedrīna hidrohlorīda tabletes pārvērst metamfetamīnā"? Un kurš ceļvedis ir visizsmeļošākais un visu iekļaujošais ceļvedis par šo konkrēto veidu?

Jebkuras atbildes būtu ļoti pateicīgas! Atvainojiet, ja tas ir pārāk daudz jautāt btw, got tiešām neapmierināts pēdējo 3 dienu laikā manā "pētījumā", mēģinot secināt par vienu pilnvērtīgu rokasgrāmatu...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ātri un netīri 1 2 3 titrējiet savus prekursorus tas, iespējams, galu galā būs vairāk kā viens punkts pieci punkti trīs, bet tas viss ir atkarīgs no jūsu sākuma produktiem vecmodīgs push and pull es pat varētu darīt vienu katlu vecā skola ideja ir neiet uz mikro ar to pašā sākumā nesteidzieties dievs sekss nav augsts, ja jūs varat saņemt sarkano čurāt acīs tu esi iestatīts mans draugs lielākā kļūda šī ziņojuma nav iet pietiekami tālu vai freaking out kad tas sāk burbuļot tas ir izmēģinājums tur mans draugs turēt kaut kādas piezīmes tomēr jūs vēlaties, lai nodrošinātu tos līdz jums veikt piezīmes ļoti konkrētas piezīmes un tiekties uz mērķi nekad nepadarīt to pašu kļūdu divas reizes nav laika temperatūras noskaņojumi viss un tas ir pašsaprotami, bet sadedzināt visu procesu jūs izmantojat, kā tas darbojas, kas patiesībā notiek tas ietaupīs jums daudz galvassāpes, vai arī jūs varat mest visus trīs no tiem glāzē mest to uz degli un cerību, ka jūs kaut ko saņemsiet, un tad vienkārši nekad nekad nekad nekad nekad nekad nekad nekad pieminēt jūs esat avots būtu zelta es atvainojos, es varētu iet uz zinātne es varētu iet uz ķīmiju es varētu iet uz laboratorijas tehniku es varētu iet uz kļūdām un slazdiem es esmu darījis, bet, ja visi braucieni nav tā vērts, lai jūs, tad vienkārši nopirkt lētāk tas ir vieglāk veids, kā labāk jūsu veselībai, un tas pasargās jūs no jūsu asshole gredzenots ārā līdz vīna pudeles lieluma virgin pirmais vislabāko veiksmi Godspeed mans draugs
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Paldies, mans draugs, paldies arī tev! Noteikti ņemšu vērā jūsu padomu. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jods, hipofosforskābe
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ekstrahējiet tabletes ar metanolu, filtrējiet, izmetiet filtrā esošos atkritumus un lēnām iztvaicējiet metanola filtrātu, lai iegūtu efedrīnu. Labi samaisiet sarkanā fosfora efedrīna un joda kristālus 1:3:5, pievienojiet 1:2 ūdens daudzumu: (es iesaku to pievienot caur atgaisošu kondensatoru, kamēr tas ir pievienots, jo izdalītā gāze ir nāvējoša) refluksē 24 stundas uz lēnas uguns, atdzesē, filtrē, piesātina ar tādu pašu ūdens daudzumu, basificē ar 20-25 % naohūdens šķīdumu ekstrahē ar dcm 3-4 reizes, savāc ekstraktus, žāvē ar MGSO4 vai NA2SO4, iztvaicē dcm, pēc dcm iztvaicēšanas caur palikušo eļļu barbotē HCL gāzi, savāc cietvielu, atstāj uz filtra lapas žāvēšanai.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ahh dienas, kad bija daudz jodskābes 57% 1 2 3 push pull sarkans balts un zils tas pats process būtībā es nezināju kādu, kas to varēja izdarīt bļodā pastāvīgi pievienojot jodu nebija asākais banāns un fanny pack, bet tas darbojās.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Šeit jūs varat sākt! Izmēģiniet ŠEIT, nevar būt nekas vienkāršāks par šo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amonija sāls, sārms (= amonjaks) un litijs no akumulatora. Startera šķidrumā (etileterī un heptānā) ir kāds video, kuru meklēju un kurā demonstrēta šī metode. Katrs stūrītis tika nogriezts, līdz to varēja izdarīt 3. klases skolēns.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena Leaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tiesības. Esmu redzējis arī pāris variantus, kas joprojām bija "solvatētie elektroni" jeb bērza reakcijas. Daži tīra tabletes, daži vispirms pagatavo se (un citi sajauc visu uzreiz... ja jums ir laboratorijas stikls, jūs varat uzlabot metodi, vienkārši veicot izstrādi, bet es neesmu lasījis debates par to, vai 2 stundas, kas pavadītas, destilējot heptānu no ētera, ir tā vērts uzdevums.
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir atšķirība starp fosforskābi H3PO4 un hipofosforskābi H3PO2 un kam tā ir piemērota?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 ir skābāks nekā H3PO4 un ir labāks reducējošais aģents. šajā metodē izmanto gan efedrīnu, gan H3PO2. vai tas ir tas, ko jūs meklējāt? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vietā, kur es dzīvoju, fosforskābe H3PO4ir viegli iegūstama, bet hipofosforskābe H3PO2 ir ļoti reti sastopama.
 
Top