Čehijas metamfetamīns (pazīstams arī kā pervitīns) vs kristāliskais metamfetamīns

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Tradicionālo čehu metamfetamīnu, ko vietējie dēvē par pervitīnu, ražo no (pseido)efedrīna, izmantojot jodu un sarkano fosforu. Es saprotu, ka šis process nemaina izejas molekulas chiralitāti, tāpēc tā rezultātā tiek iegūts 100 % d-mets.

Kristālmetu reklamē arī kā d-metu, bet tas šķiet ievērojami vājāks salīdzinājumā ar sākotnējo čehu metu. Interesanti, kāpēc tas tā ir, jo tas it kā ir viens un tas pats. Vai kādam ir kādas idejas, kā izskaidrot šo atšķirību?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir ļoti vienkārši. Reducējot efedrīnu/pseidoefedrīnu, tiek reducēts pirmais hirālais ogleklis ( tiem ir pa 2), tāpēc, ja jūs izmantojat 1R 2R efedrīnu vai 1S 2R pseidoefedrīnu, jūs saņemat R meth (1 ir pirmais hirālais ogleklis un tiek reducēts). Mūsdienās lielāko daļu metamfetamīna (slepenā) ražo no P2P/pmk/BMK/fenilacetona, kurā ir gan 2R, gan 2S, tāpēc, ja vien nav jāveic laikietilpīgi un dārgi papildu pasākumi, kristāliskais metamfetamīns ir D L (R/S) racēmiskais metamfetamīns un ir 50 % deguna atsāpinātājs.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Kā es sapratu, racēmiskais mets nekristalizējas un kristalizējas tikai vairāk vai mazāk tīri D un L varianti, tāpēc es gaidīju, ka kristāliskais mets būs tikai d-mets (vai, iespējams, l-mets). Vai tas bija nepareizs pieņēmums? Iemesls, kāpēc racēmiskais metamfetamīns nekristalizējas, ko es atradu, ir tāds, ka D un L izomēri vienkārši neveido kristālisku struktūru, jo to molekulas ir atšķirīgas formas.

Tas, ka metamfetamīns ir faktiski racēmisks (ja vien nav veikti papildu pasākumi), izskaidrotu daudzas lietas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, tas bija nepareizs pieņēmums. Racemiskais mets kristalizējas gluži labi, un tā forma ir starpposms starp garām šaurām D šķembām un plakanām kvadrātiskām L. Domāju, ka apmācīta acs varētu pamatoti novērtēt entomēru pārpalikumu, aplūkojot formu (man šķiet, ka es to varu).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
PZJ6YgHOFv
Heres daži L-meth, ka es identificēju uz šīs valdes, un op apstiprināja, ka viņš pārkristalizēja nepareizu rm. Tas, iespējams, parāda No tās pašas partijas tālāk https://bbgate.com/threads/recrystallization-problem.7247/#post-31029 clearnet saite
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Lai atdalītu brīvo metilbāzi, es izmantoju L-vīnskābi (87-69-4). Pēc sacietēšanas pievienoju metanolu un maisīju, lai atdalītu cieto vielu. Pēc tam no metanola šķīduma ekstrahēju viltus metilbāzi. Šobrīd brīvai bāzei vajadzētu būt D- FB, vai ne? Pēc paskābināšanas un pārkristalizēšanas es ieguvu šāda veida kristālu, bet tam vajadzētu būt D-metilbāzei. Kāpēc kristalizācijas stāvoklis ir tāds pats kā jūsu minētajām kvadrātveida pārslām? Šobrīd jūs teicāt, ka tas ir L-metils. Vai man ir taisnība? Vai kaut kas ir nepareizi.
 

Attachments

  • fEsbizhgXK.jpeg
    fEsbizhgXK.jpeg
    4 MB · Views: 73
  • hjMrXy2PNi.jpeg
    hjMrXy2PNi.jpeg
    3.8 MB · Views: 76

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, izmēģiniet šo produktu. Pēc izskata nav pārliecības, ka tas ir L- mets. Kad SWIM viņš produktu sadalīja, kristāli izskatījās līdzīgi, un tas bija D izomērs. Kad noskaidrosiet, kas tas ir attēlā, lūdzu, informējiet mani.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Labi, es lūgsim cilvēkus, kas lieto šo produktu, jo man nav pieredzes ar šo produktu, tāpēc es nezinu, kāda ir pareizā D-METH un racēmiskā garša un sajūta. Es nāksim šeit atkal pēc tam, kad mēģina to atbildēt.

Es arī kristalizēšu vēl vienu krūzi L-metila un mēģināšu to kristalizēt, lai novērotu stāvokli un lūgtu citiem to izmēģināt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atden5h3Y9

Šis nepārprotami ir D-mets, ko pārdod viens no mūsu Eiropas dīleriem, un tālāk es publicēšu kādu racēmisko metu, kas ir norma mums, kas saņem visu ASV karteļu metu.
Ņemiet vērā, ka tas ir garāks un slaidāks nekā L, bet īsāks un platāks nekā D
Cz3FdtLb5y
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
49
Reaction score
30
Points
18
Viens diezgan svarīgs aspekts par čehu pervitīnu, kurā tiek izmantots toluols. Čehijas ielās jūs saņemat par 90 % mitru lietu, kas satur toluolu. Tas rada "ātrā karstuma" efektu uzklāšanas laikā. Ar kristālmetāla lauskām jūs jūtat "saspiešanu" HCL dēļ. Čehijas pervitīns satur arī daudz nesabalansētu pārpalikumu (ražotāji šeit nedomā par tīrību), piemēram, jodu un dažkārt skābi no bateriju elementiem. (Tas var kaitēt dzīvībai!)
+Tas ir arī bieži sastopams "pārkarsēts brūns sūds", kas var ilgstoši noturēt jūs...
Čehijas pervitin nav par tīrību, bet vienalga jūs varat justies pietiekami ātri nekā 90% + meth.
Tīrs mets ir gluds. Pervitīns ir kā smilšpapīrs.

Esmu lietojis daudz metamfetamīna veidu. Čehijas sūds ir trakāks un arī daudz bīstamāks.

Čehu narkomāni parasti nevēlas tīrus kristālus, jo nejūtas gatavi.
Es tikai tagad ir Crystal no Nīderlandes, draugi nav pietiekami daudz...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Žēl, ka nav detalizēti aprakstīta čehu metamfetamīna pagatavošanas procedūra.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Ko jūs domājat? Es saprotu, ka standarta process, kura pamatā ir (pseido)efedrīna tabletes, izmantojot sarkano fosforu un jodu, ir labi dokumentēts gan literatūrā, gan video šeit BB.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Es runāju par "čehu ceļu". Tā ir reakcija, kas ilgst aptuveni 1 stundu, izmantojot fosforskābi. Jodu pievieno pakāpeniski. Diemžēl precīza procedūra šeit nav dokumentēta. To izmanto visā Čehijā.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Citēju daļēju procedūru:
sarkanais fosfors, jods pseidoefedrīna attiecība 0,3-1-1 un fosforskābe. pse sajauc ar fosforu, ievieto kolbā, pārlej ar skābi, lai iegūtu bieza sīrupa konsistenci. to karsē līdz 110 grādiem, tad pievieno jodu 10 reizes pa 2 minūtēm. Pēdējā iespēja būs 127 grādu temperatūrā, un vismaz 40 minūtes tu notur temperatūras diapazonā 127-135. reakciju dzēš ar ūdeni, filtrē to tūlenē un sārmaini līdz ph13+, filtrē, paskābina un izmanto labāko matrosu, kāds jums jebkad ir bijis.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Vai jūs zināt kādu, kas to gatavo un pārdotu ar eskposa starpniecību? Es pats labprāt to izmēģinātu.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Es nevaru nokļūt tieši pie krāsns. Tie, kurus es pazinu, ir cietumā. Šeit, Čehijā, ir daudz šādu plītiņu, bet es nezinu nevienu, kas tās sūtītu. Būtībā šeit tā gatavo tikai šādā veidā. Šī procedūra ir bīstama, ja netiek ievērota precīza procedūra, var notikt sprādziens, tāpēc droši vien nekur bbgate nav precīzi parādīta, par ko man žēl, jo tā ir ātra un ļoti spēcīga.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
jūs domājat h3po3 fosforskābi? personīgi es nekad neesmu atradis tik lielu atšķirību starp sudo gatavošanu ar rp/i vai h3po3, ja neskaita to, ka skābes gatavošana ir ātrāka.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
daudzi puiši vecajos wetdream forumos vai vespiary daudz gatavoja ar h3po3.
es iemācījos, izmantojot video no trampa pirms aptuveni 10 gadiem.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kad es to šeit izlasīju, sākumā man tas šķita smieklīgi, bet tagad, kad es par to domāju, viss, ko jūs šeit rakstāt, mani absolūti biedē un es beidzot to saprotu.

Es esmu no Čehijas un aktīvi gatavoju ēst jau gandrīz 10-12 gadus, bet pirms tam kopš 15-16 gadu vecuma regulāri palīdzēju diviem vecās skolas meistariem, kuri gatavoja ēst kopš manas dzimšanas.


Tas, ko jūs visi šeit rakstāt, ir puslīdz muļķīgas muļķības vai drīzāk tikai teorētiska ķīmija, no kuras jums nav nekāda labuma.


Es jau vairāk kā gadu meklēju šeit kaut kādas augstākas zināšanas, esmu sajūsmā pārsteigts, cik šeit ir gudri cilvēki, kas visu zina un prot.


Kādu brīdi man bija maldi, ka esmu tikai zemāka līmeņa pavārs, kuram ir tikai vispārīgas zināšanas ķīmijā... par katru cenu gribēju apgūt citus ceļus, ne tikai mūsu, čehu...


tagad es nemaz nebrīnos, ka šeit, zāļu tirgū, cilvēki slavē kaut kādu produktu un tajā pašā laikā pat nezina, kā darbojas īstais PIKO, un strīdas ar vienu vai diviem cilvēkiem, kam taisnība, ka tas ir sūdiem vērts.


Es meklēju kaut ko tādu, kas neeksistē... Patiesībā es atradu - savu lepnumu.

UN PĀRSTĀT TO ATZĪVOT PAR PERVITĪNU, tā to Otrā pasaules kara laikā sauca uzņēmums Temler Werke.


MUMS IR PIKO, JŪS, MĀTĪTES, MĀTĪTES :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Atpūtieties, puisis, mēs priecājamies, ka jūs esat mūsu rīcībā. Lielākā daļa no mums šeit nekad nav gatavojuši, mums nav formālas izglītības organiskajā ķīmijā un mēs neapgalvojam un neizliekamies, ka ir citādi. Jebkurš padoms vai apgalvojumi par pavārmākslu ārpus video pamācībām vai visaptverošiem rakstiem jāuztver ar lielu sāls šķipsniņu.

Ja vēlaties sniegt labumu kopienai un dalīties ar savu recepti vai apspriest konkrētus gatavošanas aspektus (proporcijas, laiku, ātru/lēnu sastāvdaļu pievienošanu u. c.), jūsu zināšanas būtu ļoti vērtīgas. To varat darīt šeit, šajā tēmā, https://bbgate.com/b/Czech/ vai kur citur, kur uzskatāt par piemērotu.

Kas attiecas uz nosaukumu, es izmantoju "pervitīns" kā pusformālu nosaukumu, kas visbiežāk tiek lietots ziņās un literatūrā, kas vislabāk derētu angliski runājošai auditorijai.
 

miketate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Kartelis pārcēlās uz p2p laboratorijām ap 08/09 pseido got cracked up on... Es brīnījos, kāpēc viņi vienkārši nesaņemtu kādu dzīvu kultūru no Indijas un neražotu savu L-PAC & pēc tam no lpac neražotu pseudo (pseudo ir vienīgais, kas NAV kaut kādā veidā raktisks... Pseido mets ir labākais, jo tajā ir visas pareizās molekulas dopamīna reup inhibīcijām un dopamīna ražošanas palielināšanai, kamēr racMac satur pusi laba eiforiska dopamīna dopa un pusi tā ātrā sūda, kas darbojas uz norepinefrīna ražošanu un reup inhibīcijām...

Kartelis patiesībā nolīgusi pētniecības un attīstības komandu, lai radītu procesu, kā pārstrādāt pusi no racmic metamfetamīna, kas iedarbojas uz norepinefrīnu... viņi izmanto katalizatoru, kas nav racmic, un destilē to, lai iegūtu aptuveni 85/15 dopamīna un ātrās darbības norepinefrīna dopa, un tam pievienojas daudz piemaisījumu (destilācijai viņi izmanto mēness spīdumu), un tad viņi attīra brūno kristālu/šķidro metamfetamīna zupu ar acetonu, un tad jums ir tīri dzidri/balti kristāli...

Trakākais ir tas, ka daži cilvēki dod priekšroku metametam, nevis izraudzītajam izomēram, un viņi pat izmanto metametāna racēmizācijas procesu.

Pseidomolekulas būtība ir tāda, ka tā burtiski satur metametāna molekulu, un vienīgais, kas ar to tiek darīts, ir reducēšana, lai atdalītu vienu pseidomolekulas gabaliņu, un bam, jums ir metametāns...

P2p metamfetamīns ir augstas tīrības pakāpes, bet tās piemaisījumi, kas paliek galaproduktā, ir ārkārtīgi toksiski.
 
Top