Bezmaksas paraugi no BB foruma ikvienam!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Es esmu ziņkārīgs 🤔 Es mēģinu noskaidrot, vai ziņkārība nogalināja kat.
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ko tam vajadzētu nozīmēt? Tas ir uzstādījums, un plāns ir sagādāt cilvēkiem nepatikšanas un aizliegt Khat sēklas visā pasaulē?! Huh? HUH?!?!?! Un nekādu pētniecisku ķīmisko vielu?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hey Dude lūdzu, neaizmirstiet par mani 25 amata vietas sasniedzot drīz, es esmu aktīvs šeit mācīties katru dienu jaunas lietas, un tas būs nekad nebeigsies. Bb vārti noteikumi! Ja jums ir kāds paraugs, lūdzu, atsūtiet, es jums atbildēšu. Es domāju, ka es pērku, jo ilgi jūs. pētniecības ķimikālijas pavediens un e-velosipēds. 5 gadus jūsu lapā labākais rc piegādātājs eu! Kind Regards.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Es domāju, ka jūs esat Valters Baltais 😜, un es vēlos pārbaudīt jūsu produkta paraugu cus es esmu liels seriāla Breaking Bad fans.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Jau sazinājāmies ar jums :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki!
kā es varu pieteikties?
kā es varu saņemt bezmaksas paraugu?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Iespējams, tas ir slazds, un nav pieejami bezmaksas pētniecisko ķīmisko vielu paraugi. Viens no cilvēkiem saka, ka viņi gatavojas nogalināt Khat! Nav 2-FMA un 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Atvainojiet, par ko jūs runājat 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Tas, kurš ēd sūdus, ir tas, kurš publicē sūdus lol, tāpēc nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Labdien, Ja iespējams un ja piedāvājums joprojām ir spēkā, es arī vēlētos piedalīties un ļoti labprāt pārbaudītu paraugu.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vai akcija joprojām ir spēkā?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Es nevaru sagaidīt, kad to izmēģināšu. Lietotājs no šejienes nozīmē, ka manam statusam vajadzētu būt knewn kā Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Ziņošana par pieredzi šeit. Nav bildes atvainojos, ka salūza kamera manā tālrunī. Es biju mazliet nepacietīgs un sākumā domāju, ka tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība, jo Glitchy vajadzēja minūti, lai Glitchy visu noķertu, bet pēc gaidīšanas gaisma atspīdēja. Es esmu stipri pieredzējis katinona lietotājs, ellē, es pats esmu izgatavojis pāris, bet man nekad nav bijis prieka izmēģināt mefedronu. Parauga nokļūšana ASV aizņēma aptuveni 8 dienas. Kad tas hit man bija jādod to iet. Nosvēru 0,22 g un izkausēju to 1,5 ml ūdens, un pirmo reizi izmantoju aizbāzni, nevis adatu. Paņēma labu 15 min, lai pilnībā nokļūtu, bet karstā velns tas ir daudz kā MDMA, bet nedaudz mazāk empātisks, lai trūkst labāka vārda. Atsauces nolūkos es esmu 31, bija off pilna izpūstas atkarība no heroīna, kreka, un neatkarīgi no tā, ko es varētu saņemt, jo īpaši cathinones, par aptuveni 1,5 gadus pēc tam, kad, izmantojot smago 13. Tagad es daru labi ar gadījuma jautri reizes. Tas bija viens no labākajiem pieredzes man ir bijis ar jebkuru narkotiku, tāpēc tas saka daudz. Mana meitene to nedarīja, bet viņai tas arī ļoti patika, ja jūs zināt, ko es saku ;). Būs koplietošanas šo vietni ar draugiem un turpināt riskus šeit pats. Mans draugs arī mēģināja daži un bija lit.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Beidzot mate ieguva šo paraugu ☺️ es atceros, ka jūs post jautā par to, kad tas ir ieradīsies, meitene jautājumi bla bla u.c., priecājos, ka tas ir noticis.
Un visiem patika 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Paldies par atsauksmi, brāli <333
 
Top