Vai kāds šeit ir izmēģinājis IV 4-MMC mefedronu?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tas, ka mefedrons vienmēr smaržoja pēc kaķa čurkām, agrāk bija taisnība. Taču tagad cilvēki ir izdomājuši citus veidus, kā to sintezēt, kas neizdala nekādu smaku. Tagad tas var būt un tagad ir pieejams ļoti viegla, tīra, balta, pūkaina pulvera veidā bez smaržas, un tas neatstāj nekādu smaržu. FTIR testos joprojām ir tīrs.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm interesanti, es to pirmo reizi pamēģināju šogad, un kopš tā laika es izdarīju apmēram 50gs varbūt.

es pilnīgi neapzinājos, KĀ MĒRĶI es smaržoju.
es domāju, es zināju, ka es smirdēju, bet es neapzinājos, ka cilvēki to var sajust no 3 m attāluma.

bet kā tas, ka atšķirīgs sintēzes veids novērš smaku, ja pati viela ir tāda pati?

Es zinu, ka tas var būt HCl un kristālu formā, bet es domāju, ka HCl arī atstāj smaku. es par to daudz lasīju.

varbūt tad tas nav mefedrons?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Šie satricinājumi ir smadzeņu triecieni, normāla lieta pēc spēcīgu serotonīna atbrīvotāju ļaunprātīgas lietošanas.

Man, piemēram, nekad nav gadījies pēc 3cmc, t.i., nesen gadījās, bet pēc meph ļaunprātīgas lietošanas 3 mēnešus.

tas notiek serotonīna lejupslīdes dēļ.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jā, jūs savā ziņā varat secināt, ka tās ir jūsu smadzenes, kas mēģina pārradīt sevi pēc tam, kad visas sinapses ir izžuvušas ;].
 
Top