Augstākā ražība un kvalitāte NOIDS prekursors (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt utt. )un izejvielu piegāde, 100% pozitīvas atsauksmes, 100% droša piegāde.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

Jauku nedēļas nogali visiem!🎉

Ja jums ir kādas īpašas prasības attiecībā uz gatavās produkcijas krāsu, lūdzu, paziņojiet man iepriekš, es varu speciāli jums sagatavot!💰Mīlestību un labklājību.

Mīlestība un labklājība🎆
EQ9lztaAyx
EQ9lztaAyx
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Tas ir galvenais iemesls, kādēļ mūsu produktos vienmēr dominē balta krāsa, jo balto krāsu var viegli pārveidot jebkurā krāsā, bet citas krāsas baltā krāsā pārveidot nevar! Ja vēlaties izgatavot papīru, es domāju, ka mūsu produkti noteikti ir jūsu labākā izvēle!
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Preču nosūtīšana📦📦💰💰🫰🫰🫰
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Paldies par jūsu atsauksmēm, miers un labklājība🍀🎇🎆

XxT4lErMIQ
WqySY09I4X
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
X6aX3O72K8

Dārgie draugi🥰:
💌Tā kā telegramā ir bijuši cilvēki, kas mēģina krāpties, uzdodoties par mūsu kontu, lai pasargātu jaunus klientus no krāpšanas, mēs esam iegādājušies maksas kontu @flyrc, lai tas būtu mūsu vienīgais konts, un atiestatījām kanālu uz publisku, lai cilvēki varētu to atgūt.🔝
Kanālā tiks izmantots mūsu iepriekšējais konts @FLYRCLAB, un mēs esam atjauninājuši savu kontu bbgate forumos, tajā pašā laikā kontā tiek izmantots unikālais konts @flyrc, 💍vēlreiz vēlos izteikt pateicību @HEISENBERG kungam, kurš mums palīdzēja forumos un palīdzēja iegūt foruma kontu @flyrc.💐
💋Mēs esam izveidojuši arī privātu grupu, kurai var piekļūt tikai ar manu ielūgumu un kurā ir tie, kurus es uzskatu par saviem labākajiem klientiem (es tos labāk sauktu par partneriem!)💘. Privātajā grupā es publicēšu vairāk informācijas un bildes, kas, manuprāt, būs noderīgas, lai vēl vairāk izvairītos no iespējamā riska, ka fotogrāfijas un īsziņas varētu nozagt krāpnieki vai konkurenti (lielākoties pārdevēji).😜
🫰Visbeidzot, ja neesat pārliecināts par tirdzniecību, lūdzu, dodieties uz bbgate forumiem un ierosiniet darījumu, mēs vienmēr atbalstīsim jūs ar darījumu, lai nodrošinātu drošu tirdzniecību.💰
Es novēlu jums visiem jauku dienu!🎉
Labākie vēlējumi❤️
No @flyrc
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Jūs nekad nebūsiet vīlušies mūsu prekursoru kvalitātē! Simtprocentīgi unikāli
VtHluaPWpN
 

noimNeb

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pārdevējs ir neticami sirsnīgs cilvēks, un sintēzes process ar pārdevēja palīdzību noritēja gludi! Pateicības.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Atvainojiet par novēloto atbildi, paldies par atsauksmēm, jauku dienu, mans draugs!
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Paziņojums par 46 vielu, tostarp bromorfīna, iekļaušanu Narkotisko un psihotropo vielu, kas nav farmaceitiskā formātā, kontrolējamo šķirņu papildu sarakstā
Saskaņā ar Narkotisko un psihotropo vielu lietošanas un uzraudzības pasākumu noteikumu attiecīgajiem noteikumiem par narkotisko un psihotropo vielu, kas nav farmaceitiskā formāta vielas, Sabiedriskās drošības ministrija, Valsts veselības komisija un Valsts zāļu pārvalde ir nolēmušas iekļaut 46 vielas, tostarp buprenorfīnu, Narkotisko un psihotropo vielu, kas nav farmaceitiskā formāta vielas, kontrolējamo šķirņu papildu katalogā (sīkāku informāciju skatīt pievienotajā tabulā).

Šis paziņojums stājas spēkā no 2024. gada 1. jūlija.









Sabiedriskās drošības ministrija Nacionālā veselības un veselības komisija Valsts zāļu pārvalde

gada 16. jūnijs 2024.
JR7B62FDl0
NaAFhLbrfT
B8EZntKWNX
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Dārgie draugi❤️:
🍀Drīzumā tuvojas 26. jūnijs - Starptautiskā diena pret narkotiku lietošanu, un mēs esam saņēmuši ziņu, ka jūlijā Ķīnā notiks svarīga sanāksme, kuras laikā pārbaudes kļūs stingrākas, tāpēc drošības labad mēs plānojam uz kādu laiku (Tas nebūs ilgi. Varbūt nedēļu vai divas. Mēs vēl neesam pārliecināti.) pēc šīs krājumu partijas pārdošanas, lūdzu, savlaicīgi veiciet maksājumus klientiem, kuri plāno pirkumus.
Mīlu jūs visus!❤️❤️
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
0QCAmIGaVo

Mīļie, draugi.❤️
➕Nevaru sagaidīt, lai paziņotu jums priecīgo ziņu: mēs esam atgriezušies darbā! Pasūtījumi tiek pieņemti, un, tāpat kā Ķīnas jaunā gada laikā, mēs nosūtīsim pasūtījumus maksājuma secībā, un pirmo sūtījumu paredzēts nosūtīt 10. jūlijā.
💘Paldies par jūsu pacietību un uzticību, mēs arī turpmāk garantēsim jums prekursoru kvalitāti! Es ticu, ka mēs varam strādāt kopā, lai kļūtu arvien labāki un labāki!
💐Vislabākie vēlējumi Jums un Jūsu ģimenei, ja Jums ir nepieciešamība veikt pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mani savlaicīgi, savlaicīga apmaksa un savlaicīga sūtīšana! Mīlestība un labklājība✨
t.me
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Tagad pieejami pasūtījumi💪

BCKdNuhSp3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
➕Lai gan aizliegums neattiecas uz mūsu produktiem, bet pašlaik (pēc 2024. gada 1. jūlija)daudzi citi Ķīnas piegādātāji joprojām nelegāli pārvadā un pārdod produktus, kas iekļauti aizlieguma sarakstā, kā rezultātā gandrīz visi produkti tiks nosūtīti uz Ķīnas muitas laboratoriju, lai pārbaudītu, papildus laika posmā no 15. jūlija līdz 18. jūlijam, Ķīnas valdība sasauc augsta līmeņa sanāksmi, parasti sanāksmes laikā pārbaude kļūs stingra, lai nepievērstu uzmanību, lai nodrošinātu drošību, sūtījumu var nākties aizkavēt līdz 18. jūlijam (ieskaitot sastāvdaļas), lūdzu, neuztraucieties par to, lai nodrošinātu pilnīgu drošību, kas ir priekšnoteikums ilgtermiņa sadarbībai ar mums, novēlu jums visiem laimīgu nedēļas nogali!💐💐
 
Top