Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Es piesakos, lai saņemtu piekļuvi. ceru, ka būšu aktīvs šī foruma dalībnieks un došu savu ieguldījumu, cik vien varu un ir manās zināšanās.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Hei es atklāju jūsu forumu par dread es zinu nedaudz ķīmijas es domāju, ka mums vajadzētu saprasties ar visiem :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, es vēlētos piekļūt arī RC sadaļai, lūdzu, un šī vieta būs mana mājas lapa paldies.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Labdien. Šī ir pirmā reize, kad jūs redzam. Pavadiet ar mums vairāk laika, ja vēlaties saņemt uzaicinājumu uz RC sadaļu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Laipni lūdzam!
Lūdzu, pēc izlasīšanas atstājiet atsauksmi šeit.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Man ir nepieciešama piekļuve rc nodaļai Es zinu daudz par gatavajiem produktiem un arī pircējs
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
$ 1000 dolāru draugs vai Sākt sniegt ieguldījumu forumā, un jūs varētu saņemt piekļuvi 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Forši. Tur ir arī vairākas kanabinoīdu sintēzes receptes. Tieši tas, uz ko es cerēju. Nav daudz sintēzes recepšu, salīdzinot ar pārējo vietni, bet, ja pareizi saprotu, tās ir tikai vēl nezināmās (ļoti eksperimentālās?).

Protams, es drīzāk dodu priekšroku "īstajam THC" (jebkurš psihoaktīvais kanabinoīds, kas rodas dabiskajā kaņepju augā - sintezēts vai nē, man nav nozīmes).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Es esmu jauns šeit forumā, es nācu no bailes sākumā pēc sintētisko kanabinoīdu, ka es jau strādāju šeit, manā valstī, bet mēs esam saskārušies ar problēmām ar mdma, ka laboratorijas ir ražojušas (ja jūs vēlaties redzēt tēmu, par kuru es radīju) Es esmu studējis ķīmijas pamatus un man ir piekļuve noteiktām izejvielām, meklēju vairāk informācijas, lai piemērotu sevi tam, es pateicos jums par jūsu uzmanību.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Sveiki.. Ilgu laiku klausītājs, pirmo reizi zvanītājs, tā teikt.. Lieliska vietne.. Tāpat kā Hive, bet mazāk troļļu.... Kudos.. Gribu nopelnīt savas svītras un iegūt RC piekļuvi..
 
Top