Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Atbilstoša aktivitāte forumā pietiekamā apjomā
Konts vecāks par 1 mēnesi
Vai uz komerciāliem noteikumiem, piekļuves izmaksas 1000 USD.
Lietotāji, kuriem jau ir piekļuve RC, var apstiprināt, ka tur ievietotā informācija ir šīs naudas vērta.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Ja tas netraucē, lūdzu, precizējiet, ko nozīmē "Atbilstoša aktivitāte forumā pietiekamā daudzumā" un cik daudz tiek uzskatīts par pietiekamu ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs varam arī nodrošināt piekļuvi RC sadaļai lietotājiem, kuri ir ražotāji/ķīmiķi/reaģentu piegādātāji/ mērķauditorijas ietekmētāji (esam gatavi viņiem arī maksāt par mūsu foruma reklāmu).
Kopumā mēs esam atvērti sadarbībai un meklējam datplūsmu, lai piesaistītu mērķauditoriju.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es redzu, ja es varētu iegūt piekļuvi RC sesijai es gribētu uzzināt daudz par sintēzēm viņš bieži ir aktīvs forumā, un man patīk izglītoties par sintēzēm. 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pieredzējis ASV bāzēts importētājs/izplatītājs no spēles uz brīdi, labprāt piekļūtu alfa piros un miltu amfetamīnu piegādei. varu dot savu 2 centus par dažādām tēmām. tikko atradu šo vietu, uzskatu, ka mani interesē visu veidu pētījumi, īpaši ar katinonu un triptamīnu saistītās lietas...
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Tas izklausās godīgi im interesanti, lūdzu, informējiet mani pēc iespējas ātrāk.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Es varu apstiprināt, ka viņiem ir sintēze kanabinoīdiem, kas nav uz indola bāzes, kas padarītu tos likumīgus Vācijā, Šveicē, kur ir pret vielām vērsti grupas likumi - potenciāli likumīgi jebkurā valstī ar "pret vielām vērstu likumu", tātad šie kanabinoīdi, iespējams, ir likumīgi visā pasaulē.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nē. ASV Likumā par zāļu analogu kontroli (1986?) teikts, ka, ja tas staigā kā pīle, runā kā pīle, ir pīles izomērs, ir pīles esteris, ir pasludināts par kādu no tiem, vai tiek attēlots kā tāds, kam ir līdzīga iedarbība... tad tas ir pīle. Nelegāla pīle. Tas nozīmē, ka, tikai sakot kaut ko līdzīgu "šis ir kanabinoīds, un tas jūs uzpirdzinās", viela kļūst nelegāla. Analogu likumi ir tik plaši un atvērti interpretācijai (vai ļaunprātīgai izmantošanai), ka ir ķīmiskas vielas, par kurām vēl nav domāts, bet kuras jau tehniski ir nelikumīgas saskaņā ar šiem likumiem. Bez ASV ir arī citas valstis, kurās ir analogu likumi.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Vēlos pieteikties piekļuvei RC valdei. Es vēlētos sniegt savu ieguldījumu, ko zinu par slepenās ķīmijas metodēm un resursiem, es labprāt palīdzētu jaunpienācējiem ar viņu problēmām, un man patīk apspriest jaunus zāļu izgatavošanas procesus ar slepenajiem ķīmiķiem no visas pasaules, esmu uzrakstījis interesantu rakstu šeit.

Dāvana slepenās ķīmijas cienītājiem - dažas grāmatas, kas, manuprāt, ir piemērotas jums
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Cienījamie locekļi,

es vēlētos dalīties ar jums ar kādu informāciju, bet es nevēlos, lai šī informācija būtu pieejama visiem internetā.

Es esmu pavisam jauns šajā forumā, bet jau esmu devis savu ieguldījumu jaunā bordhidrīdu sintēzes metodē.

Lūdzu, dodiet man piekļuvi RC zonai, lai es tur varētu publicēt sensitīvāku informāciju. Man, protams, ir arī ļoti interesanti, ko es atradīšu RC zonā.

Ar laipniem sveicieniem
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nosūtiet man personīgo ziņu ar informāciju, kuru vēlaties tur ievietot.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Man ļoti patīk šis forums, es zinu, ka neesmu šeit ilgi, bet jūs esat redzējuši, ka es gandrīz visu dienu pavadīju, pieslēdzoties lasīšanai un mēģinot saprast.

Es labprāt piekļūtu RC sadaļai un izpētītu tās saturu. Es esmu ķīmijas jaunpienācējs, un es patiešām jūtu, ka esmu savienojies ar šo pasauli, un es ticu, ka šis forums būs mana jaunā ģimene @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es ceru, ka man būs 10 gadu un vairāk pieredze, es ļoti vēlētos uzaicinājumu uz rc sadaļu, lūdzu.
 
Top