Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Patiesībā es atradu jūsu vietni klīrnetā, meklējot plašāku informāciju par Kodachi distro. Kuru, varētu piebilst, es arī atradu. Jūsu rakstītais apraksts par Kodachi bija satriecoši lielisks! Neesmu redzējis, ka kāds cits, izņemot pašu DEV, būtu tik detalizēti aprakstījis šo distro. Paldies, ka veltījāt laiku un enerģiju, lai šo milzīgo pavedienu saliktu kopā. tas bija jauks pārsteigums, lai atrastu kādu stabilu informāciju par to, lai mainītu, nevis tipisku bs Ive atrasts.

Kamēr es esmu šeit, es gribētu, lai ņemtu ieskatīties RC sadaļā, ja tas vispār ir iespējams. kopējā pārredzamība Es neesmu ķīmiķis, bet es tikko sāku atgriezties RC skatuves un nekas ive atrasts līdz šim ir patiešām bijis kāds labs..Es redzu, ka jūs minējāt maksas piekļuvi.. cik slikti būs, ka sāp manu xmr maku, ja man vajadzētu būt tik slīpi?

Neatkarīgi no uzaicinājuma, lai gan, paldies par Kodachi uzrakstīt tas bija izcils.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Sveiki no bailēm es atradu jūs, es arī gribu piekļūt rc sadaļai, lūdzu, es esmu no Eiropas un varu ātri pārvietoties Eiropas teritorijā, lai transportētu produktus , un mani arī interesē jauni partneri un uzņēmumi.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Cienījamais Heizenbergs, es priecātos saņemt piekļuvi RC forumam. Es tikai ievietoju šo lūgumu šeit, lai norādītu savu interesi, es` atgriezīšos vēlāk, ja uzskatīsiet, ka pirms piekļuves saņemšanas man ir nepieciešama vēl kāda aktivitāte forumā. Ja es varu darīt kaut ko apmaiņā, dodiet man zināt, es labprāt uzrakstīšu atsauksmi u.c. (es esmu aktīvs dread). Šī vietne ir patiesi pārsteidzoša, es tikai esmu mazliet nobažījies par klīrnetu klātbūtni, ka tas piesaistīs nevēlamu uzmanību un to noņems. Palieciet drošībā.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dārgie draugi!
Atgādinām, ka bezmaksas piekļuvei RC sadaļai ir tikai 2 nosacījumi
- Ir konts, kas vecāks par 1 mēnesi no reģistrācijas datuma.
- Aktīvi piedalīties foruma attīstībā (rakstīt kvalitatīvus ziņojumus, jebkādā citā veidā palīdzēt foruma attīstībai).
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
jā, kas tieši tas ir un kāda informācija mums ir pieejama pēc saņemtā uzaicinājuma ?
Es varētu maksāt katru mēnesi, manuprāt, ir jāveic ikmēneša abonements, vai ziedot vietnes un kopienas attīstībai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tā kā mēs ar jums sazināmies, es zinu jūsu intereses. Jūs tur atradīsiet iespēju sintezēt legālu kanabinoīdu. Tas ir legāls visā pasaulē.
Bet tas nebūs tik spēcīgs. Ir gandrīz nereāli atrast noīdus pēc jaudas tuvu tam, ko jūs vēlaties.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Es zinu, ka esmu jauna, bet arī es labprāt to pārskatītu. Es atdevu 5+ gadus no savas dzīves federālajiem par skatuves, tāpēc jūtu, ka esmu samaksājis nedaudz vairāk nekā lielākā daļa. Kā dokumentos būtu skaidri teikts, ne viens arests, kas veikts no jebkādas informācijas, kas iegūta no mana aresta. Ne man, ne kādreiz, un es joprojām varu lepni stāvēt atšķirībā no citiem klauniem šajā laikā. Kad pienāks mans laiks, es labprāt redzētu, ko tas piedāvā. Ja modi ir no atpakaļ sākumā 2010 2011 2012 s es varu pierādīt, kas es biju uz skatuves tad.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, esmu iesācējs, lūdzu piekļuvi. Es varu daudz ko iemācīties, varbūt kaut ko pievienot. Sveicieni
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Man līdz šim ļoti patīk pētīt šo forumu. Man ļoti patīk, ka tas ir orientēts tieši uz slepenajiem ķīmiķiem. Esmu liels ķīmijas zināšanu izplatīšanas piekritējs, domāju, ka sintēzes informācijai, kā arī ķīmiskajai drošībai jābūt viegli pieejamai ikvienam. Mani interesē arī dažādi pētnieciski savienojumi, kas man jādara, lai iegūtu piekļuvi RC sadaļai?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Es nevaru dot lielu ieguldījumu šajā forumā, jo cenšos daudz mācīties , vai ir iespējams, lai varētu izlasīt RC sadaļā
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Hei, visi, esmu aktīvs dread lietotājs, skumji redzēt whm aiziet, bet pārsteigts par to, cik profesionāli tas aizgāja. Manuprāt, šī kopiena ir skaista, un es vēlētos būt tās daļa. Es tikai primāri sveicinos, bet arī apliecinu, ka būšu šeit uz ilgu laiku.

Ja es varu būt noderīgs, dodiet man zināt.

Best,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es gribētu uzaicinājumu uz RC sadaļu, bet neiebilstu arī pagaidīt, jo esmu šeit pavisam jauns un šis ir mans pirmais komentārs. Mani interesē galvenokārt vispārīgas zināšanas, kas ved uz kaitējuma mazināšanu, izmantojot reaģentu testēšanu utt. Mani vairs tik ļoti neinteresē sintēze, jo tik daudz interesantu vielu ir iespējams iegādāties darknet un clearnet.

Par Breaking Bad forumiem lasīju šeit: https: //darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Es gribētu iegūt piekļuvi, jo šeit ir patiešām grūti tikt galā ar RC aizliegumu Nīderlandē, un nav kur kanabinoīdus purachase . Paldies !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Šobrīd jūsu aktivitāte forumā ir nepietiekama.
 
Top