Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs varam arī nodrošināt piekļuvi RC sadaļai lietotājiem, kuri ir ražotāji/ķīmiķi/reaģentu piegādātāji/ mērķauditorijas ietekmētāji (esam gatavi viņiem arī maksāt par mūsu foruma reklāmu).
Kopumā mēs esam atvērti sadarbībai un meklējam datplūsmu, lai piesaistītu mērķauditoriju.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiks, mans draugs, esmu pagodināts lūgt jums uzaicinājumu apskatīt šī brīnišķīgā foruma brīnišķīgo sadaļu.
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visi, es esmu šeit jau ilgu laiku, esmu labs lasītājs, bet vēl neesmu veicinājis šo forumu... atvainojiet.
Bet es labprāt redzētu RC sadaļu, ja tas ir jēga. Arī es centīšos strādāt, lai dotu savu ieguldījumu.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Vai man ir piekļuve rc sadaļai,esmu diezgan aktīvi piedalījies forumos. esmu gatavošanas procesā un labprāt saņemtu palīdzību. Man patīk 😍 kanabinoīdi
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Sveiki, lai gan mans lietotājs ir jauns, esmu šeit izlasījis daudz labas ķīmijas, un esmu pārliecināts, ka mans praktiskās organiskās ķīmijas līmenis un pieredze šeit ir vēlama, kā arī tas, ka pēc bakalaura grāda esmu biologs/bioķīmiķis. Pēdējos vismaz pusotru desmit gadu esmu veicis lietišķos eksperimentālos psihoaktīvo vielu pētījumus un esmu nonācis pie dažiem jauniem savienojumiem, kā arī interesējošām metodēm. Mana gatavība dalīties ar potenciāli bīstamām zināšanām man vislabāk šķiet kādā jomā ar ierobežotu piekļuvi. Runa ir par to, ka ieguldījumi zaudētajās un atjaunotajās laboratorijās atstāj mani situācijā, kad finanses nav vislabāk ieguldīt RC sadaļas pieejamībā (lai cik ļoti es to vēlētos)... Es labprātāk gribētu ieguldīt ķīmiskās vielas, par kurām sapņoju, vai iekārtas, piemēram, remontēt manu rotējošo iztvaicētāju un uzbūvēt statīvu maniem lielajiem reaktoriem, kas ir pitty no tiem tikai ir un nekad nav izmantoti. Jautājums, kas paliek, ir, kā es varu vislabāk pierādīt savu piekļuves vērtību?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Šķiet mazliet muļķīgi, ka būtu jāmaksā 1000 ASV dolāru, lai iegūtu piekļuvi kaut kam, par ko es pat nevaru gūt priekšstatu, kas tajā ir.
Varbūt, ja es varētu apskatīt diegu nosaukumus/aprakstus vai kaut ko tamlīdzīgu. Bet pagaidām šķiet, ka tas ir tikai uzstādījums vilšanās sagādāšanai.

Ja jūs varētu reklamēt, kas ir RC sadaļā (t. i., vismaz parādīt pavedienu nosaukumus), tad varbūt būtu vērts reģistrēties. Bet $1000 par burtiski neko nezinot par to ir mazliet ripoff (ar visu do respect)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pētniecisko ķīmisko vielu sadaļa mums ir diezgan dārga.
Daudzas formulas ir sintezētas un eksperimentāli pārbaudītas.
Lai identificētu jaunas potenciāli aktīvās vielas, mēs pavadām daudz laika meklējumos.
Pētnieki, kuri ir gatavi dalīties savā pieredzē, var saņemt bezmaksas piekļuvi sadaļai, un 1000 ASV dolāru izmaksas tirgotājiem ir nekas. Tajā pašā laikā viena formula var dot miljoniem dolāru šīs vielas veiksmīgas izmantošanas gadījumā.
Mēs arī baidāmies publicēt virsrakstus, lai nenotiktu plaša datu noplūde no sadaļas, eksperti no daudzām valstīm analizē RC tirgu, lai šādas vielas pirmām kārtām aizliegtu.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es esmu tāds pētnieks, kura rīcībā ir jauni, nekad nepārbaudīti savienojumi un teremendiāli daudz vēl nesintezētu konstrukciju... Es veltīšu nepieciešamo laiku un aktivitāti, lai pārbaudītu savu vērtību.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tātad šī sadaļa būtu vairāk domāta īstiem ķīmiķiem un ražotājiem? Ja kāda no minētajām vielām tiktu ražota masveidā, tā būtu šajā tirgū vai parastajā Clearnet RC tirgū, pareizi?

Man ir interesanti par šo sadaļu. Es neiebilstu maksāt 1000 dolāru, lai iegūtu ekskluzīvu piekļuvi ražotājiem, kas izlaiž jaunus/legālus RC, bet, šķiet, ka šī sadaļa nav domāta tieši tam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Man ir sāpīgi teikt, ka man nav naudas un ka es zaudēju savu pēdējo pētniecības laboratoriju, bet es lieku lielas cerības, ka šogad tiks izveidota jauna laboratorija. Esmu uzrakstījis daudzas pierakstu klades ar molekulāriem projektiem, un mana apņemšanās preparatīvajā ķīmijā apvienojumā ar virs vidējā līmeņa zināšanām ķīmiskajā neirozinātnē un psihofarmakoloģijā (viss ar akadēmisku atbalstu) var būt ļoti noderīga, bet, tā kā es neko neražoju un nepārdodu, es varu tikai pieprasīt un jebkurā laikā pierādīt savu vērtību, lai man tiktu piešķirta piekļuve šai sadaļai, jo tā ir mana galvenā interese šeit, izņemot sludināšanu par ķīmijas apguvi, pirms mēģināt bezrūpīgi nodarboties ar tumšo mākslu, ņemot vērā naudu. Laikā, kad es biju aktīvs slepens ķīmiķis, es lielāko daļu materiālu atdevu bez maksas, un mana filozofija bija - ražot narkotikas, lai tās būtu narkotikas, un parādīt cilvēkiem, ko nozīmē patiesa materiālu tīrība (tas man sagādāja nepatikšanas, bet arī iemantoja cieņu un zināmu klusu un nosacītu iecietību pret maniem psihoaktīvajiem pētījumiem no varas iestāžu puses).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vēlos iestāties RC sadaļā, esmu šeit neilgu laiku, bet gribētu iestāties, ja ne tagad, tad nākotnē.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Sveiki, es gribētu iegūt piekļuvi RC sadaļai, bet, ja godīgi, man tā ir tikai laba lasāmviela, es neesmu bijis aktīvs pēdējo ~ 2 nedēļu laikā, jo biju aizņemts, bet, kad man ir laiks, es vienmēr cenšos pārbaudīt forumus un publicēt dažas atbildes un varbūt mēģināt palīdzēt ar to, ko es varu, bet tas, iespējams, vēl nav daudz.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Es patiešām meklēju piekļuvi RC sadaļai,, es būšu aktīvs dalībnieks un nodrošināšu labākās izejvielas un prekursorus pasaules drošībai.
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Es piesakos piekļuvei.
Sveiki, es ceru, ka varēšu sniegt kaut nelielu zināšanu devu šajā forumā, un man patīk lasīt un mācīties visu, ko piedāvā šis forums!
Paldies!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Es zinu, ka pagaidām nevarēšu iegūt piekļuvi, jo esmu jauns, bet es tikai vēlos atstāt komentāru, ļaujot saprast, ka esmu ieinteresēts.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heizenbergs... patiešām kaut kas ir domāts tikai zinošajiem.
Es lūdzu piekļuvi RC nodaļai. Es esmu rakusi un meklējusi un meklējusi zināšanas par to, kas, kāpēc, kā, un mana slepenā ziņkārība sniedzas tālu atpakaļ uz rodi, tad uz stropu un tad uz vespari un tagad uz šejieni. Dzīve kļūst garlaicīga, tad tā kļūst aizņemta, un pētniecība ir mans veids, kā izdzīvot ikdienu. Mana laika karte ir pārbaudīta. Jebkurā gadījumā tas viss ir labi, es esmu šeit, lai paliktu piekļuve vai nē, es būšu biedrs uz mūžu.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Es zinu, ka esmu jauna, bet man ir milzīga pieredze ar rc, es zinu, kāda cepurīte kādu iedarbību un kā izmaiņas molekulā mainītu iedarbību. man ir daudz ideju par jaunām zālēm(kā jau minēts, piemēram, 2-metil,3,4-metilendioksi-pirovalerons).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Es labprāt saņemtu piekļuvi RC sadaļai:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ja vēlaties piekļūt RC sadaļai, vai nu jums par to ir jāmaksā, vai arī jāpavada pietiekami daudz laika forumā un jāpiedalās ar savām zināšanām vai pakalpojumiem.
 
Top