Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Es piesakos piekļuvei.
Sveiki, es ceru, ka varēšu sniegt kaut nelielu zināšanu devu šajā forumā, un man patīk lasīt un mācīties visu, ko piedāvā šis forums!
Paldies!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Es labprāt saņemtu piekļuvi RC sadaļai:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ja vēlaties piekļūt RC sadaļai, vai nu jums par to ir jāmaksā, vai arī jāpavada pietiekami daudz laika forumā un jāpiedalās ar savām zināšanām vai pakalpojumiem.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, es vēlos lūgt piekļuvi rc diapazonam. Lai paplašinātu savu pētījumu. Liels paldies
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Vienkārši meklēju dažādas receptes, esmu pagatavojis DMT no mimozas hostilis un metamfetamīna viena katla metodi. Bijušais heroīna Un fentanila lietotājs Man ir 2 mēneši tīrs no opioīdiem un 20 gadus ilga atkarība no opioīdiem. Pašlaik tikai ātruma lietošana un nezāles un reizēm benzo. Ja esat bijis fentanila narkomāns pirms tam, tad jūs zināt, ka ātrums ir kā vīns, un fentanils ir fucking moonshine ar absinta piedevām. Ja jūs nekad neesat lietojis opiātus, lūdzu, nelietojiet jūs, puiši, par reals. TAS IESŪCĪS JŪS PIRMO REIZI, KAD TO LIETOSIET, JA JUMS PATĪK DOWNERS!!!!!. NEPIEĻAUJIET DOMU PAR OPIĀTIEM. Jebkas cits labi fucking alkohols ir sliktākā narkotika, manuprāt, prob tied ar fentanila/heroīna. Viss pārējais ar mēru jums būs ok. Es esmu 19 piedzēries sabiedriskās vietās, es esmu pārdozējis heroīnu 0 reizes un es esmu pārdozējis fentanilu 10+ reizes. Ja tu lieto fentanilu un saki, ka esi bijis kā es, jo es apmēram gadu mēģināju atmest. Tātad apmēram reizi mēnesī es atmetu aptuveni pusotru dienu un nevarēju tikt galā, un tad paņēmu vienu trāpījumu un pārdozēju. Es esmu 6,0 230lbs smēķēju fentanilu visu dienu katru dienu 3 gadus taisni, lieta ir tā, ka tas nav kā heroīns, jo jūsu fent tolerance krasi samazināsies pat pēc 1 dienas nelietošanas, un, kā jau teicu, es godīgi pārdozēju šo precīzo veidu prob 5 vai 6 reizes. Ikdienas lietošana bija bongs un nektāra kolekcionārs ātrums un fentanils es tos sajauktu kopā uz folijas tas kļūst violets, ja jūs tos sajaucat uz folijas. Bet es esmu precējies un joprojām strādāju (ko viņi sauc par funkcionējošu narkomānu) vienīgais iemesls, kāpēc es darbojos, bija atbalstīt manu narkotiku atkarību. Anyways es labprāt tiktu iekļauts jebkurā manā dudes man ir 37 gadi un dzīvo Orange County CA, Garden Grove un jā, tas ir, kur lieliskā grupa jebkad ir no. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Howdy! Arī es vēlētos piekļuvi RC sadaļai. Domāju, ka man ir dažas labas idejas, ar kurām varētu dot savu ieguldījumu šajā sadaļā. Labu dienu visiem
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vēlētos un uzaicinājumu un būt aktīvs dalībnieks šajā forumā un sniegt pēc iespējas lielāku ieguldījumu.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Cienījamais BB administrators, es veicināju savas zināšanas par CBD pārveidošanu uz augstu D8 ikvienam interesentam un vēlos pieteikties piekļuvei RC sadaļai.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Labi, pirmkārt un galvenokārt, vai tāpēc es nevaru skatīties videoklipus?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs varat skatīties videoklipus
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Heizenbergs, es nevaru nevienu no tiem piespiest spēlēt. Tomēr nav pilnīgi skaidrs, kāpēc.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUMS
online 0-01
101010 BBF
PASAULES TĪMEKLĪ,

Blanco Heaven, klāt

Attiecībā uz: RC piekļuves pieteikums

Cienījamais Heizenberga kungs,

Es vēlos pieteikties RC Access dalībnieka amatam.

Atklāti dalīties ar savu motivāciju šeit pagaidām nebūtu pats gudrākais gājiens, bet vajadzības gadījumā es labprāt personīgi paskaidrotu savu motivāciju un nodomus, tāpēc vajadzības gadījumā esmu atvērts.

Esmu pārliecināts, ka esmu spēcīgs kandidāts piedāvātajām iespējām, un esmu pārliecināts, ka varu būt pievienotā vērtība.

Pieņemot, ka man ir izdevies sniegt jums pietiekamu informāciju, un es gaidu atbildi.

Ar cieņu,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tā plašais klāsts...tērē gudri.... jūs zināt, ko, atstājiet to, kas tas ir, nav nepieciešams. paldies.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Es ceru, ka saņemšu piekļuvi RC, tā bija garš ceļojums, pirms es nokļūstu šeit.
 
Top