Man ir vajadzīga palīdzība ar manu pirmo MDMA sintēzi. LŪDZU

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, jums nevajadzētu mēģināt ķīmiju, ja nezināt pamatus, jūs pakļaujat sevi ķīmiskiem riskiem un pakļaujat patērētājus iespējamiem piemaisījumiem, ko jūs varētu atstāt gala produktā. Es varu tikai ieteikt jums apgūt vismaz stingro ķīmijas minimumu un izmēģināt šo sintēzi vēlāk.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Es ieteiktu ekstrahēt jūsu mdma frībāzi ar šķīdinātāju (toluolu vai dcm).

Pievienojiet atšķaidītu hcl, līdz ph sasniedz 6. Mdma hcl būs h2o un piemaisījumi šķīdinātājā.

Atdaliet h2o un iztvaicējiet ūdeni, līdz veidojas kristāli. Ja mdma kristāli joprojām ir netīri, sasmalcina smalkā pulverī un izmazgā acetonā.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Kā teica hustlerkid. Jums nevajadzētu būt gāzes hcl par to.

Vienkārši tipiska A/B ekstrakcijas metode tam. Lai gan es pats neesmu veicis šo sintēzi, šis ir vienkāršs solis daudzās ekstrakcijās.

Freebase ar NaOH vai KOH šķīdumu. Veiciet vairākas ekstrakcijas ar polāro šķīdinātāju. Izmantojiet sep piltuvi, lai atdalītu izvilkumus. DCM ir lietderīgi izmantot, jo tā blīvums ir lielāks nekā ūdens, tāpēc tas nogrimst.

Lai to sālītu, es iesaku sadalīt šķīdinātāju uz pusēm, lai jums būtu pieejams šķīdinātājs, ja pārsniegsiet PH.

Tad atšķaidiet HCl ar IPA. Pievienojiet šķīdinātājam pa pilienam un izmēriet PH, līdz sasniedzat PH 6, izmantojot uzrādīto lakmusa papīru. Ja pārsniegsiet pieļaujamo vērtību, pievienojiet nedaudz iepriekš atvēlētā brīvās bāzes šķīduma. Lēnām pārstrādājiet šo šķīdumu, līdz tā vairs nav palicis.

Tad var pievienot ūdeni, lai tas izvilktu sāli no NPS. Atdalīt ūdeni un iztvaicēt.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Biežāk uzdotajiem jautājumiem par laboratorijām ir vesela tēma par gāzveida šķidrumiem.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Kad un cik daudz pievieno skudrskābi 7 stundu laikā?
Kad es pievienoju hlorūdeņražskābi un karsēju līdz 80°, vai tā ir refluksa karsēšana?
Vai dietilēteri varu aizstāt ar etiķskābes ēteri?
Vai jūs varētu man norādīt produktu daudzumus 2 kg PMK.

Liels paldies.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Es personīgi to maksimāli aizstātu tikai dietils ar mtbe. un iznākums pilnībā atkarīgs no tā, cik labs ķīmiķis esi, ja tu to nesabojā, id teiktu, ka 80% ir iespējams kā iesācējam.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kādā brīdī jūs domājat, ing ūdeņraža hlorīda gāzei atkal ir kāda priekšrocība hcl 37%?

šeit bb jūs atradīsiet daudz par mdma hcl kristalizatn, kad hcl ir 37%.

ja jums nav speciālu zināšanu par šķīdinātājiem, tad vislabākā kristalizācija ir sasaldētajā acetonā.

Pievienojiet hcl bāzē pilienu pa pilienam, līdz ph ir 4, lai tas būtu 4, nevis 6! jūs izskalojat pārmērīgu daudzumu acetonēnā).
nolieciet vārglāzi ar šķidrumu uz plīts un uzkarsējiet līdz 130 °C (iztvaicējiet visu ūdeni).
ielej šķidrumu sasaldētajā acetonēnā un tur saldētavā.
ja bāze ir brūna kā sūds, tad izmanto ne mazāk kā 10 reizes lielāku sasaldētā acetonēna tilpumu, ja bāze ir brūna kā sūds. šādā veidā var iegūt 85-90 % tīrības no sākuma sūdiem.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
Arī es savu pirmo mdma apguvu, izmantojot nabh4,
pēc destilētas mdma brīvās bāzes 160c temperatūrā (mans vakuuma avots ir diezgan vājš), tad es ieguvu dzidru bezkrāsainu eļļu?
btw es mēģinu gāzes hcl un ieguvu kristālu, kas izskatās ļoti skaidrs (balts crytsal)!
Pēc testa rezultāts 200mg ar savu recrytalbut im justies efekts ir vājš.
Tāpēc tagad es nezinu, kāds process ir kļūda. Vai kāds var man apstiprināt, ka mdma freebase bezkrāsaina krāsa ir pareiza? vai arī es varu sabojāt freebase pie 160c disilation?
Vai ir kāda iespēja, ka es atstāju metilamīna frībāzi mdma frībāzē, tad tā reaģē ar hcl, veidojot metilamīnu.hcl, kas ir manā produktā? vai pēc destilācijas metilamīns nav palicis, pareizi?
Vai man vēlreiz ar kaut ko jāmazgā mdma frībāze, lai to notīrītu?
Lūdzu, sniedziet man palīdzību.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb jābūt bezkrāsainai, un, karsējot līdz 160c, nav iespējams bojāt mdma molekulu.
Es nedomāju, ka jums mdma ir metilamīns, es drīzāk ticētu pmk) Jebkurā gadījumā metilamīnam ir specifiska smarža, kas jūs nesajauks. Tā nav anīsa smarža, tā ir "sapuvušas zivs" smarža.
Vai jūsu mdma hcl maina krāsu (kļūst brūns/ melns, kad tiek karsēts - karstuma avotā atrodas ilgāk par 1 stundu? Jūs varat uzkarsēt mdma hcl + ūdeni proporcijās 1:1 uz siltuma avota kolbā un turēt to 1 stundu, lai redzētu, kas notiek. Kolbai jābūt atvērtai!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Paldies par palīdzību
Kaut kā jūtu, ka manā frībāzē ir "sapuvušas zivs" smaka :sick: var būt palicis metilamine.hcl?
Es to darīju ar sintēzi btcboss2022 šeit: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603.
Iepriekšminētajā metodē es pārbaudīju, ka metilamīna hcl ir 17,5moli un tikai 16moli naoh! tāpēc tagad es baidos, ka manā brīvajā bāzē var būt palicis kāds nereaģējis metilamīns.

Vai man vajadzētu vēlreiz izmazgāt frībāzi, lai to attīrītu? (varbūt ar naoh)
Kāda ir pareiza mdma frībāzes smarža?
Produkta efekts nav labs, tāpēc es vienkārši izmetu produktu un tad veicu citu sintēzi, vai ir kāda iespēja, ka es varu to uzlabot, izmantojot pārkristalizēšanu vai kaut ko citu?

Paldies
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai esat pārliecināts, ka tā ir sapuvušas zivs smaka, nevis anīsa smaka? Es nekad neesmu redzējis, ka metilamīns būtu palicis mdma ievērojamā daudzumā. Parasti visi metilamīna atlikumi pazūd pēc vienkāršas bāzes ekstrakcijas.
Mdma fb ir diezgan patīkama, ļoti viegla smarža, bet es nezinu, kā to aprakstīt, iespējams, ka tā ir meža riekstu smarža. Bet tā ir tālu gan no zivju, gan anīsa.
Vai jūsu produkts karsēšanas laikā maina krāsu?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es nezinu par anīsa smaržu, bet manā bezkrāsainā fb ir ļoti nepatīkama smaka, ko es nevaru sajust ilgāk par 1 sekundi, neesmu pārliecināts par sapuvušu zivi, bet esmu diezgan pārliecināts, ka šis fb ir sapuvis
Es pārbaudīšu siltumu, kad es atgriezīšos savā laboratorijā..
Vai ir kāda metode, kas var uzlabot produkta iedarbību?
Paldies
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Smieklīgi. Ko darīt, ja vispār nav mdma un ir tikai metilamīns? Jūs varat pārbaudīt pēc molārajām proporcijām, cik g NaOH jums nepieciešams, lai 10 g jūsu sāls pārvērstu par sārmu ph=11. Tad pārbaudiet, vai tas ir mdma vai metilamīns.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Lai es drīz nomirtu, es ēdu 200mg :alien:
Kā ar šo testu var zināt, vai tā ir mdma vai metilamīns, vai varat paskaidrot mazliet vairāk?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs zināt, kāds ir meti.hcl kušanas punkts, es nevaru atrast šo informāciju vikipēdijā. :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jums ir jāsagatavo NaOH ūdenī, 20% ww ir ok. T. i., tas ir 20 g NaOH + 80 g ūdens.
Sākumā ir jāzina precīzs šo 20 % svars. Piemēram, kopā 20 g.
Tad izšķīdiniet sāli ūdenī un nelielās porcijās pievienojiet 20 % NaOH, līdz PH ir 11.
Tagad jūs varat noskaidrot, cik g 20% WW šķīduma tika patērēts, un aprēķināt sāls molāro svaru.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs no paša sākuma izmantojāt pmk eļļu vai pmk pulveri? vai varat ievadīt veiktos soļus, lai mēs varētu redzēt, kur bija kļūdas
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai jūs pareizi izlasījāt manu tekstu. Es nekad neesmu teicis, ka jūs visas šīs lietas saliekat kopā uzreiz. Ir starpposmi. arī vai jūs kādreiz esat darījis mdma? Ja nē, tad jūs nesaprotat, par ko šeit tiek runāts. Ja jūs to darījāt. Tad jūs zināt, ka dcm šajā gadījumā nekad netiek izmantots kopā ar acetonu. Un tikai nelielu daudzumu dcm izmanto, lai atdalītu eļļu, kas jums vajadzīga, no pārējā ūdens un visa, kas tajā ir.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ja jūs to vakuumdestilējat. Tad jūsu eļļai bija jāpaliek reaktorā, bet pārējai eļļai bija jāiztvaiko vai jānoķer to citā kolbā.

Tātad, ja jūs paņēmāt bezkrāsaino šķidrumu un turpinājāt darbu ar to. Tas nozīmē, ka jūs paņēmāt nepareizo, kurā bija metilamīns. Tāpēc jūs turpinājāt sajust tā smaku, jo fb nekad nav bezkrāsains.

Vai jūs pārvērsāt savu pmk vasku par pmk eļļu?
Dm mani, ja vēlaties.
 
Top