L-Efedrīna sintēze no L-fenilacetilkarbinola (L-PAC)

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Mans pirmais izmēģinājuma brauciens l-pac pagatavošanā, šeit ir mana recepte neesmu pārliecināts, vai viss ir pareizi, bet tik un tā pamēģināšu.

2,5 litri h2o
87,50 g melases
raugs un barības vielas
20 ml benzaldehīda
75ml ētera

5 litru tilpuma demižonā iepilda 2,5 litrus h2o un 87,50 g melases,
piesātina ar tīru skābekli,
pievieno raugu un barības vielas un ļauj raudzēties apmēram 8 stundas,
kad mazgāšanas process ir strauji norūdījies, pievieno 10 ml benzaldehīda,
apmēram pēc 4 stundām pievieno vēl 10 ml benzaldehīda un ļauj fermentēties vēl 12 stundas vai ilgāk,
pēc tam raugu izņemiet,
ekstrahē l-pak ar 50 ml ētera un pēc tam 25 ml ētera,
savieno ēteri un destilē
savākt l-pac?
Teorētiskais iznākums 10 ml ir 50 % konversija.

Es priecājos par atsauksmēm un publicēšu savus rezultātus, kad tie būs gatavi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Šķiet, nav saprasts, ka tā ir divu aldehīdu kondensācijas reakcija. Benzaldehīds un - kas? Tātad tiek pievienots acetaldehīds, un ir jūsu otrais. Vai arī Acetons Austrijas patentā, ko pārdeva tēvocis Festeris (tas īsti nedarbojas kā lielākā daļa viņa lietu). Vai arī tiek pievienots piruvāts, kas ir enerģijas avots raugam un procesa laikā veido acetaldehīdu.

Tātad, ja jūs to darāt bez otra aldehīda vai tā prekursora, tad būs vajadzīgi DVI benzaldehīdi, jo darbojas arī benzaldehīds + benzaldehīds, bet, protams, maksimālais iznākums, ko rēķina no benzaldehīda, samazinās uz pusi.

Dekstroze un fruktoze var nodrošināt enerģiju, bet ne aldehīdu reakcijā.
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Sveiki , kuru no tiem jūs ieteiktu acetaldehīdu vai piruvīnskābi?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Nātrija piruvāts ir zelta standarts. Kalcija piruvāts arī darbojas. Problēma ir tā, ka tā vajag ļoti daudz, tāpēc nopietnai ražošanai labāk piemērots ir acetaldehīds. Ja varat iegādāties paraldehīdu, tas ir lieliski, tas ir viegli dezolimerizējams līdz acetaldehīdam un ar to ir daudz labāk strādāt.
Acetaldehīdam tomēr jāpievieno enerģijas avots, piemēram, saharoze vai dekstroze.
Ar piruvātu triks ir tāds, ka tam nav nepieciešama rauga fermentācija.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Cik daudz nātrija piruvāta būtu nepieciešams?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nav jēgas veikt l-pac. Iegūstiet 0,5 ml l-pac uz 1 l ūdens. Nav jēgas. 20L ūdens uz 10ml produkta? Mmm?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Sveiki, rokturis
vai varu pajautāt, kā jūs to izdomājāt?
 
View previous replies…

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Bet par efedrīna sintēzes rauga fermentācijas metodi tiek apgalvots, ka tā ir laba ražība komerciālai ražošanai, kā tas nākas 0,5 ml uz 1 litru ūdens, ir teikts taisnība.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
paldies rokturis, ja tas patiesībā ir tā, ka nav vērts tērēt ķimikālijas
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tas ir galvenais veids, kā rūpnieciski tiek ražots l-PAC un efedrīns. 3 līdz 5 grami l-PAC uz litru reakcijas vides ir reāli iegūstami, vairāk, nu tad tas kļūst garlaicīgi. Bet rūpniecībai tas nav problēma, lielu apjomu apstrāde nav problēma. Rūpniecībā benzaldehīds un acetaldehīds ir ļoti lēti produkti, un tas ir svarīgi. Tajos vienkārši izmanto lielāku tvertni. T
Visā biosintēzes procesā galvenais triks, ko, šķiet, neviens neapzinās, ir nekurināt reakciju, bet izmantot lielāku trauku un saglabāt to vienkāršu. Un izmanto nepārtrauktu ekstrakciju, lai iegūtu l-PAC - šādā veidā neliels šķīdinātāja daudzums dažu stundu laikā no lielā katla izņem visas labumus.
Tā ir tikai tehniska problēma, izņemot - labi paraldehīda vai lēta piruvāta avotu un vissvarīgākais: rauga celms, kas veic vēlamo konversiju pie ph <5 . Vispirms: Ne katrs Cerevesiae starin dara to visu, tikai daži ar labu ražību, un pat no tiem ļoti maz var darīt to pie ph <5, kas nepieciešams, jo iepriekš jūs galvenokārt iegūt diolu. Kas nav bezjēdzīgi, bet nav tas, ko jūs vēlaties. Un ideālā gadījumā jūs varat iegādāties šo raugu kā sauso raugu neiesaiņotu par lētu cenu. Un nē, es nezinu par tādu raugu, ko šobrīd varētu nopirkt, es atkal pats meklēju.

- raugs
- nepārtraukta ekstrakcija

ok?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Interesanti org, kā jūs varētu veikt nepārtrauktu ekstrakciju?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Man ir PDF dokuments par šo tēmu, bet man patīk, kā risinās saruna, tāpēc es pagaidām atturēšos to augšupielādēt...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Man ir aptuveni 200 dokumentu par šo tēmu, un varu apliecināt, ka lielākā daļa no tiem ir nelietderīgi un daži apzināti maldinoši. Īpaši austrāliešu rakstos Rogerss/Shin ir šāda veida raksti.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28

Dažas lietas, ko cilvēki neievēro, biosintēzes L-pakalpojumā barojot raugu ar benzaldehīdu. Jūs gatavojat misu, pievienojot cukuru, tāpat kā gatavojat alu vai vīnu. Pēc tam, kad raugs ir pietiekami izaudzis un sadalījies, pievieno benzaldehīdu, kas pāris stundu laikā reaģē un ir gatavs ķifonam, lai turpinātu darbu.
Iznākums šķiet niecīgs, ja ņem vērā izmantotā affluenta daudzumu. Es to aprēķināju pirms dažiem gadiem un, šķiet, aprēķināju 20 gramus no 55 galonu mucas ik pēc 4 dienām... tehniski 3 dienas, bet jums būtu jānopūlas, lai centrifugētu šos 20 gramus no 55 galoniem rm.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
l-PAC pavedienus vienmēr uzreiz pārņem bulšīteriālisti, tāpēc es saku "uz redzēšanos".

Jūs saņēmāt vissvarīgāko informāciju: Acetaldehīds vai piruvāts, piemērots raugs un ph <5.

Neviens nav uzdevis lielo un acīmredzamo jautājumu: Kā es varu noskaidrot, vai rauga celms ir labs vai nav?
Un, tā kā neviens nav jautājis, nebūs citas atbildes, kā vien norāde, ka pastāv diezgan vienkāršas metodes.
Laimīgu meklēšanu ne PM man.

līdzpaņemiet
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kā es varu noskaidrot, vai rauga celms ir vai nav labs?
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
B52SojlK8b
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Veiciet vairākas nelielas partijas, lai redzētu, kuras ir labākās
 
Top