Izskaidrosim: ir tikai viens MDMA "veids".

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Izbaudiet pasaulē lielākā kristāla (28 g ) izrādi.
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vai jūs izmantojāt pārsātinātu MDMA HCl ūdens šķīdumu? Līdz kādai temperatūrai to sildījāt?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
viņa paša vārdiem:


rekristalizācija bija 80°C

milzu kristāls tika izaudzēts no sākotnējā brīvās bāzes + 33% hcl šķīduma.

ar papildus pievienotu H2O

tas netika karsēts
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Interesanti. Droši vien es kaut ko no jūsu zinātniskās diskusijas esmu palaidu garām. Vai jūs varētu man atsūtīt saiti uz šo kristalizēšanas metodi, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vai jebkad ir bijis kāds cits MDMA veids? 🤔 Personīgi es kā ķīmiķis zinu tikai vienu molekulu ar akronīmu "MDMA".

Es saprotu jūsu ziņojuma mērķi un ironiju. Es nesaprotu, kā kāds var būt tik ņurdīgi stulbs, lai domātu, ka ir atklājis ego flex realitātes kļūdu, kad izdomā violetu, rozā, zilu MDMA, lai kas tas būtu.

Es to nekurva nepērku. Jūs tikko uzrādījāt piesārņotu produktu, kas redzams ar neapbruņotu aci.

Es arī varētu pievienot pārtikas krāsvielu savam produktam. Tas vienkārši šķiet tik fucking stulbi atklāti 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tas ir tāpat kā kafija, ko es reiz nopirku taizemiešu valodā: kafija, kuras smarža un garša ir pavisam cita, var būt zemeņu...
Hahaha. Bullshit tūristiem!!! Muļķīgie tūristi nesaprot vienkāršu lietu: kafijai ir jābūt ar smaržu un garšu kā kafijai. Ja tā smaržo un garšo kā kaut kas cits, tas nozīmē tikai vienu - ka tajā ir ķīmiski sūdi.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tas patiesībā ir smieklīgi. Zemeņu kafija 😑... Dažreiz mani pārsteidz, par ko cilvēki maksā naudu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pirms daudziem gadiem bija "koksa krīze" solo uzņēmēji devās ievest un eksperimentēt . Izšķīdināt produktu un ievesto tikai dabūt to atpakaļ bija nedaudz grūtāk. Gadījās, ka tika piedāvāta zaļa vai pat fluo oranža frībāze... 1. reizi es teicu, mans draugs nezinu, ko tu smēķē tikai zaļo koksu... kā? Viņš teica, ka tas nāca vienaudžiem... vienaudžiem? Yea man peer 🍐 sula 🧃? Galu galā produkts nebija slikts tikai pārdot zaļo produktu var būt izaicinājums 🤔🫢🥸
 
Top