MDMA/ekstazī attīrīšanas metode

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Dažos avotos lasīju, ka nātrija karbonāta pievienošana šķīdumam ir laba, ja veidojas emulsija. Nātrija karbonāts samazina ūdens šķīdību, tāpēc no ūdens tiek atdalīta brīvā bāze.
Vai kāds ir izmēģinājis šo veidu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Man bija palicis kāds salīdzinoši neliels daudzums MDMA HCl, kas pagatavots no brīvās bāzes, uz nakti mērglāzē. Tāpēc krāsa acīmredzot bija viegli brūngana vai dzeltenīga, vienalga, kāda, bet tālu no vēlamās krāsas, pat testi uzrādīja tīrību ap 95. Pārsātināta ūdens šķīduma kristalizācija nedeva nekādu rezultātu, tāpat kā acetons. Tāpēc es nolēmu kā pēdējo iespēju izmantot IPA.

Ziņojums par rezultātu būs vēlāk. Taču jau tagad varu teikt, ka cēlā @G.Patton minētais IPA tilpums ir diezgan pārmērīgs. Man bija 22 gr, tāpēc es sāku ar 80 ml IPA. Pēc tam, kad tas sāka vārīties - 82,6C, es atņēmu daļu tilpuma līdz 60 ml un lēnām pievienoju sāli. Tā pilnīgi izšķīda bez jebkādām grūtībām. Es to kādu brīdi turēju uz plīts.

Beigās, kad varēju redzēt, ka vārglāzē paceļas pulveris (bet tie varēja būt arī nešķīstoši piemaisījumi), kopējais tilpums bija 71 ml. Pati sāls aizņem 22,0/ 1,1 = 20 ml. Tātad IPA tilpums ir 71 - 20 = 51 ml, tas nozīmē, ka 1 ml karsti vāroša IPA šķīdina vismaz 0,43 g MDMA HCl vai pat vairāk, redzēsim.

IPA tīrība ir >99,5.

Iespējams, labāk sākt ar 20 ml IP uz 10 gramiem MDMA?

M3pXx9ZyOR
 
Last edited:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
Neuztraucieties, brā, tas viss ir, kamēr kaut ko neizmetat.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
droši vien man rokas izaugušas no pakaļas. es rīkojos, kā aprakstīts iepriekš, atdzesēju mērglāzi līdz RT un ieliku to saldētavā uz 2 stundām. pēc tam viss, ko redzu, viss RM ir pilnīgi sasalis ledus gabals. vai ir kāds ieteikums, ko darīt? atkārtot procedūru ar papildu IPA RM?

MStTcfsiEg
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Runa nav par krāsu. Problēma ir tā, ka viss RM (MDMA HCL + IPA) pārvērtās par ledus gabalu (vai drīzāk par tādu kā blīvu putru).
Es pat pievienoju 20 ml IPA, lai kopējo RM palielinātu līdz 80 ml, un atstāju to ne ledusskapī, nevis saldētavā uz kādu laiku ar tādu pašu rezultātu: kopējais RM pārvērtās par to pašu putru bez jebkādas iespējas saperēt netīro IPA no hlorīda.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
saprata jūs.
ja jūs mēģināt veidot kristālus, tad svarīga ir lēna dzesēšana, trauki bez skrāpējumiem, veiciet arī daļēju lēnu spirta iztvaicēšanu istabas temperatūrā. ja šķīdums ir pārāk piesātināts ar sāli, tad sāls izkritīs miltos.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
jā, man ir sajūta, ka sāls nogulsnējas pārāk ātri. iespējams, būtu pareizi atstāt vārglāzi RT stāvoklī uz 5-8 stundām, lai redzētu, kas notiek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Lai kristāli izaugtu, labāk to pēc iespējas lēnāk atdzesēt istabas temperatūrā, nesakratot.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Četri IPA kristalizācijas mēģinājumi. Pilns pārskats ar daudzumiem, apjomiem un laika grafiku.
vai ĀTRĪBA VĒL Vienmēr ir slikti!

IPA tīrība ir >99,5.
Salīdzinoši neliels daudzums MDMA HCl, kas iegūts no brīvās bāzes, atstāts uz nakti vārglāzē. Tāpēc krāsa bija acīmredzami viegli brūngana vai dzeltenīga, vienalga, bet tālu no vēlamās krāsas, neskaitot to, ka testi uzrādīja tīrību ap 95. Parauga svars - 22 gr, aprēķinātais parauga tilpums - 22 / 1,1 = 20 ml.
Izmantotā maisīšanas plīts.
Visi dzesēšanas procesi veikti ar hermētiski noslēgtu mērglāzi, lai izvairītos no mitruma no gaisa uztveršanas.

HtEHimR7MW

1. Vispirms uz maisīšanas plītiņas pagatavoju 60 ml verdoša IPA 82,6C temperatūrā, tad iebēru sāli, kas uzreiz izšķīda. Ņemot vērā tik ātru izšķīdināšanu, es nolēmu, ka IPA tilpums ir pārāk liels, un nedaudz iztvaikoju.
Kausiņš tika atstāts uz karstās plīts, lai atdzistu līdz RT, kas aizņēma aptuveni 80 minūtes, pēc tam tas tika pārvietots uz saldētavu.
Rezultāts pēc stundas bija blīva putra bez jebkādām netīrā IPA pēdām.
Kopējais RM tilpums pēc sasilšanas līdz RT bija 62-63 ml, tas nozīmē, ka IPA atlikums bija 42-43 ml.
Rezultāts: KĻŪDA!

2. RM uzsildīja līdz RT, pēc tam, nedaudz maisot, pievienoja zināmu daudzumu IPA, lai palielinātu RM tilpumu līdz 87 ml pie RT.
RM sildīja līdz 75 C līdz pilnīgai izšķīdināšanai. Pēc tam pie karstās plātnes (tāpat kā iepriekš) to samazināja līdz RT, kas ilga 80 minūtes, un tad pārnesa uz saldētavu.
Rezultātu pārbaudīja pēc 5-6 stundām: atkal blīva putra.
Rezultāts: KĻŪDA!

3. RM uzsildīja līdz RT, nedaudz maisot, pēc tam uzsildīja līdz 75 C līdz pilnīgai izšķīdināšanai. Tad pie karstās plīts (tāpat kā iepriekš), kas aizņēma 80 minūtes, tad pārnesa uz ledusskapi.
Rezultātu pārbaudīja pēc 1 stundas: atkal blīva putra.
Rezultāts: KĻŪDA!

4. RM uzsildīja līdz RT, nedaudz maisot, pēc tam uzsildīja līdz 75 C līdz pilnīgai izšķīdināšanai. Pēc tam pie karstās plīts (tāpat kā iepriekš), kas aizņēma 80 minūtes, un uz kādu laiku atstāja pie RT. Pēc 120 minūšu ilgas karsēšanas: apakšā parādījās daži kristāli. Kopējais RM tilpums šajā brīdī bija 81 ml - tas nozīmē, ka karsēšanas laikā iztvaicējās apmēram 6 ml.
KlyiJnLASE

Tad es atstāju RM pie RT vēl 240 minūtes. Kad bija pagājušas 240 minūtes, kristāli kļuva diezgan labi redzami un caurspīdīgi.
AonWXsdmeb
Tad vārglāzi uz 2 stundām pārcēla uz malu, un nekādas izmaiņas nebija manāmas.
Nākamajā posmā mērglāzi pārcēla uz saldētavu, lai pabeigtu procesu.
2xKUoFEOns WglyqFQiKS

Rezultāts: SUCESS!

Ceru, ka šis pilnais apraksts palīdzēs dažiem iesācējiem ar apjoma un laika novērtēšanu un ļaus viņiem izvairīties no manām kļūdām.

Kopējais yeld ir 18,5 gr.
3,5 gr ir kaut kur netīrajā IPA vai iztvaikojuši((((
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Patiesībā tā ir pieņemama krāsa mdma =)
Es rakstīju tēmā Rekristalizācija un karstā fltrēšana (laboratorijas FAQ sadaļa), ka ir jāpielieto vislēnākā dzesēšana. Nevajag arī izmantot saldētavu ar -17*C. Ir vērts atdzesēt 3-4*C temperatūrā parastā ledusskapja dzesēšanas kamerā.
IPA var iztvaicēt mātes šķīdumā uz karstās plīts apmēram 1/2 vai vairāk un lēnām atdzesēt, lai iegūtu otru nedaudz netīrāku kristālu partiju.

Jebkurā gadījumā apsveicu un paldies par pilnu ziņojumu ar "FAULT!" rezultātiem. Tas palīdz cilvēkiem neatkārtot tās pašas kļūdas.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jā, tas ir pieņemams. Arī tests ar metanolu un lineālu uzrāda augstu procentuālo attiecību. Jebkurā gadījumā mēs meklējam tīrāko produktu. Tāpēc visi šie centieni.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Šādi es to darīju jau sen atpakaļ:



1 litrs Ipa (izopropilspirta) 99 % laboratorijas kvalitātes ("aptiekas" kvalitāte nedarbojas).

1 litrs 99% acetona ("aptiekas" kvalitātes nestrādā un ir mazāk nekā Mercadona).

1 glāze 1 litra

1 karstā plītiņa (bet tā kā ne visiem tā ir, var izmantot dubulto katlu)

1 laboratorijas termometrs

Tas ir viss.


Katram gramam Mdma ir vajadzīgi 3,50 ml ipa (mērījumi ir ļoti svarīgi!).

Ipa ieliekam vārglāzē un arī termometru, kas pieskaras ipa.
Uzkarsējam ipa līdz 55 grādiem (nedrīkst pārsniegt 60 grādus).


Kad temperatūra ir sasniegta, ieberam Mdma, un tā izšķīst.



Stiklu pārklājam ar papīra lapu un atstājam istabas temperatūrā uz 4 stundām.



Pēc šīm 4 stundām tas uz vienu dienu jānovieto ledusskapī.



nākamajā dienā pēc sasaldēšanas vēl vienu dienu, un jau veidojas kristāli.



Pirmā partija:
Ielej netīro ipa citā glāzē un ieliec to atpakaļ saldētavā.

glāzē ar kristāliem pievienojam acetonu (puse ipa) glāze ir tik auksta, ka kristāli izšķīst un acetons to bloķē.

apmēram pēc stundas to pašu acetonu pārlejam netīrajā ipa glāzē.

Ļaujam kristāliem nožūt vienu dienu.

Kāpēc mēs pievienojam acetonu ipa? Tāpēc, ka joprojām ir kristāli, bet mums ir vajadzīgs acetons, citādi kristāli neveidosies.

Izlietoto acetonu pievienojam netīrajam ipa glāzei no saldētavas. Bez acetona otrā kristālu partija neveidosies!

šo kristālu veidošanās prasīs ilgāku laiku, atstājiet tos saldētavā uz dažām dienām.

Izņemam glāzi un izmetam netīro ipa.

Pievienojam acetonu, lai kristāli neizšķīst. Kad glāze ir istabas temperatūrā, acetonu izmetam un ļaujam kristāliem nožūt.
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 365
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 352

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Kā es saprotu, MDMA šķīdība vārošā IPA ir aptuveni 1,4 ml IPA uz 1 gr hlorīda.
Varbūt jūs varat precizēt, kāda ir MDMA šķīdība IPA pie RT un saldētā IPA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Es empīriski konstatēju interesantu faktu. Šķīdība IPA ir atkarīga no tīrības.

Man bija divas partijas, viena pēc ABE tīri balta, otra pēc kristalizācijas ūdenī brūngana.

Abas partijas tika šķīdinātas pēc svara IPA no vienas un tās pašas pudeles temperatūrā T=65C.
Hlorīda svars - 70 gr
IPA svars - 193 gr

Pirmā kolba izšķīdināta pilnībā.

Otrajā kolbā bija problēmas ar šķīdināšanu: Bija jāpievieno 9 g IPA, lai to pilnībā izšķīdinātu. IPA svars tika pielāgots pilnīgas izšķīdināšanas brīdī, lai papildinātu iztvaicēto.

Arī kristalizācijas gaitā otrajā kolbā bija redzamas uz virsmas peldošas hlorīda pārslas. Pirmajā kolbā tas netika pamanīts. Acīmredzot piesārņotāju dēļ blīvums ir atšķirīgs.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
kā saka G. Pattons, tīrā mdma ir šāda:
 

Attachments

  • pjVyRnK476.jpg
    pjVyRnK476.jpg
    1.2 MB · Views: 320

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8

Sveiki, es veicu daudz shity mdma attīrīšanu, un tagad man ir problēma.
Es veicu acetona skalošanu, bija jauka krāsa, ne pārāk slikta.
Tad izšķīdinu karstā IPA (ļoti jauka krāsa, dzidra) un sadrupinu kristālus, filtrēju un izžāvēju.
Atkal izšķīdinu IPA Es gribu, lai padarītu lielus kristālus ( es to daru daudz reižu) karstā saturētā IPA un izsēju šķīdumu, šoreiz es ļāvu šķīdumu karstā plātnē 80 celcius visu nakti, otrā dienā, kad es grasījos sākt lēni pazemināt temperatūru augšanai... es redzu visu šķīdumu Tumšs! ļoti nepatīkams. es izslēdzu karstumu un ļauju atdzist. Beidzas sliktāk nekā tad, kad tas sākās patiešām netīri shity cukuru kristāli. Es ļauju nožūt un veicu otru mazgāšanu ar acetonu.. un man ir daudz eļļas, kad es iztvaikoju acetonu no otrās mazgāšanas..! !
Kāda, ko tas ir sarkanīgi tumša eļļa? vai tā šķīst ūdenī/alkoholā/acetonā?

Varbūt karstums var noārdīt MDMA hcl, vai kāds impurīts?


PD: Ko jūs domājat par antisolventu avāriju ar acetonu/ipa? kad ir labāk?
Var būt labs... brīva bāze MDMA ekstraktu ar dietilēteri un atkārtoti izšķīdināt ar dažiem ml hlorīda skābes 37%?

paldies boss
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Labdien, jūsu MDMA reaģēja ar skābekli gaisā. Kāda sajūta no sildīšanas 80*C temperatūrā naktī? Domāju, viss IPA tika iztvaicēts, un jūsu produkts tika karsēts vārglāzē 80*C temperatūrā. Jums šķīdinātājs jāsilda, lai palielinātu MDMA šķīdību minimālā šķīdinātāja daudzumā. Pēc tam to lēnām atdzesējiet, lai izaugtu kristāli.

Lasiet vairāk par pārkristalizāciju un karsto filtrēšanu
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
IPA nebija iztvaicējies, jo bija hermētiskā kolbā ar spiedienu, es to darīju dažas reizes un izauga lieli kristāli, varbūt tā bija veiksme...?
Tātad MDMA hcl reaģē ar oksigēnu un sadalās līdz kam? kas ir oksidēšanās produkts?
es domāju, ka MDMA bija ļoti izturīgs pret karstumu.

paldies
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Es nezinu. Es domāju, ka uz darvas produktu. Var būt HCl skābes pārpalikums, kas vārīšanas laikā oksidēja jūsu produktu.
Es nezinu, bet jūsu veids ir bīstams (kolba var eksplodēt), un nav jēgas tik ilgi karsēt.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Pēc acetona skalošanas un vienas pārkristalizēšanas ipa joprojām var būt hcl pārpalikums? vai varat man paskaidrot vairāk, lūdzu?

Kad veicu otro karsto pārkristalizāciju, kad parādījās sarkanā eļļa, bija spēcīgs salds aromāts, ļoti spēcīgs. Tagad tas, kas ir palicis, es mazgāju ar acetonu, piemēram, 6 reizes vai 7 reizes, lai atkal attīrītu... tas bija sāpīgi, bet... redzēsim, kas notiks normālas pārkristalizēšanas laikā.

Ko jūs domājat par attīrīšanas metodi a/b? Izšķīdināt ūdenī Bāze ar hidroksinātnātriju un ekstrahēt ar dietilēteri un nogulsnēt ar hcl, piemēram, šulginu pikhalā vai burbuļu hcl gāzi.

paldies!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Nē, skābes noteikti nav. Kāda iemesla dēļ jūsu manipulācijas ar vārīšanu IPA? Es tiešām nesaprotu jūsu motivāciju. Jūs man sakāt, ka jau esat izmazgājis savu produktu un pārkristalizējis. Vai pēc tam jūsu produkts par jums neliecina?
Es ievietoju tēmu par amfetamīna a/b ekstrakciju. Šeit ir tā pati procedūra ar HCl gāzi sērskābes vietā.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Es nesaprotu, kāpēc dont crash balti kristāli.. crash a litlle brūns..un es veikt otro rex. es darīšu 3 . Varbūt tā ir reakcija, kas sākas un ko var apturēt? Kad es uzsildīšu IPA otrajai pārkristalizācijai, atkal sāk tumšņot.

Vai metode, kad ēterim pievieno pilienus hcl 37 % šķīduma, nedarbosies labi? vai tagad man ir vieglāk,

Es to daru dažas reizes un strādā... un ar piperīnu, pie 70 Celsija... nogatavināts šķīdums, sēšanas vāciņš kolba (ir tie, kas paredzēti sterilizācijai un var noturēt spiedienu) un pēc tam palēnināt temperatūru vienā vai divās dienās... tikai jautrības dēļ man patīk redzēt lielus kristālus.

Es to darīju dažas reizes... un nav problēmu... varbūt produktā pirms attīrīšanas ir kaut kas vairāk, kas reaģē.
paldies cilvēks atvainojos par visiem jautājumiem..
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Tagad man ir 100% pierādījumi, ka MDMA ilgstoša iedarbība augstā temperatūrā ietekmē krāsu.

Es izmantoju dažādas kristalizēšanas metodes, un man nav problēmu iegūt tīrus baltus kristālus. Parasti karsēšanai nav nepieciešams daudz laika, un kristāli ir pilnīgi balti.

Taču šoreiz es mēģināju darīt kaut ko man pašam jaunu, lai kristāli būtu lielāki un caurspīdīgāki: "Per aspera ad astra".

Pēc ABE izmantoju to pašu tīra balta pulvera partiju, kad šķīdums bija gatavs, tam bija tāda pati krāsa kā parasti, caurspīdīgs, nedaudz brūngans. Es to atstāju uz karstās plīts uz 10 stundām, T pārsvarā 40-70C.

Diemžēl es kļūdījos savos aprēķinos, un manas cerības nepiepildījās. Rezultātā man nācās atkārtoti kristalizēt visu šo partiju. Kad es sagatavoju šķīdumu atkārtotai kristalizācijai, tas bija daudz sliktāks nekā iepriekš.
ZkcX30qVLh


Joprojām ir atklāts jautājums, kas tas ir. Tas varētu būt karbolskābes ogleklis. Tā varētu būt arī dabiska sāls īpašība karsējot kļūt tumšai: juvelieri to bieži izmanto un ilgstoši karsē akmeņus, lai mainītu krāsu.

Bet es pamanīju, ka MDMA HCL šķīdums, kas nav attīrīts ar bāzes ekstrakciju, kļūst daudz tumšāk brūns un pat daudz ātrāk.

Tāpēc es uzskatu, ka joprojām ir kāds blakusprodukts (ne daudz, varbūt 1-2 %), kas karsējot kļūst melns.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Sveiki, daudziem organiskajiem savienojumiem ir tendence pēc karsēšanas kļūt tumšākiem. Gaisa skābeklis paaugstinātā temperatūrā ar to labi reaģē. Arī dimerizācija var notikt, lai būtu.
 
Top