P2P uz (d)-fenil-2-propanolu iespējams?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Varbūt tas jums palīdzēs tālāk, es personīgi to vēl neesmu pārbaudījis. Es varētu paskatīties savās mapēs, varbūt es varētu atrast oriģinālo PDF vēl

Vispārīga procedūra raķemizācijas eksperimentiem. A
0,06 M amīna (100 mg) un tiola (1,2 vai 0,2 ekvivalenta) 0,06 M šķīdums.
benzolā refluktēja 2 h (stehiometriskais stāvoklis) vai 7 h (stehiometriskais stāvoklis).
h (katalītiskais stāvoklis) AIBN klātbūtnē (kopējais koncentrāts).
20 mol % AIBN daudzums tika sadalīts trīs vienādās daļās, kas bija 20 mol % AIBN.
porcijās (ja reakcijas laiks > 2 h), kuras pievienoja secīgi ik pēc 2 h). Pēc koncentrēšanas atlikumu atšķaidīja
ar HCl (1 M), un šķīdumu izskaloja ar Et2O. Iegūts
ūdens fāzi bazificēja ar piesātinātu nātrija karbonātu.
un ekstrahēja ar Et2O. Pēc tam izdalīja tīru amīnu
žāvēšanas uz MgSO4 un koncentrēšanas
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Man ir pieejami aibn un tiols, bet es būtu pateicīgs par palīdzību ar pareizajām attiecībām, kas pārvērstas, teiksim, uz kg L-meth frībāzes? Es publicēšu savus rezultātus
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es gribētu refluksa maisījums nav nozīmē, ka refluksa sāksies pie toluola b.p un 0,06M ir koncentrācija gramos būs atkarīga no izmantotā šķīdinātāja daudzuma.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Šeit ir norādīti visu 3.

L metamfetamīns 149,23 g/mol
Metiltiogilkolāts 106,14 g/mol
AIBN 164,21g/mol

Tāpēc tas būtu 1 mol L- meth un tajā ir teikts, ka 0,2 ir vienāds, tātad 106,14x0,2=21,22g. Un 20% aibn ir 32,84g.

Tātad, teiksim, es sajaucu 149,23 g L-metāna brīvās bāzes ar 500 ml toluola un 21,22 g tiola un refluksēju 7 stundas, bet ik pēc 2 stundām pievienoju 10,94 g (32,84/3=10,94 g) AIBN.

Vai tas būtu pareizais skaitlis? Es joprojām esmu mazliet neizpratnē par šo 0,06M un kā to palielināt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
500 ml toluola uz mol? Kā jūs aprēķinājāt?
Aprēķinot litrus uz mol papīra procesa 0,06M koncentrācijai, vajadzētu būt:
149,23gr*0,06M=8,95gr brīvās bāzes uz litru.
149,23gr/8,95gr=16,67 l šķīdinātāja (toluola) uz vienu mol brīvo bāzi.

Tā ir ļoti zema koncentrācija, bet reakcijās starp radikāļiem var rasties daudz blakusproduktu, tāpēc es domāju, ka tas ir iemesls šādai zemai koncentrācijai.
Es domāju, ka nebūtu problēmu izmantot 10 reizes lielāku koncentrāciju, izmantojot 1,66 l toluola uz vienu mol brīvo bāzi.
Vēl viens jautājums - kāpēc jūs koncentrējaties uz 7 stundu procesu, ja to var izdarīt 2 stundās?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Labi, puiši, bet vai kāds ir izmēģinājis karsēšanu ar refluksu nedaudz skābos apstākļos?
Vienkārši kā.
Es esmu gatavs derēt, ka tas darbosies, jautājums ir, cik labi.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es deru, ka tā būs, bet ir iemesls, kāpēc ĶĪMIJA IR TRŪKSTA, tāpēc kādam ir jāveic šis eksperiments ar statīvu mēģenēm un dažādām koncentrācijām, pH, temperatūrām un reakcijas laikiem... pētnieciskais darbs. "Nobody said it was easy, nobody said that it could be so hard, we're going back to the start" Coldplay-The Scientist.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vielas optiskās aktivitātes izzušana ne vienmēr ir saistīta ar
ar molekulas ķiralitātes izzušanu. To var izraisīt arī viena enantiomēra atgriezeniskas pārvērtības otrā, līdz tiek panākts maisījums.
abu enantiomēru ekvivalents (racēmisks). Šī pārveide
ko sauc par racēmizāciju, var notikt spontāni (t. i., iedarbojoties ter¬
molekulas, sk. turpmākos piemērus par bifenila optiski aktīvajiem atvasinājumiem) vai skābes vai bahidisko katalizatoru iedarbībā (II sējums, "Stereoķīmija II").

Un no 2. sējuma "Stereoķīmija", atsaucoties uz skābi, bet mēs varam izdarīt dažus secinājumus, ka arī fenililamīnam, pie kura mēs strādājam, ir līdzīgi parametri, ar kuriem tas dara tās pašas lietas, kas zina, varbūt tas ir tas pats. tā nav čoh grupa, bet nekad nevar zināt.


Racemizācija. Uzkarsējot (+)-tartrio skābi
ar ūdeni 160° temperatūrā, tā lielā mērā pārvēršas mezo-tartronskābi (vienas CHOH grupas racēmizācijas rezultātā). Tajos pašos apstākļos, bet 175° temperatūrā, veidojas lielāka (it)-vīnskābes daļa (abu CHOH grupu racēmizācijas rezultātā). Šo reakciju spēcīgi katalizē bāzes; karsējot ar nātrija hidroksīda šķīdumu, racēmizācija notiek pie 100°. HCl skābes atšķaidījumam arī ir katalītiska darbība, bet vājāka (reakcijas novērošanai nepieciešamā temperatūra ir 120-140°).
Šo racēmizācijas reakciju izmanto, lai iegūtu mezo- un (±)-vīnskābes. Šāda veida racēmizācijas novēro arī ar citām α-aizvietotājām skābēm.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es nedomāju, ka tas darbojas attiecībā uz racēmizāciju, deskarboksilācija vai hidrolizācija nerakcemizēs L enantiomēra brīvbāzi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labi, ļaujiet man pamēģināt un publicēt šeit rezultātus, ok?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nav brīnums, ka jūs sauc par priekšnieku
ja tas ir zem 90, es izmantotu benzēnu, bet, ja 90 nav pietiekams, tad toluols, ksilols utt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Īsumā runa ir par līdzsvaru un reakcijas laiku, kas, manuprāt, ir galvenais virzītājspēks (katalizators arī ir obligāts). Atceros, ka man neļāva atstāt reakciju uz nakti, jo mans profesors solīja, ka tā raķemizēsies, un es strādāju stereohēmijas laboratorijā, tāpēc līdzsvars tur bija ienaidnieks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es to darīšu ar ūdeni, NaOH un HCL arī 3 ceļi ok?Pēc rezultātiem mēs runājam vēlreiz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kas mani sauc par priekšnieku?ahahah pirmo reizi, kad to redzu, es tā nedomāju hahah, bet tik un tā paldies ;-)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kā īstam pētniekam!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas ir mans plāns:
Man ir L-Meth HCL Es ņemšu 45gr (15+15+15), un es to ieslēgšu brīvajā bāzē.
Kad man būs L-mets brīvā bāze, es vēlreiz veiksim vīnskābes atdalīšanas procesu, lai mēģinātu iegūt maksimālo L enantiomēra daudzumu.
Es sadalīšu atdalīto L-metāna frībāzi 3 vienādās daļās un veiksim 3 maršrutus, kā aprakstīts šeit.
Kad tas būs pabeigts, es vēlreiz veicu vīnskābes atdalīšanas procesu, un mēs redzēsim rezultātus.
Paldies.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nu, btcboss20200 priekšlikumi ir pamatoti. Jebkurā gadījumā esiet gatavi, ka būs daudz mēģinājumu, lai iegūtu pienācīgus rezultātus. Es sāktu ar metodi, kas ir vistuvāk metodei, kura aprakstīta rakstā. Tas nozīmē, ka reakcija tiek veikta ceteris paribus ar citu šķīdinātāja un L-metha brīvās bāzes attiecību. Šā iemesla dēļ jūs varat neņemt vērā 0,06 M, jo tā ir daudz lielāka. Tad jūs varētu mēģināt veikt reakciju inertas gāzes apstākļos. To panāk, sistēmu skalojot ar argonu un nodrošinot vienmērīgu argona plūsmu caur sērskābi, Tas ir nepieciešams tikai tad, ja nepieciešams absolūts sausums. Es tā nedomāju. Argons ir viegli pieejams mazās spiediena pudelēs, ko var iegādāties mājsaimniecības preču veikalā.
Temperatūra, kurā sākas reflukss, jānosaka, izmēģinot ar nelielu testa partiju. Tas nav nepieciešams, lai bp , tas drīzāk ir izņēmums.
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Tas viss ir labs progress, es arī publicēšu rezultātus... es zinu tikai to, ka esmu veicis mājasdarbu par Ķīnas piegādātājiem lielos daudzumos, un matemātika nesakrīt, lai meksikāņi varētu nopelnīt naudu pat vairumtirdzniecībā un ar zemām darbaspēka izmaksām, ja viņi nepārstrādā... tāpēc viņi kaut kā to dara.
 
Top