• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiskā [ASV] BB kopienas grupa Messenger elementā

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, draugi, ASV dzīvojošie BB biedri!!! Kā visiem klājas šodien? Man ir interesanti uzzināt, kas visi ir no ASV, tāpēc, kad jūs filtrējat šeit, lūdzu, veltiet brīdi sava laika un sakiet: "HELLO!!!!". Būtu jauki pulcēt domubiedru grupu, par kuriem es zinu, ka viņi ir vietējie iedzīvotāji, lai sarakstītos un pat iespējami nākotnē sadarbotos projektos, kuros mums varētu būt kopīga interese! Ar nepacietību gaidu atbildes no visiem!!!

Miers, mīlestība un palieciet drošībā tur ārā!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es atrodos zemākajā 48.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es strādāju ASV.
Midwest
No rietumu piekrastes, Kalifornijas un Sietlas.
Tagad dzīvoju vidus rietumos
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei, Jesse jades, es pats esmu Oklahomā. Patīkami iepazīties, draugs! Kāda veida narkotikas jūs lietojat, ražojat vai pārdodat? Kādas ir tavas mīļākās narkotikas?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es esmu vecs ātruma frīks. jā, mēs eksistējam. Es gatavoju metamfetamīnu ar pārtraukumiem jau apmēram 32 gadus. REI 93. gadā līča rajonā.
Lith dope in northern wash.
Es mīlu mdma. Nesen es biju tīrs 12 gadus, un tas ietvēra 7 gadus, ko es darīju uz 10 ražošanas.
Ko jūs esat uz?
Es neiebilstu reizēm iedzert opiātus. Tikai ne regulāri. pēdējā laikā saņemu šīs 15 mg morfija tabletes. Es iemetu tās ūdenī, tad izvelku viltus šļirci un vai nu grāmatu, vai šļirci mutē un ļauju tai uzsūkties.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Es pats esmu vecs ātrlasīšanas brālis! Tikko atkal sāku gatavot pēc aptuveni 20 gadu pārtraukuma. Savulaik esmu saražojis daudz lielisku matemātikas darbu! Man nekad nav bijušas nepatikšanas par narkotikām, pat ne par to glabāšanu, jo es ražoju tikai savai personīgajai lietošanai un vienmēr pārāk baidījos, lai sāktu masveidā tirgot narkotikas. Mana brīvība un tiesības nēsāt līdzi šaujamieroci vienmēr bija pārāk svarīgas! Es saku, ka esmu vecs ātruma maniaks, man ir 49 gadi, un es regulāri lietoju metamfetamīnu kopš aptuveni 23 gadu vecuma. Esmu arī kaislīgs opioīdu lietotājs, un esmu bijis kopš aptuveni 16 gadu vecuma. Man ir veselības stāvoklis, kas nodrošināja man piekļuvi lielam daudzumam hronisku sāpju opioīdu medikamentu kopš 19 gadu vecuma. Taču tas viss beidzās, kad DEA uzrakstīja savas devas vadlīnijas par 100 mg morfīna ekvivalentu dienā. Daudzus gadus es stabili lietoju aptuveni 300 mg morfīna ekvivalenta dienā, bet, kad ārsti man samazināja devu līdz 100 mg dienā, es pārtraucu to darīt. Daudzus daudzus gadus biju heroīna narkomāns, bet nesen pārgāju uz benzimadozola tipa opioīdiem, un tie man ļoti patīk! Pēdējā gada laikā mēnesī pasūtīju protonitazīnu aptuveni 300 dolāru vērtībā. Es tikko atkal sāku gatavot, kā jau minēju, un es uzreiz ram problēmas, ekstrahējot pseidoefedrīnu no jaunajām saaukstēšanās tabletēm. Domāju, ka mūsdienās ASV pievieno PH specifiskus polimērus, kas padara neiespējamu A/B skābes ekstrakciju, kas vienmēr bija mans iecienītākais veids, kā pagatavot tīru efedrīnu savam pavāram. Es ieliku 20 kastītes ar 96 sarkanajām 30 mg tabletēm destilētā ūdenī, samazināju ph, pievienojot sārmu, tad pievienoju ceturtdaļu heptāna nepolārā šķīdinātāja, atdalīju šķīdinātāju un gāzēju to....... Un gandrīz NEKAS! Tad, kad pārbaudīju krūzes saturu, konstatēju, ka viss ir pārvērties želejā! Man bija ierobežoti panākumi ar 120 mg laika atbrīvošanas līdzekļiem, tos sasmalcinot un izšķīdinot izopropilspirtā, tad filtrējot un iztvaicējot, pēc tam pirms lietošanas vārīšanai izmazgājot ar acetonu. Bet no kastītes, kurā vajadzētu būt 2,1 gramam pseidofedu, pēc ekstrakcijas man paliek apmēram 1,5 grami, tad pēc vārīšanas ar sarkano un joda kristāliem mēģenē ar baloniņu virsū, ko izmanto kā kondensatoru, saņemu atpakaļ apmēram gramu. Slikti! Kas par tevi, cilvēk, vai tev izdodas ar šodien ASV iznākušo saaukstēšanās tablešu sastāvu? Vai tev ir kādi ieteikumi, kā uzlabot manu ekstrakciju un vispārējo iznākumu kopumā? Patīkami satikt līdzīgi domājošu puisi šeit jebkurā gadījumā! Es priecājos, ka mums bija iespēja iepazīties! Man vienmēr noder jauns draugs!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ak! Es tikko pamanīju, ka tu esi tas pats cilvēks, kuru es redzēju ražojam un pārdodam MDMA BB! Tas ir satriecoši, brāli! Patiesībā sastapos ar tavu vārdu citā sadaļā un aizsūtīju tev DM ar jautājumu, kādu piedāvājumu tu varētu man dot par gramu tava sūda, ja es apsolītu uzrakstīt pamatīgu recenziju? Man nekad nav bijusi iespēja izmēģināt mdma bro, bet vienmēr esmu gribējis! Vienkārši nav vietējais avots to aprindās es skrēju es domāju. Bet vienalga, citēt man labu cenu, un es pasūtīšu tagad un atstāt padziļinātu pārskatu par savu produktu, kad tas ierodas!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ak, es nepieminēju, ka esmu uzaudzis arī rietumu piekrastē! Dzimis Oregonā, uzaudzis Marisvilā, NorCal štatā, bet pirms aptuveni 10 gadiem pārcēlos uz Oklahomu un iegādājos sev īpašumu. Tāpēc derētu, ka mums ir daudz līdzīgas pieredzes un attieksmes!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Wal-fed ir tas, kur tas ir šajās dienās, Sudafed 12 stundu, vispārējā forma. Tās izskatās kā acetaminofēns, iegarenas, baltas, 120 mg, 20 gabali. Tajos nav nekā neķītra. Pseido, ciete. Un glazūra
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
Es tikko redzēju, ka mēs nevaram pateikt, kur mums ir citi saziņas veidi. Priecājos, ka to ieraudzīju, jo es to būtu izdarījusi bez domāšanas. Manā sludinājumā ir mana informācija. ja vēlaties aprunāties bez šīs saskarnes. Es vienmēr prasīšu, izmantojot eskortes šeit uz bb, bet ienīst īsziņu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tātad ļaujiet man saprast, vai es jūs pareizi saprotu, jūs iegādājāties visus šos prekursorus un sadedzinājāt lielāko daļu no tiem, mācoties ražot MDMA? Un jūs uzskatāt, ka zināt, ko tagad darāt, un jums būtu labāki rezultāti? Jums bija tikai viena veiksmīga sintēze? Un tā deva pāris unces laba MDMA? Vai man tas viss ir pareizi? Velns, es izklausos, it kā es būtu dīkdienis, kad izlasīju to atpakaļ, bet tas tā tiešām nav! Tikai precizēju, vai sapratu, ko tu man teici. Es noteikti apbrīnoju jūsu apņēmību un stilu! Dude, tu esi cilvēks!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Vai kāds var man to izskaidrot. Kāds ir ziņneša elementa mērķis?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es to izmantoju tērzēšanai
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tāpat kā tās pilnīgi atsevišķa lietotne ārpus bb vietnes? Es pieņemu, ka tā ir šifrēta un droša? Es mēģināju un pirms dažām nedēļām to iestatīt, saņēmu veselu kaudzi kļūdu un padevos. Man tikai interesē, vai ir vērts veltīt laiku.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Arī man bija problēmas. Domāju, ka daudziem cilvēkiem rodas.

Tāpēc teikšu, ka tas nav tik aktīvs kā forums. Ja jūs varat to izveidot awesome, bet idk cik daudz jūs zaudējat, ja jūs to nedarāt. Es nedomāju, ka tas tiešām ir liela problēma.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Man ir nepieciešama palīdzība un padoms attiecībā uz opsec mums.
Man šeit ir sludinājums par mdma pārdošanu. Man kāds uzrunāja ar lūgumu iegādāties pāris gramus. kāda ir iespēja, ka mūs aktīvi mēģina dabūt federālie?
Viņš teica, ka neizmantos bbgate escrow becaue its a Scam. teica, ka izmantos citu sīpolu escrow. Es viņam teicu, lai atrod vienu un nosūtīja man informāciju par escrow.com.
Lai izmantotu šo escrow, man ir jāreģistrējas, un viņi vēlas informāciju, piemēram, legit reālu informāciju. apliecības fotoattēlu, bankas kontu, sociālā nodrošinājuma numuru.....
Kamēr es to rakstu. Es saprotu, kā tas izklausās, viņš, visticamāk, ir fed un uzstādīšana mani. protams, escrow uzņēmums sadarbosies ar LE. Es domāju, ka man nav vajadzīgs padoms, izņemot to, lai man pateiktu, vai man ir taisnība manā domāšanā.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jums ir taisnība. Neizmantojiet šo escrow. Ir arī citi. Man gan būs jāmeklē. Fairtrade bija mans favorīts, bet idk viņu statuss šobrīd
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ja kāds uzskata, ka mūsu pārvedumu sistēma ir krāpšana, lūdzu, atstājiet forumu. Ja kāds raksta, ka mūsu escrow sistēma ir krāpšana, norādiet man, kas un kur, un es viņu nekavējoties banēšu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc tas ir scam. Jūs varat izmantot BB Escrow pakalpojumu. Mēs aizsargājam darījumu no jebkādas krāpšanas.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es to sapratu. tas bija tikai pārpratums. vai arī tas ir fed strādā izmeklēšana. lai kas tas būtu, es nepārkāpsim anonimitāti, un to mums dara šī lieliskā vietne. patiesībā es uzstāju, ka es turpināšu izmantot escrow šeit pat pēc tam, kad klients ir pierādījis, ka ir uzticams. vienalga, maksa par escrow nonāk bbgate. Vai ne? kamēr es nesaņemu pietiekami daudz pārdošanas darījumu, lai faktiski ziedotu vietnei, es varu tikai turpināt atbalstīt ar escrow palīdzību. attiecībā uz visu to krāpšanu es varu sniegt saiti, ko viņš sniedza, ja kāds ir ieinteresēts. tā ir kāda vietne, kas saka, ka tajā ir saraksts ar katru sīpolu tīmekļa vietni, kas ir krāpšana. bbgate ir uzskaitīta, viņa adrese ir mirusi saite, un krāpšanas daļā ir norādīts, ka tā ir foruma krāpšana. wtf ir foruma krāpšana? Es esmu pārliecināts, ka viņš ir īsts pircējs un ir iecerējis veikt darījumu, izmantojot šo darījumu kompāniju. atvienošanās mums bija tas, ka viņš bija scammed vairākas reizes, mēģinot iegādāties. Man bija tāda pati pieredze, tāpēc es saprotu. Otra puse vai atvienot ir es neesmu pārliecināts, vai viņš ir dea vai FIB vai kāds cits. varbūt viņš ir. ja viņš ir, tas būtu ilgtermiņa izmeklēšanas daļa. Es esmu diezgan pārliecināts, ka vairākas valstis darba grupas veic izmeklēšanu. ikviens, kas domā, ka mēs esam zem radara, sevi muļķo. tā, kāda ir atšķirība?. kamēr es esmu saglabājot stingru opsec, es esmu tik labi, kā es saņemšu, vai šis ir federālā vai ne. atbilde bija vienkārši nosūtīt viņam gramu. produkta kvalitāte ir izcila. ja viņš ir pircējs un baidās no aplaupīšanas, viņš pārliecināsies, ka es saņemšu samaksu, lai turpinātu piekļuvi. un es varu novirzīt maksājumu, cerams, izmantojot eskrovu šeit. Es saprotu mazliet vairāk par opsec un ko darīt ar naudu. tas ir jāpārskaita un jāmaina uz monero, tad atpakaļ uz izmantojamu kripto. tajā brīdī es varu pāriet uz personīgo kontu. Es ceru, ka administratori šeit ļaus man izmantot escrow, lai gan sūtījums ir pabeigts. tas noteikti būtu drošākais. arī es varu atstāt naudu šeit, lai pārskaitītu Ķīnas pārdevējam, lai iegūtu vairāk izejvielu. win win win. Es pavadīju laiku, skaidrojot sistēmu šeit, un viņš saprata. paskaidrojums bija sarežģīts skaidrojums par procesu, ko mēs izmantojam escrow, un es neticu, ka es jebkad esmu redzējis nelaimīgu klientu, kas izmantoja escrow. daudz raudošu partiju, kas domāja, ka ietaupīt 5 procentus bija laba ideja. tad nāk raudāt par to, ka kāds viņus apzog. lol. Man ir apnicis klausīties to pašu veco sūdus un es grasos visiem, kas ziņo par krāpšanu, teikt, ka viņi paši sevi apkrāpa. Es, piemēram, novērtēju šo vietni, eskrovu un jo īpaši mūsu smagi strādājošos administratorus. reti kad ir liela laika nobīde starp administratora ieguldījuma nepieciešamību un rezultātu saņemšanu. viņi, šķiet, vienmēr ir pieejami. Es vēlos saglabāt savu pārdevēja statusu un iegūt uzticama pārdevēja statusu. Es zinu, ka mans produkts ir uz vietas, un, ja es varu sasniegt savu mērķi attiecībā uz atkārtotiem pircējiem, man būs jauka blakus nodarbošanās.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Lai būtu skaidrs, es neiesaku eskropriju, kas prasa kyc, piemēram, to, ko jūs atradāt escrow.com. Es nerunāju par bbgate
 
Top