• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiskā [ASV] BB kopienas grupa Messenger elementā

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es strādāju ASV.
Midwest
No rietumu piekrastes, Kalifornijas un Sietlas.
Tagad dzīvoju vidus rietumos
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei, Jesse jades, es pats esmu Oklahomā. Patīkami iepazīties, draugs! Kāda veida narkotikas jūs lietojat, ražojat vai pārdodat? Kādas ir tavas mīļākās narkotikas?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tas faktiski ir tas, kur man ir manas ierobežotās veiksmes patiesībā, bet es tos pulverī, tad izšķīdināju 90% izopropilspirtā un filtrēju, tad izvairījos, tad izmazgāju iegūtos kristālus ar 2 daļām acetona, pirms es ticēju, ka mēģinājums noteikti varētu būt veiksmīgs. Un pat tad es ieguvu tikai 1,5 gramus pseidokristālu un galīgo 0,7 gramus vecās labās met..... FRUSTRATING!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Dude, tu nekad neesi mēģinājis mdma? Domāju, ka atbildēju uz tavu privāto ziņu. ja nē, atsūti vēl vienu. mums ir nepieciešams, lai tu pieķertos. ikvienam kaut reizi mūžā ir jāmēģina. Man bija daži 92. gadā, un kopš tā laika esmu mēģinājis tikt pie tās pagatavošanas. Es neēdu tās presētās atkritumu tabletes, ko cilvēki pārdod. lai kas tās būtu, tās nav mdma. Es atmetu tabletes. Pēdējā partija, ko es darīju ar tabletēm, bija 07. gadā, kad es saņēmu popped. par to, ka darīju pietiekami daudz savai lietošanai. Es iztērēju 20 dolārus nedēļā un pagatavoju pietiekami daudz, lai pietiktu visai nedēļai. mana vecā kundze bija taisna un nezināja, ka es to daru.
Pēdējā laikā niknums ir p2p dope. kad es sāku, tas tikko bija izgājis no modes, un es to vienmēr uzskatīju par ražošanas pinikli. kopā ar mdma. tāpēc es dabūju kilogramu bmk glicidāta un kilogramu metilamīna no Ķīnas. ar laiku sapratu. sadedzināju kramu, pirms sāku iegūt rezultātus. Man bija viena 100 gm partija, kas atgriezās
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Piemēram, 2 unces. pārējie bija briesmīgi jūdi. Es domāju, ka es to izdomāju un tagad darītu labāk. tas pats ar pmk ģicidātu. izdomāju beigās. tas sūds ir tīrs un tīrs
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Privātā ziņa man, un, ja vien esat gatavs izmantot escrow, mēs varam kaut ko izstrādāt. ja vēlaties tikai pāris trāpījumu, varu nospiest tīrus kristālus. vai gramu. pieprasītā cena ir noteikta, bet varu pievienot papildu, ja pasūtīsiet un uzrakstīsiet atsauksmi. Es varu atsūtīt gramu, ko jūs pērkat, plus dažus pilnas stipruma superman presētus izvilkumus. pilnas stiprums ir 160 mg. Es neņemtu vairāk. Es dodu priekšroku 120 un vairāk mg, bet reizēm lietoju pilnu devu. Es nevaru staigāt ļoti labi uz tik daudz, bet es ļoti iesaku izmēģināt to augstu, tad samazināt atpakaļ uz to, kas jums patīk. arī cilvēka tolerance iet daudz ātrāk un augstāk nekā jebkura cita narkotika, ko es esmu darījis. Es nelietoju atpakaļ uz atpakaļ dienām. ja lieto katru dienu
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGodammit. 3 reizes mans drukāšana pazuda šajā glitch fucking app.
Pm man. Es dint pat neatceros, ko es rakstīju. def nav mēģina teikt to vēlreiz
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
Es tikko redzēju, ka mēs nevaram pateikt, kur mums ir citi saziņas veidi. Priecājos, ka to ieraudzīju, jo es to būtu izdarījusi bez domāšanas. Manā sludinājumā ir mana informācija. ja vēlaties aprunāties bez šīs saskarnes. Es vienmēr prasīšu, izmantojot eskortes šeit uz bb, bet ienīst īsziņu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tātad ļaujiet man saprast, vai es jūs pareizi saprotu, jūs iegādājāties visus šos prekursorus un sadedzinājāt lielāko daļu no tiem, mācoties ražot MDMA? Un jūs uzskatāt, ka zināt, ko tagad darāt, un jums būtu labāki rezultāti? Jums bija tikai viena veiksmīga sintēze? Un tā deva pāris unces laba MDMA? Vai man tas viss ir pareizi? Velns, es izklausos, it kā es būtu dīkdienis, kad izlasīju to atpakaļ, bet tas tā tiešām nav! Tikai precizēju, vai sapratu, ko tu man teici. Es noteikti apbrīnoju jūsu apņēmību un stilu! Dude, tu esi cilvēks!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Nu, godīgi sakot, man nebija nekādas metrikas par to, kā kaut kam vajadzētu izskatīties vai iegūt pat. vai prekursori bija pareizi. Es nekad neesmu redzējis mdp-2-p. Nebiju pārliecināts, vai man vispār ir pareizs ketons.
Nekad arī neveicu mekūrhlorīda alumīnija reakciju. Es sagaidu, ka būs partijas, kas nedos labus rezultātus, kamēr es noskaidrošu, kas darbojas un kas ne.
Visam, kas ir svarīgi, es nekad iepriekš neesmu gatavojis slāpekļskābi. vai izveidojis laboratorijas stikla iekārtu. kad darbojos ar REI dope, viss bija diy. var lasīt literatūru gadu desmitiem (un es to esmu darījis), bet šīs reakcijas nekad nenotiek tieši tā, kā rakstīts. lielā daļā vecās stropa grāmatas ir apzināti ierakstīta nepareiza informācija, lai cilvēki, kas nesaprot ķīmiju, nevarētu izmantot informāciju. pat streiku grāmatā bija viss otrādi par to, kurš slānis ir organisks.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Gaidīt, ka sintēze noritēs saskaņā ar mācību grāmatu, nav reāli. un, kad viss sāk iet uz pusēm, lai zinātu, ko darīt, lai to labotu, ir nepieciešama pieredze.
Piemēram... vienā aprakstā bija teikts, ka jūs aktivizējat alumīniju un tad ievietojat to vārošā kolbā......
Vai esat kādreiz mēģinājuši ievietot 54 gramus alumīnija folijas, kas strauji karst un noteikti vēl ir piesārņota ar dzīvsudraba sāli, kas nozīmē, ka jūs nevarat atļauties saplēst cimdu un saņemt to uz ādas, kas iepildīta 24/40 verdošas kolbas kaklā? es arī. instrukcijās tas arī nav aprakstīts. ir miljons lietu, ko vajag vienkārši darīt, lai saprastu procesu. Es nesapratu, ka pirmos pāris reizes neļauju tam pietiekami karst. Es neteiktu, ka man bija tikai viena kāju partija. katrā no tām atgriezās atšķirīgs produkta daudzums.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es zinu, ka jūs nemēģinājāt būt par dīkdieni, un es nezinu, kāds ir jūsu prasmju līmenis ķīmijā. Man ir nulles skola. Esmu gatavojis metamfetamīnu ar pārtraukumiem 28 gadus. sarkanais phos un pēc tam lith. līdz šim nav pieredzes ar prope dope. ir miljons sīku detaļu, kas nav ierakstītas šajos aprakstos, kurus mēs lasām. Es galu galā izmantoju piena krūzes, lai to sadedzinātu. tas ļauj to sakratīt. un, kad es sapratu, ka tas ir metilamīna3 daudzums, kas izplūst no refluksa kolonnas, vai tas, kas beidzās kā refluksa šļūtene, es sāku to aizbāzt un ļāvu tam veidot spiedienu, lai to atkārtoti kondensētu, tomēr krūzēs tas paliek tur, kur tas ir vajadzīgs.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, vai jums ir kādi produkti man Amerikas Savienotajās Valstīs?
 
Top