• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Methamphetamine Metamfetamīna sintēze, izmantojot sarkano fosforu un jodu

Methamphetamine

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Proporcijas :







2g Efedrīns vai pseidoefedrīns 0,6g Sarkanais fosfors 4g Jods 5ml Destilēts ūdens 8ml 25% nātrija hidroksīds 3g nātrija trisulfāts 20ml Šķīdinātājs


Sastāvdaļas :











- Efedrīns vai pseidoefedrīns - Sarkanais fosfors - Jods - Alumīnija folija - Metanols - Šķīdinātājs (Coleman Fuel, ēteris, DCM u.c.) - Sālsskābe - Nātrija hidroksīds - Nātrija trisulfāts - Demineralizēts ūdens - Ledus


Aprīkojums :







- Dzirnaviņas/smalcinātājs - Kausiņi - Erlenmeijera kolbas - Pyrex trauki - Filtri - Skalpelis (nokasīšanai) - Pipete.


Procedūra :

1.



Ekstrakcija: a) Lai ekstrahētu efedrīnu vai pseidoefedrīnu, tos sasmalcina, samaisa pulveri ar metanolu, tad atstāj nostāvēties, tad filtrē, šķidrumu ielej traukā un novieto uz lēnas uguns, lai metanols iztvaicētos. b) Lai ekstrahētu sarkano fosforu, sērkociņu kastītes skrāpi iemērc šķīdinātājā (metanolā, acetonā, .




.), pēc tam noņemiet to, viegli noskrāpējot, fosforu var savākt arī no sērkociņu galiem c) Lai ekstrahētu jodu, ielejiet krāsvielu vārglāzē un pievienojiet divreiz lielāku tilpumu ūdeņraža peroksīda un nedaudz sālsskābes, pēc 50 minūtēm maisot, filtrējiet. 2. Jodu ekst rahē ar šķīdinātāju.



Reakcija: ūdeni un sarkano fosforu ielej Erlenmeijera kolbā, tad pakāpeniski pievieno jodu. Šī reakcija ir eksotermiska un rada toksisku gāzi, tāpēc izmanto caurulīti, lai novirzītu dūmus ūdenī, tad pievieno efedrīnu vai pseidoefedrīnu (var izmantot vieglu siltuma avotu) Pēc 1 stundas 30 minūtēm Erlenmeijera kolbu iegremdē aukstā ūdens vannā uz 10 minūtēm.



3. Filtrēšana :

Šķīdumu filtrē (savākto sarkano fosforu var izmantot atkārtoti).


4. Pamatne :

Šķīdumam pievieno ledu, tad nātrija hidroksīdu nelielās porcijās, lai iegūtu pH 13 vai 14 (no skābes kļūst par bāzi), tad nātrija trisulfātu.


5. Atdalīšana:

Pievienojiet šķīdinātāju un pagaidiet, līdz šķidrumi pienācīgi atdalās, tad atdaliet tos ar pipeti.


6. Kristalizācija (šķidrums -> pulveris)



Izveidojiet ūdeņraža hlorīda gāzes ģeneratoru, noslēdzamā traukā ielieciet dažus alumīnija gabaliņus, tad nedaudz sālsskābes, ar caurulīti novirziet gāzi šķīdumā Pēc tam šķīdumu filtrējiet, iegūtais pulveris ir metamfetamīns.



7. Rekristalizācija (pulveris -> kristāls)





Metamfetamīnu pievieno traukā ar acetonu (100 ml uz 40 g metamfetamīna + 9,5 ml ūdens) un uzkarsē līdz 52-54 °C, pēc tam atstāj atdzist aptuveni 3 stundas istabas temperatūrā un pēc tam uz 2 stundām ievieto saldētavā VAI Alkoholā, ko atstāj iztvaikot.
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cik daudz melu jūs šeit runājat
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Par cik daudziem meliem jūs runājat? Jūsu zināšanas ķīmijā ir nulle. Viņš saka, ka 5 ml tīra ūdens un tas vārīsies 1,30 minūtes, vai ne? Vai jūs esat stulbs? Kurš var zaudēt 5 ml ūdens uz 1,30 stundām, idiots?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mani iedvesmoja šāds pavediens, kurā parādīts, kā sintezēt metamfetamīnu pēc Maskavas ceļa


Šis pavediens pats tika izveidots no video (skatīt pavedienu) Es tikai tulkoju un pārformulēju teikumus, lai cilvēki, kas runā manā valodā, labāk saprastu, vienīgais, ko es mainīju, bija "2ml" uz "5ml".

Tāpēc, lūdzu, izturieties pret mani ar cieņu un pārtrauciet saukt cilvēkus par 'idiotiem', jo īpaši tāpēc, ka esat šeit jauns, pat ja es neesmu ļoti labs ķīmijā, jūs varat man pateikt ar cieņu
 
Top