lieta, ko es nesaprotu par zāļu sarakstiem

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
ko Jūs domājat par Apvienoto Karalisti, kur sēnes ir "A" klases narkotika? o_O
Tātad, ja jums ir jūsu audzēšanas komplekts, daži poli maisiņi, skala un kāds neveiksmīgs cilvēks uz jums ir uzaudzējis zāli, šķiet, ka "ražošana ar nodomu piegādāt", kas izklausās pēc pāris gadiem vienā no Viņa Majestātes visdrošākajām viesnīcām. ;)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
363
Points
63
tas ir fucking insane... wth
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
kā arī sakarā ar daudzu zāļu kā A plānošanu cenas ir nedaudz augstākas nekā pirms 5-10 gadiem... :(
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Vēl pavisam nesen arī Apvienotajā Karalistē sēnes bija legālas. Deviņdesmito gadu beigās vai deviņdesmito gadu sākumā? Tas pats ar Japānu :[.
Tiešām tāds kauns, ka šīs vielas, kurām ir neierobežots potenciāls, ja tās respektē, tiek demonizētas.
Tik brīnišķīgi, ka sporas ir plaši pieejamas un tās ir viegli audzēt ;]
Shrooms ir kļuvusi vairāk par personīgās lietošanas mājas noslēpums, ja vien jūs zināt jauku lielu partiju tek.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Tur ir mazliet taisnība, ko Tu saki, cuz viss bija kādā brīdī juridisks... Bet 90. gadu beigās lielākajā daļā Londonas (Camden Town) funky veikalu bija viegli dabūt švammes vai daudzās pilsētās - khat...

Un, godīgi sakot, legālais statuss nav nekas par kaitējumu vai rūpēm par cilvēkiem, nāc, neesi naivs...

Viss ir saistīts ar nodokļiem un naudas sadali starp valdību un tā saukto "noziedzību", kas patiesībā parasti ir labi draugi vai biznesa partneri...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Man nav ilūziju par patiesajiem nodomiem par tiem, kas pieņem šos lēmumus, un kāpēc..... $$$$$$$
Patiesībā es gatavojos pievienot daudz ko vairāk, bet nolēmu ietaupīt visus no runām par lielo farmāciju un tiesu sistēmu utt.
 
Top