Question Alternatywne pomysły biznesowe z wykorzystaniem escrow, kryptowalut i zachowania bezpieczeństwa

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Pytanie, a raczej ankieta. Zauważyłem, że większość rynków używa tylko XMR. Jakie są Twoje preferencje podczas korzystania z kryptowalut? A gdyby istniał inny sposób przeprowadzania transakcji escrow bez użycia kryptowalut, ale nadal pozostając anonimowym, czy ktoś miałby pomysł, jak to zrobić, a jeśli tak, to czy byłoby to możliwe do wdrożenia? Oczywiście gotówka i dead drops lub dead drops i handel produktami o równej wartości są dobre. Ale w przypadku rynku online musi istnieć sposób na wdrożenie bezpiecznego zintegrowanego systemu łączącego różne części świata, w którym można zawierać transakcje, które zapewniają wszystkim bezpieczeństwo, ponieważ nawet korzystanie z XMR wiąże się z ryzykiem. Ostatecznie minimalizacja ryzyka zarówno dla kupujących, jak i sprzedających powinna być celem, który wszyscy dzielimy, nawet jeśli oznacza to utratę niewielkiego zysku tu i tam. Brzmi to jak szaleństwo, ale dorastając w tej branży nauczono mnie przedkładać ludzi nad zyski, a przede wszystkim minimalizować ryzyko, nawet jeśli oznacza to utratę niewielkich pieniędzy.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Jeśli chcesz chronić swoją anonimowość, użyj "zimnych portfeli", moim zdaniem najlepsze z nich to portfel Edge bez weryfikacji KYC lub portfel zaufania, słyszałem, że portfel Trezor działa tak samo, ale jeszcze go nie wypróbowałem. Innym wyborem jest portfel Electrum na Tails.Edge wallet jest najlepszy i ma bardzo niskie opłaty.:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak więc wiele rynków używa XMR z rynkami escrow. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie. Uważam jednak, że transakcje są bardzo interesującym pomysłem
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jak działałby handel? Jakiś pomysł?

Obecnie pracujemy nad zupełnie nową strukturą z całkowicie nowym standardem w zakresie prywatności i anonimowości.

Wszelkie spostrzeżenia są mile widziane
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jesteś sprzedawcą? Myślę, że mógłbyś handlować hurtowo z innym sprzedawcą, aby każdy z was mógł mieć różnorodne produkty dla klientów
 
Top