bmk oil making a- oil

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prosimy o właściwe zachowanie. Wyrażanie złych opinii jest zabronione.

Połączyłem udaną sprawę. Prawdopodobnie nie zostałeś przez nich napisany lub ludzie nie chcą rozpoczynać publicznych rozmów.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
To nieprawda. Czasami ludzie zadają pytania dotyczące prostych zagadnień, takich jak "co to jest lodowaty kwas octowy lub co to jest P2P?". Można to wygooglować samodzielnie. Kiedy chcesz coś zsyntetyzować i zadajesz tego typu pytanie, okazuje się, że nie odniesiesz sukcesu z tego powodu, że nie możesz znaleźć w sieci bardzo powszechnych informacji. Nie mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Niektóre zadania należy wykonać samodzielnie.


To samo dotyczy twojego pytania. Możesz otworzyć sekcję Media lub Amfetaminy, aby znaleźć odpowiedzi. Możesz podjąć pewne wysiłki, aby uzyskać zamiast narzekać, że nie otrzymałeś pomocy.
 

tom

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
To ślepy zaułek, sir. Czytam wszystkie wiadomości
więc zapomnij o drodze P2P.
Czytałem tutaj, że informacje są udostępniane tylko prywatnie.
W porządku, ale dla pewności, żeby ludzie wiedzieli, że mają darmowy olej bazowy A.
jaka jest temperatura wrzenia oleju amfetaminowego?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nie jestem dupkiem G
Nie muszę być dobry z dużymi chłopcami tutaj na forum.
Dla mnie liczą się tylko wyniki. I nigdy nie będę czuł się zbyt dobrze, aby podzielić się nimi z forum.
to musi pochodzić z obu stron.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ban na 3 dni. Prosimy o przestrzeganie naszych zasad. Nie ma tu miejsca na lekceważącą komunikację.
 
Top