Kompletna synteza wolnej bazy amfetaminy (oleju A) z P2P (skala 10L)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
ten tekst to śmieci.po pierwsze temperatura z formamidem jest zbyt niska 140-150 brzmi w porządku jeśli używasz mrówczanu amonu, ale formamid wymaga wyższej temperatury jeśli dobrze pamiętam, a po drugie N-Formyloamfetamina jest stałą masą, a nie cieczą i dlaczego miałbyś próbować ekstrahować ją z mieszaniny reakcyjnej całkowicie bezużyteczny krok, który tylko szkodzi wydajności po trzecie twoja hydroliza jest błędna używasz 11l hcl to jest szalone nawet jeśli miałbyś 11 kilogramów N-Formyloamfetaminy ilość byłaby bliska 2,5 litra hcl nie 11l jego 1:1 według masy molowej, a nie objętości.dlaczego wszystko tak komplikujesz Leuckart to prosta hydroliza refluksowa, a następnie zasadowanie, a następnie destylacja z parą wodną wszystko w tym samym naczyniu, więc nie są potrzebne żadne ekstrakcje ani rozpuszczalniki bardzo wątpię, że kiedykolwiek przeprowadziłeś tę reakcję, a jeśli tak, to twoja wydajność jest bliska zeru, jeśli zrobisz to tak, jak mówisz. ok wesołych świąt wszystkim idę spać jestem pijany jak diabli.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
17
Points
8
Gdybyś prowadził leuckart przy 140 150 z mrówczanem aminy, to i tak rozpadłby się tylko na formamid
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Inaczej wygląda synteza z mrówczanem, jeśli nie chcesz, aby przekształcił się on w formamid "in situ".
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formyloamfetamina jest lekko żółtą, oleistą cieczą
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Teraz wiem, co jeszcze robię źle, z syntezą z mrówczanem. Teraz robię to z formamidem i właściwymi temperaturami itd. Zobaczymy jak to pójdzie jak skończę z ogrzewaniem ....
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Trafiło do kosza. Nie wiem co do cholery jest nie tak z moim Leuckartem.... Czas reakcji 20 godzin, temperatura: 150-160 C (formamid), a wszystkie odczynniki były w odpowiednich ilościach. Czy to dlatego, że moje mieszadło magnetyczne jest zepsute i nie mieszam go częściej, czy co. Moja N-formyloamina jest zawsze czarna. Czy ją spaliłem? A kiedy robię hydrolizę zasadową, nie wytwarza się dużo, jeśli w ogóle, amoniaku, więc moja "amina" N-formylowa wcale nie jest aminą! Czy ktoś może mi pomóc. Mój P2P wynosił 8 gramów + inne odczynniki.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
OK. Co było nie tak, to było moje tak zwane "P2P", czarownica nie była P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
cześć @btcboss2022
jaki jest kolor twojej N-formy? pH?

Odkryłem coś bardzo dziwnego. moja N-formy była ciemnobrązowa
Trzymam mój węglan amonu (mieszankę) z ostatniego razu i w butelce było tylko trochę N-formy na górnej warstwie.
pozostało po oddzieleniu może 5 ml w litrowej butelce. Węglan amonu.
Teraz 6 tygodni później kolor zmienił się na jasnopomarańczowy, a ilość wynosi co najmniej 3 x 15 ml.

więc może sposób z węglanem amonu (miareczkowanie ph7) jest złoty, jeśli poświęcisz trochę czasu.
może używamy za dużo ciepła i za mało czasu.
w każdym razie następnym razem zacznę kilka tygodni bez ciepła, potem ciepło i znowu pozwól mu pozostać tydzień, a następnie oddziel.

może wydajność potwora
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Czasami podgrzewam moją mieszaninę reakcyjną około 4-5 godzin, a potem śpię. I znowu. Trochę snu. itd. itd...
Pewnego razu reakcja trwała 5 dni! :) Jest jakiś tekst w Festers Meth vol. 8:th, że jeśli pozostawisz mieszaninę reakcyjną na 4-5 dni, a następnie podgrzejesz ją do 160 C przez 1 godzinę, to reakcja jest zakończona! To był jakiś rosyjski chemik IIRC ... Sam nigdy tego nie próbowałem.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 Twoje obliczenia proporcji hydrolizy z HCL są ABSURDALNE!

Krok 1: Obliczenie liczby moli N-formyloamfetaminy

Zakładając:
- **Gęstość N-formyloamfetaminy:** około 0,9 g/ml.
- Masa cząsteczkowa N-formyloamfetaminy:** około 163 g/mol.

### Krok 2: Obliczenie wymaganej objętości 37% HCl

Do hydrolizy potrzebny jest około 1 mol HCl na mol N-formyloamfetaminy.

- Stężenie 37% HCl:** ~12 M.

### Obliczenia końcowe:
Do hydrolizy 11 litrów N-formyloamfetaminy potrzeba około **5,06 litra 37% HCl**....
 
Top