Question Krystalizacja kokainy HCL. (Pomóż mi, proszę, jestem w trakcie ekstrakcji)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Witam,



Jestem w trakcie ekstrakcji, wiem, że mam 5% roztwór kwasu siarkowego z alkaloidami kokainy, wiem, że następnym krokiem jest utlenianie, ale czy ktoś wie, jakich rozpuszczalników muszę użyć, aby uzyskać ładną krystaliczną kokainę w rybiej łusce? Na przykład:
PUAhlKJ2VI


Słyszałem, że bazę kokainy należy przygotować z Acetonu, a następnie rekrystalizować z Eteru dietylowego.

Czy to wszystko, czy jest coś więcej?

Proszę o pomoc, abym mógł kontynuować

Z góry dzięki.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Użyłbym amoniaku 4%, aby zmienić go w bazę. Po zmiażdżeniu i kilkukrotnym przepłukaniu wodą podgrzać w wodzie do oleju i zimnego szoku, a następnie zmiażdżyć.

2) Rozpuścić bazę w 15 ml acetonu na g.

3) Dodać 0,25 ml na g kwasu solnego 37% i 0,5 ml na g alkoholu metylowego (inaczej metanolu).

4) Mieszać przez minutę, a następnie przykryć, aby nie dopuścić do zawilgocenia. Pozostawić na kilka godzin.

5) przefiltrować osad przez filtr i lejek. Ale także odparuj rozpuszczalniki, które przepłynęły przez lejek, ponieważ w ten sposób odzyskasz więcej. Zawsze jest trochę wody i jestem zbyt leniwy, aby zrobić bezwodną. Ale nowo zakupiony nie powinien mieć jej dużo. Problemy pojawiają się, gdy stoi od 9 miesięcy i jest w połowie zużyty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wiele osób nie przemyślało kwestii wody, bezwodnego i acetonu. Aceton ROZPUSZCZA kokainę hcl. Zatrzymuje 1g/100ml w temperaturze 20c. Ilość wody, jaką może pomieścić 1/2 kwarty powietrza, jest mniejsza niż 1 kropla, więc musiałbyś otworzyć butelkę i pozwolić acetonowi wchłonąć całą wilgoć z powietrza, a następnie wymienić powietrze i powtórzyć to 20 razy, aby uzyskać 1 ml wody. Około 5 gramów sita molekularnego działa poniżej 0 ° C i może wyschnąć do mniej niż 1 części na milion w ciągu tygodnia. Jest wielokrotnego użytku, działa z wieloma rozpuszczalnikami, bardzo dobrze blokuje wodę i jest tani. 5 gramów 3A wyciągnie 1 g h2o
 
Top