Najprostsza obecnie metoda syntezy metamfetaminy z chlorowodorku efedryny

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Cześć! Jestem tu nowy i sprawdziłem prawie każde miejsce w ciemnej sieci na temat przekształcania efedryny w metamfetaminę. Nie mam wykształcenia chemicznego, więc staram się znaleźć najbardziej optymalną metodę, aby to zrobić.

Z tego, co zrozumiałem, jeśli masz pod ręką chlorowodorek efedryny, najbardziej "czystą", najłatwiejszą, najmniej wyrafinowaną i najbardziej "wykonalną" metodą dla początkującego jest HI / redP?

Poznałem ogólne metody syntezy metamfetaminy z efedryny za pomocą HI/redP, ale mój umysł został zakodowany z powodu ogromnej ilości różnych postów i blogów...

Moje pytanie brzmi: jaki jest obecnie akceptowany "najwygodniejszy sposób przekształcania tabletek chlorowodorku efedryny w metamfetaminę"? I który przewodnik jest najbardziej wszechstronny i zawiera wszystkie informacje na temat tego konkretnego sposobu?

Wszelkie odpowiedzi będą bardzo mile widziane! Przepraszam, jeśli to zbyt wiele, aby o to pytać, btw, byłem naprawdę sfrustrowany w ciągu ostatnich 3 dni moich "badań", próbując dojść do wniosku, że jest jeden pełnoprawny przewodnik...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Szybkie i brudne 1 2 3 miareczkowanie prekursorów prawdopodobnie skończy się bardziej jak jeden punkt pięć punktów trzy, ale to wszystko zależy od twoich produktów wyjściowych staromodne pchanie i ciągnięcie mógłbym nawet zrobić jeden garnek starej szkoły chodzi o to, aby nie iść do mikro z tym na samym początku nie spiesz się bóg seks nie bądź na haju, jeśli możesz dostać czerwonego sikasz w oko jesteś ustawiony mój przyjacielu największy błąd tej wiadomości nie posuwając się wystarczająco daleko lub panikując, gdy zaczyna bulgotać, to jest próba tam mój przyjacielu zachowaj jakieś notatki, jakkolwiek chcesz je zabezpieczyć, rób bardzo konkretne notatki i dąż do celu, jakim jest nigdy nie popełnianie tego samego błędu dwa razy bez czasu temperatury nastroje wszystko i to oczywiste, ale spal cały proces, którego używasz, jak to działa, co się właściwie dzieje, to zaoszczędzi ci wielu bólów głowy lub możesz wrzucić wszystkie trzy do szkła, wrzucić na palnik i mieć nadzieję, że coś dostaniesz, a potem po prostu nigdy, przenigdy, przenigdy, przenigdy, przenigdy nie wspominaj, że jesteś źródłem, które powinno być złote. mógłbym zagłębić się w chemię, mógłbym zagłębić się w technikę laboratoryjną, mógłbym zagłębić się w błędy i pułapki, które popełniłem, ale jeśli wszystkie te podróże nie są tego warte, to po prostu kup to taniej, jest to łatwiejsze, o wiele lepsze dla twojego zdrowia i uchroni cię przed tym, że twój tyłek zostanie zaobrączkowany do rozmiaru butelki wina virgin first best of luck in godspeed my friend
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Dziękuję przyjacielu, tobie również życzę powodzenia! Postaram się zastosować do twoich rad. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jod, kwas hipofosforowy
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Wyekstrahuj tabletki metanolem, przefiltruj, odrzuć śmieci z filtra i powoli odparuj filtrat metanolu, aby uzyskać efedrynę. Dobrze wymieszaj efedrynę z czerwonym fosforem i kryształki jodu w proporcji 1:3:5, dodaj wodę w proporcji 1:2: cała masa mieszaniny (zalecam dodawanie przez chłodnicę zwrotną, gdy jest podłączona, ponieważ uwalniany gaz jest śmiertelny) refluks przez 24 godziny na małym ogniu, ostudzić, przefiltrować, nasycić taką samą ilością wody, podstawić 20%-25% roztworem naohwater ekstrahować dcm 3-4 razy, zebrać ekstrakty, wysuszyć je za pomocą MGSO4 lub NA2SO4, odparować dcm, bąbelkować gaz HCL przez pozostawiony olej po odparowaniu dcm, zebrać ciało stałe, pozostawić na arkuszu filtracyjnym do wyschnięcia.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ach, czasy obfitości kwasu jodowodorowego 57% 1 2 3 push pull red white and blue ten sam proces w zasadzie nie znałem kogoś, kto potrafiłby to zrobić w misce stale dodając jod nie był najostrzejszym bananem i saszetką, ale działał
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
proszę bardzo! Spróbuj TEGO, nie może być bardziej proste niż to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sól amonowa, ług (=amoniak) i lit z baterii. W płynie startowym (eter etylowy i heptan) jest film, którego szukam, który demonstruje tę metodę. Każdy róg został ścięty, dopóki trzecioklasista nie mógł tego zrobić
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena Leaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Racja. Widziałem też kilka wariacji, które wciąż były "solwatowanymi elektronami", czyli reakcjami brzozy. Niektórzy czyszczą pigułki, niektórzy najpierw robią se (a inni mieszają wszystko na raz... jeśli masz szkło laboratoryjne, możesz ulepszyć metodę, po prostu wykonując pracę, ale nie czytałem debaty o tym, czy 2 godziny spędzone na destylacji heptanu z eteru to opłacalne zadanie
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jaka jest różnica między kwasem fosforowym H3PO4 a kwasem hipofosforowym H3PO2 i kto jest odpowiedni?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 jest bardziej kwaśny niż H3PO4 i jest lepszym środkiem redukującym. ta metoda wykorzystuje zarówno efedrynę, jak i H3PO2. czy to jest to, czego szukałeś? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tam, gdzie mieszkam, kwas fosforowy H3PO4 jest łatwo dostępny, podczas gdy kwas hipofosforowy H3PO2 jest bardzo rzadki
 
Top