Czy ktoś tutaj próbował IV 4-MMC Mefedron?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kiedyś prawdą było, że mefedron zawsze pachniał kocimi szczynami. Ale ludzie wymyślili inne sposoby jego syntezy, które nie wydzielają żadnego zapachu. Może i jest teraz dostępny jako bezwonny, bardzo lekki, czysty, biały, puszysty proszek, który nie pozostawia żadnego zapachu. Testy FTIR nadal wykazują jego czystość.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm interesujące, spróbowałem tego po raz pierwszy w tym roku i od tego czasu zrobiłem może z 50gs.

Byłem całkowicie nieświadomy, JAK DUŻO pachniałem.
To znaczy wiedziałem, że pachnę, ale nie zdawałem sobie sprawy, że ludzie mogą to wyczuć z odległości 3 metrów.

Ale dlaczego inny sposób syntezy eliminuje zapach, jeśli sama substancja jest taka sama?

Wiem, że może występować w formie HCl i krystalicznej, ale wydaje mi się, że HCl też pozostawia nieprzyjemny zapach.

Może więc to nie mefedron?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Te wstrząsy to uderzenia mózgowe, normalna rzecz po nadużywaniu silnych uwalniaczy serotoniny.

Nigdy nie zdarzyło mi się to na przykład po 3cmc, to znaczy zdarzyło się niedawno, ale po nadużywaniu meph przez 3 miesiące.

dzieje się tak z powodu obniżenia poziomu serotoniny
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tak, można w pewnym sensie wywnioskować, że to twój mózg próbuje się ponownie okablować po tym, jak wszystkie synapsy zostały usmażone ;].
 
Top