Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Mam nadzieję, że będę aktywnym uczestnikiem tego forum i wniosę tyle, ile mogę i ile jest w mojej wiedzy.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
hej odkryłem wasze forum na dread znam się trochę na chemii myślę, że powinniśmy się dogadać ze wszystkimi :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
witam, chciałbym również uzyskać dostęp do sekcji RC, a to miejsce będzie moją stroną główną dziękuję
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Cześć. Widzimy się po raz pierwszy. Poświęć nam więcej czasu, jeśli chcesz otrzymać zaproszenie do sekcji RC.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zapraszamy!
Po przeczytaniu prosimy o pozostawienie recenzji.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Potrzebuję uzyskać dostęp do działu rc Wiem dużo o gotowych produktach, a także jestem kupującym.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
1000 dolarów kumpla lub Zacznij udzielać się na forum, a być może uzyskasz dostęp 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Fajnie. Jest tam również kilka przepisów na syntezę kannabinoidów. Dokładnie to, na co liczyłem. Nie ma zbyt wielu przepisów na syntezę w porównaniu do reszty strony, ale jeśli dobrze rozumiem, są to tylko te jeszcze nieznane (wysoce eksperymentalne?).

Oczywiście wolę "prawdziwe THC" (każdy psychoaktywny kannabinoid wytwarzany w naturalnej roślinie konopi - syntetyzowany czy nie, nie ma dla mnie znaczenia).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jestem tu nowy na forum, przyszedłem ze strachu na początku po syntetycznych kannabinoidach, które już pracuję tutaj w moim kraju, ale napotkaliśmy problemy z mdma, które laboratoria produkowały (jeśli chcesz zobaczyć temat, o którym stworzyłem) Uczyłem się podstaw chemii i mam dostęp do pewnych surowców, szukam więcej informacji, aby się do tego zastosować, dziękuję za uwagę.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Cześć... Wieloletni słuchacz, pierwszy raz dzwoniący, że tak powiem... Świetna strona... Jak Hive, ale mniej trolli... Kudos... Chętnie zdobędę paski i dostęp do RC...
 
Top