Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Znalazłem waszą stronę na clearnecie szukając więcej informacji na temat dystrybucji Kodachi. Co mogę dodać, znalazłem. Twój opis Kodachi był zajebisty! Nie widziałem nikogo poza samym DEV, kto tak szczegółowo opisałby to distro. Dziękuję za poświęcenie czasu i energii na zebranie tego ogromnego wątku. miłą niespodzianką było znalezienie solidnych informacji na ten temat dla odmiany, a nie typowych bzdur, które znalazłem.

Skoro już tu jestem, chciałbym rzucić okiem na sekcję RC, jeśli to w ogóle możliwe. całkowita przejrzystość Nie jestem chemikiem, ale właśnie zacząłem wracać na scenę RC i nic, co znalazłem do tej pory, nie było naprawdę dobre... Widzę, że wspomniałeś o płatnym dostępie... jak bardzo zaszkodzi to mojemu portfelowi xmr, jeśli będę tak skłonny?

Niezależnie od zaproszenia, dzięki za opis Kodachi, był znakomity.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Witam ze zgrozą, znalazłem was, chcę również uzyskać dostęp do sekcji rc, proszę, jestem z Europy i mogę szybko poruszać się po obszarze Europy, aby transportować produkty, a także jestem zainteresowany nowymi partnerami i firmami.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Drogi Heisenbergu, byłbym zachwycony mogąc uzyskać dostęp do forum RC. Zamieszczam tę prośbę tutaj, aby wyrazić moje zainteresowanie, wrócę później, jeśli uważasz, że potrzebuję więcej aktywności na forum przed uzyskaniem dostępu. Jeśli mogę zrobić coś w zamian, daj mi znać, z przyjemnością napiszę recenzję itp. Ta strona jest naprawdę niesamowita, jestem tylko trochę zaniepokojony obecnością clearnet, że przyciągnie niechcianą uwagę i zostanie usunięta. Bądź bezpieczny.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Drodzy przyjaciele!
Przypominamy, że istnieją tylko 2 warunki bezpłatnego dostępu do sekcji RC
- Posiadanie konta starszego niż 1 miesiąc od daty rejestracji
- Aktywnie przyczyniać się do rozwoju forum (pisać wysokiej jakości posty, w jakikolwiek inny sposób pomagać w rozwoju forum)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Tak co to dokładnie jest i do jakich informacji mamy dostęp po otrzymaniu zaproszenia ?
Mógłbym płacić co miesiąc, moim zdaniem miesięczna subskrypcja musi być dokonana, lub przekazać darowiznę na stronę i rozwój społeczności
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ponieważ komunikujemy się z Tobą, znam Twoje zainteresowania. Znajdziesz tam opcję syntezy legalnego kannabinoidu. Jest on legalny na całym świecie.
Ale nie będzie tak potężny. Znalezienie noidów o mocy zbliżonej do tego, czego chcesz, jest prawie nierealne.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Wiem, że jestem nowy, ale ja również chciałbym to zobaczyć. Poświęciłem ponad 5 lat swojego życia dla federalnych, więc czuję, że zapłaciłem trochę więcej niż większość. Jak jasno wynika z dokumentacji, nie dokonano ani jednego aresztowania na podstawie jakichkolwiek informacji uzyskanych z mojego aresztowania. Nie ja, nigdy i nadal mogę być dumny w przeciwieństwie do innych klaunów tamtych czasów. Kiedy nadejdzie mój czas, chciałbym zobaczyć, co oferuje. Jeśli mody pochodzą z wczesnych lat 2010 2011 2012, mogę udowodnić, kim byłem wtedy na scenie.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Witam, jestem początkującym, proszę o dostęp. Mogę się wiele nauczyć, może coś dodać. Pozdrawiam
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Jak dotąd bardzo podoba mi się to forum. Bardzo podoba mi się to, że jest ono skierowane bezpośrednio do tajnych chemików. Jestem wielkim zwolennikiem rozpowszechniania wiedzy chemicznej, uważam, że informacje na temat syntezy oraz bezpieczeństwa chemicznego powinny być łatwo dostępne dla każdego. Jestem również zainteresowany różnymi związkami badawczymi, co muszę zrobić, aby uzyskać dostęp do sekcji RC?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nie mogę wiele wnieść na to forum, ponieważ staram się dużo nauczyć, czy jest możliwe, aby móc przeczytać sekcję RC?
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Hej wszystkim, jestem aktywnym użytkownikiem dread, smutno mi, że whm odchodzi, ale jestem pod wrażeniem tego, jak profesjonalnie odszedł. Myślę, że ta społeczność jest piękna i chciałbym być jej częścią. Przede wszystkim się witam, ale również zapewniam, że będę tu na dłuższą metę.

Jeśli mogę być pomocny, daj mi znać.

Najlepszego,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym otrzymać zaproszenie do sekcji RC, ale nie mam nic przeciwko czekaniu, ponieważ jestem tu zupełnie nowy i jest to mój pierwszy komentarz. Interesuje mnie przede wszystkim wiedza ogólna prowadząca do redukcji szkód poprzez testowanie odczynników itp. Nie jestem już tak zainteresowany syntezą, ponieważ tak wiele interesujących substancji można kupić w darknecie i clearnecie.

O forum Breaking Bad przeczytałem tutaj: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Chciałbym uzyskać dostęp, ponieważ naprawdę trudno jest poradzić sobie z zakazem RC w Holandii i nie ma nigdzie kannabinoidów do purazy. Dzięki!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Twoja aktywność na forum jest obecnie niewystarczająca.
 
Top