Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Odpowiednia aktywność na forum w wystarczającej ilości
Konto starsze niż 1 miesiąc
Lub na warunkach komercyjnych, koszt dostępu 1000$.
Użytkownicy posiadający już dostęp do RC mogą potwierdzić, że informacje, które są tam umieszczane są warte tych pieniędzy.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Jeśli to nie przeszkadza, proszę o sprecyzowanie co oznacza "odpowiednia aktywność na forum w wystarczającej ilości" i jaka ilość jest uważana za wystarczającą?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możemy również dać dostęp do sekcji RC użytkownikom, którzy są producentami/chemikami/dostawcami odczynników/influencerami grupy docelowej (jesteśmy również gotowi zapłacić za reklamę naszego forum dla nich).
Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy otwarci na współpracę i szukamy ruchu, aby przyciągnąć docelowych odbiorców.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam, czy mógłbym uzyskać dostęp do sesji RC, chciałbym dowiedzieć się wiele o syntezach, jest on często aktywny na forum, a ja uwielbiam edukować się w zakresie syntez. 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
doświadczony importer/dystrybutor z USA, który wypadł na chwilę z gry, chciałby mieć dostęp do dostaw alfa piro i mącznych amfetamin. mogę wnieść własne 2 centy na różne tematy. właśnie znalazłem to miejsce, uważaj mnie za kogoś zainteresowanego wszelkiego rodzaju badaniami, zwłaszcza związanymi z katynonem i tryptaminą....
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mogę potwierdzić, że mają syntezę kannabinoidów nie opartych na indolu, co uczyniłoby je legalnymi w Niemczech, Szwajcarii, które mają przepisy dotyczące grup substancji - potencjalnie legalne w każdym kraju z "prawem antysubstancjalnym", stąd te kannabinoidy są prawdopodobnie legalne na całym świecie.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nie. W USA ustawa o kontroli analogów narkotyków (1986?) mówi, że jeśli coś chodzi jak kaczka, mówi jak kaczka, jest izomerem kaczki, jest estrem kaczki, lub jest ogłaszane jako którekolwiek z tych, lub przedstawiane jako mające działanie podobne do któregokolwiek z tych... to jest to kaczka. Nielegalna kaczka. Oznacza to, że samo powiedzenie czegoś w rodzaju "to jest kannabinoid i sprawi, że będziesz na haju" sprawia, że substancja staje się nielegalna. Przepisy dotyczące analogów są tak szerokie i otwarte na interpretacje (lub nadużycia), że istnieją substancje chemiczne, o których jeszcze nie pomyślano, a które są już technicznie nielegalne na mocy tych przepisów. Poza Stanami Zjednoczonymi istnieją również inne kraje, w których obowiązują przepisy dotyczące analogów.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Chciałbym ubiegać się o dostęp do forum RC. Chciałbym wnieść to, co wiem o technikach i zasobach tajnej chemii, chciałbym pomóc nowicjuszom w ich problemach i lubię dyskutować o nowych procesach wytwarzania leków z tajnymi chemikami z całego świata, napisałem interesujący artykuł tutaj

Prezent dla miłośników tajnej chemii - kilka książek, które moim zdaniem są odpowiednie dla Ciebie
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Drodzy członkowie,

Chciałbym podzielić się z wami pewnymi informacjami, ale nie chcę, aby były one dostępne dla wszystkich w Internecie.

Jestem bardzo nowy na tym forum, ale już przedstawiłem nowatorską metodę syntezy boro-wodorków.

Proszę o dostęp do strefy RC, abym mógł tam publikować bardziej poufne informacje. Oczywiście jestem również bardzo ciekawy, co znajdę w strefie RC.

Pozdrawiam
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Wyślij mi prywatną wiadomość z informacjami, które chciałbyś tam zamieścić.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Naprawdę uwielbiam to forum, wiem, że nie jestem tu od dawna, ale widziałem, jak spędzam prawie cały dzień łącząc się, czytając i próbując zrozumieć.

Chciałbym mieć dostęp do sekcji RC i zgłębiać jej zawartość. Jestem nowy w chemii i naprawdę czuję, że połączyłem się z tym światem i wierzę, że to forum będzie moją nową rodziną @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Witam, mam nadzieję, że wniosę do stołu ponad 10-letnie doświadczenie, bardzo proszę o zaproszenie do sekcji rc.
 
Top