Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Zalooper

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Może i mam za sobą tylko kilka syntezatorów, ale RC to mój ulubiony temat! Jak mogę się wykazać?
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji rc. Wiem, że jestem nowy, ale chcę się wykazać i wnieść swój wkład w tę platformę. Działam w branży kannabinoidów i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat syntezy. Chciałbym również uczyć się i pomagać ludziom na tym forum. Czuję, że to miejsce jest jak dom !!! 🫡
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Witam, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji rc. Wiem, że jestem nowy, ale chcę się wykazać i przyczynić się do rozwoju tej platformy.
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym również uzyskać dostęp .... mają duże doświadczenie z prawnymi RC, szczególnie z noids. Z siedzibą w Europie.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zgłaszam się, aby uzyskać dostęp.Mam nadzieję, że będę aktywnym uczestnikiem tego forum i wniosę tyle, ile mogę i ile jest w mojej wiedzy.Systematycznie studiowałem chemię organiczną i chętnie porozmawiam z Twoimi kolegami.🙏
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Chcę być częścią sekcji rc Jestem nowy, jestem tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego o noidach.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Witam, co mogę znaleźć w sekcji rc oprócz syntezy kannabinoidów?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Chciałbym zgłosić się do grupy rc, aby dowiedzieć się więcej o kannabinoidach, dziękuję.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
To nie ja powinienem pytać, ja też próbuję się dostać.
 

stephenhoux

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym również uzyskać dostęp do sekcji RC. Zacząłem publikować posty i stałem się aktywnym członkiem i chciałbym być bardziej zaangażowany.
 

Hardaz80

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Niedawno zacząłem korzystać z tej strony. Na razie nie spodziewam się, że zostanę przyjęty do tej sekcji, co mi nie przeszkadza. Wiem, że pewnego dnia wkrótce to zrobię, ponieważ żyję nauką, a to jest strona do tego. Wielkie dzięki
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ubiegam się o dostęp, mam nadzieję, że będę aktywnym uczestnikiem tego forum i wniosę tyle, ile mogę i mam wiedzę.
Teraz jestem nowym członkiem, ale codziennie jestem tutaj i czytam wszystkie nowe posty. Mam również stały biuletyn telegramu od bogate😁
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mam nadzieję, że będę miał szansę uzyskać do niego dostęp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Witam, chciałbym poprosić o dostęp do sekcji rc
 
Top