Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mogę potwierdzić, że mają syntezę kannabinoidów nie opartych na indolu, co uczyniłoby je legalnymi w Niemczech, Szwajcarii, które mają przepisy dotyczące grup substancji - potencjalnie legalne w każdym kraju z "prawem antysubstancjalnym", stąd te kannabinoidy są prawdopodobnie legalne na całym świecie.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nie. W USA ustawa o kontroli analogów narkotyków (1986?) mówi, że jeśli coś chodzi jak kaczka, mówi jak kaczka, jest izomerem kaczki, jest estrem kaczki, lub jest ogłaszane jako którekolwiek z tych, lub przedstawiane jako mające działanie podobne do któregokolwiek z tych... to jest to kaczka. Nielegalna kaczka. Oznacza to, że samo powiedzenie czegoś w rodzaju "to jest kannabinoid i sprawi, że będziesz na haju" sprawia, że substancja staje się nielegalna. Przepisy dotyczące analogów są tak szerokie i otwarte na interpretacje (lub nadużycia), że istnieją substancje chemiczne, o których jeszcze nie pomyślano, a które są już technicznie nielegalne na mocy tych przepisów. Poza Stanami Zjednoczonymi istnieją również inne kraje, w których obowiązują przepisy dotyczące analogów.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chciałbym poprosić o dostęp do tej sekcji. Mam głęboką wiedzę i wiele opinii, więc myślę, że byłbym tam przydatny. Ok, dzięki.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Interesuje mnie, w jaki sposób dana osoba otrzymuje dostęp do sekcji RC? Zastanawiałem się nad tym, ponieważ zauważyłem, że nie jest on po prostu przyznawany tak jak konto.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Mam Alpha-PiHP.
Muszę uzyskać dostęp do sekcji RC, zanim zacznę jeść twarze.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Czy jestem wystarczająco aktywny, aby uzyskać dostęp do sekcji RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Czy kwalifikuję się do komisji RC? Tam jest większość mojego doświadczenia i myślę, że miałbym tam więcej do zaoferowania
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC, aby móc zdobyć więcej wiedzy na temat syntetycznych kannabanoidów. Chciałbym w końcu zostać sprzedawcą na małą skalę
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chcę dołączyć, mój dostawca kannabinoidów został aresztowany, poszedłem w dół króliczej nory, aby ponownie dostać produkt w swoje ręce :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dobry wieczór, chciałbym mieć dostęp do rc, odkąd was odkryłem moje życie się zmieniło... pozdrawiam
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Cześć, ta strona jest niesamowita, byłem na niej przez jakiś czas i straciłem moje stare konto, które już nie istnieje, nigdy nie widziałem strony rc Mam nadzieję, że dostanę zaproszenie!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Witam. Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji rc. Chętnie pomogę w miarę moich możliwości. W razie potrzeby mogę również dodać treści dotyczące innych aspektów biznesu.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym mieć dostęp do sekcji RC, mam informacje o nowych opioidach RC, które pojawią się w przyszłym miesiącu. Mam również głębokie doświadczenie w grze RC opioidów. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy mogę już uzyskać dostęp? Jestem tu od jakiegoś czasu i mam rozsądną liczbę przyzwoitych postów
 
Top