Question Jak zwiększyć twardość metamfetaminy po krystalizacji?

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Proszę o pomoc w poszerzeniu mojej wiedzy, ponieważ obecnie nie mogę znaleźć żadnych odpowiednich rozwiązań.

Po tym, jak próbowałem rekrystalizować D-metamfetaminę, za każdym razem zamieniając ją w białe, przezroczyste kryształy (prawie całkowicie przezroczyste, jak szkło), poprosiłem lokalnego producenta o sprawdzenie mojej próbki i powiedział mi, że smak produktu spełnia wymagania, ale kryształy wymagają ponownej krystalizacji. Jest to trudniejsze. Na jakie elementy syntezy powinienem zwrócić uwagę lub jakie metody można zastosować, aby zwiększyć twardość kryształów?

Dodatkowe pytania:
Krystalizuję D-metamfetaminę. Po zakończeniu każdej krystalizacji wyjmuję ciało stałe, a pozostałą ciecz przechowuję w lodówce w celu ponownej krystalizacji. Te produkty to również D-metamfetamina, prawda, i mogą nadal krystalizować. Czy to prawda, dopóki olej D-metylowy nie stanie się całkowicie krystaliczny?

Proszę o radę, dziękuję za pomoc
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Niestety, większość ulicznej metamfetaminy nie jest w 100% d-metamfetaminą. Wiele produktów zawiera dodatki zwiększające twardość. W przeszłości widzieliśmy msm, a ostatnio nowe dodatki, które przejdą podstawowe testy.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Zasadniczo więc, jeśli D-metamfetamina nie wykorzystuje dodatków zwiększających jej twardość, jej własna twardość będzie krucha. Czy nie jest zbyt twarda?
Ponieważ nie mam przyrządu do badania twardości, nie wiem, jaka jest twardość mojego produktu.

Jeśli dodatki są dodawane w celu zwiększenia twardości, w jakim procesie powinienem je dodać i jakie substancje należy dodać, aby zwiększyć twardość?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Więc robisz to z p2p? fenyloacetonu? PMK? p2NP? W takim razie połowa powinna być D, a połowa L. Możliwe jest racemeryzowanie L-metaminy do D,L-metaminy i ponowne wyodrębnienie z niej D, ale jest to kosztowne lub długotrwałe przedsięwzięcie. Jeśli używasz kwasu D-winowego i niepolarnego rozpuszczalnika, to tak, kryształy powinny być D. Jeśli kryształy są przezroczyste, oznacza to, że zwykle mają wysoką czystość. Powodem rekrystalizacji jest wyhodowanie większych kryształów, a sztuczka polega na powolnym schładzaniu, a następnie pozostawieniu go na długi czas. Te ogromne kryształy rosną przez miesiąc
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Stworzyłem P2P poprzez 5449 + kwas fosforowy i użyłem redukcji NaBH4 do wytworzenia metamfetaminy, a następnie użyłem kwasu L-winowego do oddzielenia wolnych zasad L i D.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jak rozdzielić kwas winowy, czy możesz to wyjaśnić?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Musisz zdecydować, który kwas winowy chcesz użyć do separacji, L i D. Po różnych separacjach kwasu winowego, części stałe i obce są różnymi odpowiednikami.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Myślę, że l tartaric
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jeśli używasz kwasu L-winowego (87-69-4), substancją stałą po zmieszaniu jest kwas L- i L-winowy. Umieść całą miskę w lodówce na jeden dzień, wyjmij ją, dodaj trochę metanolu i zamieszaj, użyj lejka filtracyjnego, aby oddzielić ciało stałe od metanolu. Wolną zasadę D-metylową można uzyskać przez dodanie cieczy do roztworu wodorotlenku sodu.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Do rekrystalizacji należy użyć czystej wody, nie stosować żadnych odczynników chemicznych i utrzymywać roztwór w stabilnej temperaturze, nie wyższej niż 25 stopni. Roztwór jest umieszczony w szczelnym stanie ponad 95%, aby spowolnić parowanie. Unikać światła.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Gdy woda jest używana jako rozpuszczalnik, czy nie trzeba podnieść jej temperatury i zwiększyć stężenia nasycenia? Naturalny sposób ulatniania się wody, jeśli ilość rekrystalizacji w jednym czasie wynosi 2 ~ 3 kilogramy, ile czasu zajmie zakończenie ulatniania?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Zależy to od wielkości potrzebnego kryształu. Po termicznym nasyceniu roztworu metylu dodaje się 1%-2% wody. Kluczem do twardości jest szybkość parowania i to, czy występują wibracje. Im wolniej, tym ciszej. Im dłużej, tym większy kryształ, tym twardszy. Zaleca się użycie pozostałego roztworu przez 5-7 dni do następnej rekrystalizacji.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jaki będzie najlepszy sposób na spowolnienie tego procesu?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Niska temperatura i uszczelnienie
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ok, spróbuję rekrystalizacji w najbliższej przyszłości i podgrzeję nasycony wodny roztwór metylu do całkowitego uszczelnienia, aby sprawdzić, czy może być bardziej stabilny i twardszy w rekrystalizacji
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Nie możesz wyjaśnić więcej szczegółów uszczelnienia? Czy masz na myśli hermetyczność?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Następnym razem, gdy będę przeprowadzać krystalizację, nagram wideo z jej przebiegu. Myślę, że sposób wykorzystania wideo sprawi, że będzie to bardziej zrozumiałe dla wszystkich.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Jestem zainteresowany obejrzeniem twojego filmu o rekrystalizacji. Daj mi znać, kiedy będzie dostępny, proszę i dziękuję
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Przygotowuję się, ale mój sprzęt jest bardzo prymitywny. Być może filmy są tylko fragmentami. Czy udało ci się wyprodukować D-METH?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Jeśli chcesz uzyskać trafne odpowiedzi, powinieneś podać przynajmniej najważniejsze szczegóły.
Co to może być w tym przypadku? hmmm.... Zakładam, że jest to pieprzona FORMA SOLNA!
Więc o jakim anionie mówisz? Winian, dwuwinian, chlorowodorek, a może jakiś egzotyczny pikrynian?
Nie widzę żadnej wskazówki.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chciałbym głównie poznać etapy rekrystalizacji i dowiedzieć się, jak zwiększyć twardość produktu końcowego (ponieważ twardość mojego produktu nie jest zbyt dobra).
 
Top