Question Jak zwiększyć twardość metamfetaminy po krystalizacji?

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Proszę o pomoc w poszerzeniu mojej wiedzy, ponieważ obecnie nie mogę znaleźć żadnych odpowiednich rozwiązań.

Po tym, jak próbowałem rekrystalizować D-metamfetaminę, za każdym razem zamieniając ją w białe, przezroczyste kryształy (prawie całkowicie przezroczyste, jak szkło), poprosiłem lokalnego producenta o sprawdzenie mojej próbki i powiedział mi, że smak produktu spełnia wymagania, ale kryształy wymagają ponownej krystalizacji. Jest to trudniejsze. Na jakie elementy syntezy powinienem zwrócić uwagę lub jakie metody można zastosować, aby zwiększyć twardość kryształów?

Dodatkowe pytania:
Krystalizuję D-metamfetaminę. Po zakończeniu każdej krystalizacji wyjmuję ciało stałe, a pozostałą ciecz przechowuję w lodówce w celu ponownej krystalizacji. Te produkty to również D-metamfetamina, prawda, i mogą nadal krystalizować. Czy to prawda, dopóki olej D-metylowy nie stanie się całkowicie krystaliczny?

Proszę o radę, dziękuję za pomoc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Więc robisz to z p2p? fenyloacetonu? PMK? p2NP? W takim razie połowa powinna być D, a połowa L. Możliwe jest racemeryzowanie L-metaminy do D,L-metaminy i ponowne wyodrębnienie z niej D, ale jest to kosztowne lub długotrwałe przedsięwzięcie. Jeśli używasz kwasu D-winowego i niepolarnego rozpuszczalnika, to tak, kryształy powinny być D. Jeśli kryształy są przezroczyste, oznacza to, że zwykle mają wysoką czystość. Powodem rekrystalizacji jest wyhodowanie większych kryształów, a sztuczka polega na powolnym schładzaniu, a następnie pozostawieniu go na długi czas. Te ogromne kryształy rosną przez miesiąc
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Stworzyłem P2P poprzez 5449 + kwas fosforowy i użyłem redukcji NaBH4 do wytworzenia metamfetaminy, a następnie użyłem kwasu L-winowego do oddzielenia wolnych zasad L i D.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jeśli używasz kwasu L-winowego (87-69-4), substancją stałą po zmieszaniu jest kwas L- i L-winowy. Umieść całą miskę w lodówce na jeden dzień, wyjmij ją, dodaj trochę metanolu i zamieszaj, użyj lejka filtracyjnego, aby oddzielić ciało stałe od metanolu. Wolną zasadę D-metylową można uzyskać przez dodanie cieczy do roztworu wodorotlenku sodu.
 
Top