Jak przetłumaczyć apaan na A-oil?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
znajdziesz to w polsce
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ponieważ jest to dla mnie niemożliwe. Nie mam na to miejsca, a potrzebuję tylko trochę oleju. Mam w posiadaniu 1 kg apaanu . Spodziewałem się, że będzie to trochę prostsze.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tworzę to, aby wziąć 20g natriumhydroxide z 80g wody, prawda?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 g NaOH na 100 ml wody. Jest to metoda otrzymywania wolnego oleju bazowego APAAN z soli APAAN.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

thx you G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ale ... to nie da ci oleju amfetaminowego (wolnej bazy amfetaminy), to da ci tylko wolną bazę APAAN.
Aby przekształcić APAAN w wolną bazę amfetaminy, musisz zrobić te rzeczy, które uważasz za zbyt skomplikowane. Przykro mi, ale chemia nie przejmuje się twoimi oczekiwaniami :/.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
To znaczy, wlej 20 g NaOH do 100 ml cylindra miarowego lub zlewki i wlej wodę, aby osiągnąć 100 ml. Jest to poprawne.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Czy istnieje różnica w wartości ph między olejem A i olejem B?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olej B ma neutralne ph 6-7, a olej A powinien mieć co najmniej ph 11.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ludzie najczęściej mówią, że olej A ma wyższe PH i jest wyższej jakości, z mojego doświadczenia wynika, że to prawda, ale nie znam dokładnego chemicznego lub technicznego wyjaśnienia tego faktu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dziękuję za odpowiedź.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jeśli nie masz nic przeciwko, chcielibyśmy zadać jeszcze kilka pytań:

A) Jakie zacierki Pan poleca oprócz zlewek i lejka separacyjnego? Jaką maszynę poleca Pan również do odparowywania DCM?

B) Czy NaOH aq musi mieć stężenie 20%? Jeśli ma wyższe stężenie, jak możemy go wymieszać, aby wyrównać stężenie?

C) Ile stopni zostanie użytych podczas odparowywania DCM?

D) Czy możesz podać nam dokładny przewodnik krok po kroku dotyczący ilości appan, dcm, naoh aq, które zostaną użyte?

E) Jaka jest oczekiwana wydajność zalecanej metody?

Jesteśmy trochę zdezorientowani, ponieważ nasz szef kuchni dał nam zadanie zorganizowania formamidu lub wyprodukowania formamidu za pomocą A) mrówczanu amonu i amoniaku lub B) amoniaku i kwasu mrówkowego.


Czy istnieją różne metody? Szukamy najprostszej metody produkcji przemysłowej.

Z poważaniem,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Czego szukasz? Jaką syntezę masz na myśli? Powiedziałem powyżej, jak zrobić wolną zasadę z formy soli.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Pytałem o tę metodę syntezy:

Włóż do zlewki, dodaj porcję DCM i ~20% roztwór NaOH aq, twój olej rozpuści się w DCM. Rozdzielić warstwy przez lejek separacyjny i odparować DCM. Otrzymasz olej na wolnej bazie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Maszyna Rotovap
Lepiej używać roztworu do 50% NaOH. Czy potrzebujesz instrukcji, jak przygotować 50% wodny roztwór NaOH?
Zależy od obecności lub braku próżni. Jeśli masz ciśnienie 1 atm - 35-39 * C, jeśli próżnia - możesz zastosować niższą temperaturę, ale wystarczającą do odparowania.
Tak. Weź swoją ilość APPAN i dodaj roztwór NaOH aq (powinien być w temperaturze pokojowej lub niższej), aż osiągnie pH 12-13. Mieszaj przez 5 minut, a następnie dodaj x1 (objętość APPAN) DCM. Wstrząsnąć i wymieszać roztwór w rozdzielaczu. Odsączyć warstwę DCM (zmyć ślady z lejka przez DCM) i dodać taką samą ilość DCM do warstwy wodnej i powtórzyć ekstrakcję. Następnie połączyć ekstrakty DCM i odparować rozpuszczalnik w rotowapie lub na łaźni wodnej. Otrzymasz bazę wolną od APPAN.
Myślę, że 95-100%
Jaką metodą? Aby przekonwertować apaan na wolną bazę lub przekonwertować go na amfetaminę?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

czy nadal masz apaan?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Drogi DocX,
czy możesz mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby uzyskać bazę wolną od amfetaminy?
Czy istnieje sposób na uzyskanie wolnej od amfetaminy bazy/oleju z p2np?
Chcę produkować freebase w dużych ilościach i nie mogę znaleźć najlepszego sposobu.
byłbym bardzo wdzięczny
pozdrawiam
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Drogi G.Pattonie,
widzę, że masz dużą wiedzę, bardzo dziękuję za podzielenie się nią.
Chciałbym poznać metody przekształcania APAAN lub P2NP w wolną od amfetaminy bazę / olej (1-10L i 10-100L).
Jestem gotów zdobyć każdą potrzebną mi wiedzę, może masz jakieś wskazówki, co muszę przeczytać, aby naprawdę zrozumieć procedurę zalecanych metod.
z góry bardzo dziękuję
pozdrawiam
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tak, jest na to sposób. A raczej kilka sposobów. Poszukaj w sekcji "amfetaminy" na tym forum. Istnieje jedna droga, w której używa się azotanu glinu i rtęci, a druga, w której używa się borohydryku sodu i chlorku miedzi.
 
Top