Jak przetłumaczyć apaan na A-oil?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeśli wytwarzam olej A z P2NP na drodze Al/Hg, co muszę zrobić po dodaniu NaOH, aby uwolnić wolną zasadę i uzyskać bardzo czysty olej A? Jak mogę przechowywać olej A? Myślę, że jest to bardzo niestabilny produkt.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Przede wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedź.
Przeszukałem prawie wszystko i tak naprawdę nie znalazłem miejsca, w którym muszę się zatrzymać, że mam wolną bazę / olej, który można przekształcić, dodając tylko kwas siarkowy (sposób, który znam, to 1L A-OIL + 2L metanolu + 330-400 ml kwasu siarkowego (zależy od jakości oleju).
##############################################################################
Widziałem wideo z metodą Al/Hg, czy krok poniżej jest wolną bazą, której potrzebuję (górna warstwa)?
5:16-6:13 - Alkalizacja. Reakcja przebiega z wydzieleniem ciepła. Pozostałości nieprzereagowanego aluminium dodatkowo wejdą w reakcję z alkaliami i podgrzeją mieszaninę, a także utworzą produkty uboczne.
W procesie pozwalania mieszaninie na odpoczynek po alkalizacji, rozdzielenie na widoczne warstwy następuje w ciągu 30 minut. pH górnej warstwy powinno wynosić 11-12.
#########################################################################
W każdym razie czytałem, że reakcja egzotermiczna nie byłaby w stanie poradzić sobie z tak dużymi ilościami (10-100 litrów).
Jest też temat konwersji bmk do bmk-freebase, ale to nie jest amfetamina-freebase, prawda?

wielkie dzięki za odpowiedź, nie mogę być wystarczająco wdzięczny
pozdrawiam
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Czy masz na myśli 10-100 l masy reakcyjnej? Reakcja egzotermiczna wytwarza zbyt dużo ciepła w skali większej niż 100 g ładunku p2np.
Racja, to inna substancja
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
W przypadku przechowywania sensowne byłoby najpierw zasolenie amfetaminy i przekształcenie jej w wolną zasadę w razie potrzeby, jak sądzę? Sól jest przecież stabilna. Jeśli ktoś chce oczyścić wolną bazę, czy destylacja z parą wodną nie byłaby rozsądna? Albo destylacja próżniowa? Albo po prostu ekstrakcja kwasowo-zasadowa - przekształcenie w sól, rekrystalizacja, a następnie (z jakiegokolwiek powodu) ponowne zalkalizowanie do wolnej zasady.

Naprawdę nie wiem, dlaczego ktoś chciałby zatrzymać się na etapie wolnej zasady i nie zasolić produktu. Sól jest stabilna, można ją łatwiej rekrystalizować i oczyszczać bez ryzyka rozkładu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Cóż, jeśli koniecznie chcesz wolną bazę amfetaminy, po prostu nie dodawaj kwasu. Ale wolna zasada jest delikatna i rozkłada się łatwiej niż sól, więc naprawdę nie rozumiem, dlaczego jest bardziej pożądana niż końcowy solony produkt.
Przepraszam, ale dochodzę do ślepego zaułka. Nie mam doświadczenia ani wiedzy w dziedzinie chemii na taką skalę. To wykracza poza moją wiedzę i zainteresowania. Mam nadzieję, że eksperci na tej stronie mogą ci pomóc!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tak, ale większość ludzi tutaj produkuje tylko A-Oil, a ten olej sprzedaje się wszędzie Dealerom i robią z niego f... pastę. Nie mam pojęcia, który dupek na to wpadł. Ale chciałbym wiedzieć, co muszę zrobić, aby uzyskać bardzo czystą bazę.

Żebym tylko wiedział, czego ci ludzie nie robią, bo ich po prostu nie obchodzi, jaki brud jest w produkcie plus rozkład, na który freebase jest narażony, a który użytkownicy wciągają nosem. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że olej łatwiej przemycić.

Destylacja z parą wodną lub destylacja próżniowa powinny skutkować dużymi stratami w uzysku, a temperatura nie powinna przekraczać 60°C.
Kolejna ekstrakcja A/B byłaby prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem do produkcji czystej freebase.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Przepraszam, byłem trochę zmęczony, gdy próbowałem odpowiedzieć na twoje pytania. Spróbujmy jeszcze raz.

1. Odpowiedź na pytanie o skalę reakcji jest jednak nadal aktualna. Nie mam żadnego doświadczenia w chemii leków na dużą skalę, więc nie mogę ci pomóc.

Tak! Dokładnie tak. Po zmieszaniu roztworu reakcyjnego z zasadą powstaje wolna zasada amfetaminy (olej A). Unosi się ona na wierzchu roztworu i można ją oddzielić.
Należy jednak pamiętać, że warstwa ta zawiera również różne zanieczyszczenia i produkty uboczne. Zwykle po oddzieleniu jest ona traktowana kwasem w celu wytworzenia soli amfetaminy. Sól jest znacznie bardziej wytrzymała niż oleista wolna baza i nie rozkłada się podczas przechowywania. Ponadto, gdy sól jest produkowana, może być rekrystalizowana (rozpuszczona w podgrzanym rozpuszczalniku, a następnie schłodzona, tworząc nowe, czystsze kryształy soli). Wiele lub wszystkie zanieczyszczenia pozostają w cieczy), aby ją oczyścić.

Jeśli ktoś chce, po oczyszczeniu sól można ponownie przekształcić w olej freebase, po prostu rozpuszczając ją w minimalnej ilości wody, a następnie dodając wodorotlenek sodu do pH około 11. Ponownie utworzy się górna warstwa wolnej bazy. Tym razem olej będzie czysty. Ale nie na długo. Z czasem powoli rozłoży się na śmierdzące i prawdopodobnie toksyczne produkty uboczne, które trafią do pastowatego produktu końcowego po ponownym dodaniu kwasu siarkowego. To tylko dodatkowe kroki i naprawdę nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek chciałby produkować olej A zamiast soli siarczanowej amfetaminy.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
W ostatnich dniach przeprowadziłem wiele badań i zdałem sobie sprawę, że nie szukałem właściwej substancji. Myślę, że szukałem bmk freebase, czyli tego, co można kupić w darknecie do produkcji "speed-paste". ale myślę, że to dlatego nikt nie wie, czym jest prawdziwy speed, ponieważ nie jest to prawdziwy olej amfetaminowy.

Dzieje się tak dlatego, że a-oil jest bardziej sprzedawalny niż normalny speed i w większości przypadków ludzie nie zapłacą za twoją pracę.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi, które pomogły mi zrozumieć, że to nie jest to, czego szukałem i to sprawia, że jestem trochę ciekawy, aby produkować dla siebie tą metodą, ponieważ ja też nie znam prawdziwego tempa.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Cóż, amfetamina freebase (A-oil) to także amfetamina, tylko w innej formie niż forma soli. Amfetaminę przekształca się w formę soli poprzez dodanie kwasu do wolnej zasady. Jeśli dodamy kwas siarkowy, otrzymamy siarczan amfetaminy. Jeśli dodamy kwas fosforowy, otrzymamy fosforan amfetaminy. Następnie rekrystalizuje się sól, aby ją oczyścić, a następnie suszy czystą sól, aby uzyskać drobny, suchy proszek czystej amfetaminy.

"Pasta szybkościowa" to źle zdefiniowana substancja, którą zawsze rozumiałem jako mokrą sól amfetaminy. Wprawny chemik odparowuje rozpuszczalniki po uformowaniu soli. Jeśli je pozostawisz, znaczna część masy będzie składać się z rozpuszczalników, a nie amfetaminy. Ponadto może być mokry od oleju wolnej bazy, który nie został przekształcony w sól. Z czasem ulegnie to degradacji i pozostawi zanieczyszczenia w soli. Zasadniczo jest to więc bardziej zanieczyszczona forma amfetaminy. Ludzie mogą myśleć, że jest to czystsza i bardziej "surowa" forma amfetaminy, ale to nie jest prawda. To po prostu brudny, zawilgocony produkt od złych chemików.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Całkowicie się z tobą zgadzam, ale większość ludzi nie jest nawet chemikami, znam wielu ludzi, którzy robią to tak, jak opisano, a nawet nie wiedzą, czym jest skala ph, i to jest bardzo smutne, ponieważ powoli, ale pewnie zatruwają ludzi. A jeśli dasz ludziom najbardziej "czystą" amfetaminę, jaką kiedykolwiek dostali, powiedzą, że to gówno, ponieważ nie czują efektów produktów ubocznych.

Więc jeśli dostaniesz freebase drogą p2np, możesz krystalizować amfetaminę w taki sam sposób, jak w przypadku publicznego "a-oilu"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Panie, A-oil to nic innego jak wolna baza amfetaminy, ale ten A-oil nie jest zbyt stabilny i
rozkłada się i zanieczyszcza, freebase lub A-oil nie powinny być przechowywane lub przewożone przez granicę w butelkach, ponieważ jest to wtedy tylko brudna freebase, która nie jest już czyszczona przed sprzedażą.
Freebase należy natychmiast przetworzyć na fosforan siarczanu lub chlorek.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Przez wiele lat kupowałem olej A z apaanu z tego samego źródła, zawsze był tej samej jakości
O wiele bezpieczniej jest wysyłać olej A niż produkt końcowy. Przez te wszystkie lata nic nie poszło nie tak.
I można go przechowywać przez bardzo długi czas w szklanych butelkach, próżniowo 2 lata bez problemu.
Ale dziś to już historia, ponieważ nie ma już apaan
a teraz są one tworzone z różnych produktów, co sprawia, że są niestabilne.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
drogi pennywise,
całkowicie się z tobą zgadzam, ale rzeczywistość nie jest taka, jak powiedział saul.
a-oil jest lepszy do transportu, a dostawcy na ulicach nie kupią gotowego produktu. chcą a-oil zrobić sami, ponieważ mogą go rozciągnąć jakimś gównem, aby zarobić więcej pieniędzy.
Do tej pory wszyscy produkowali amfetaminę z oleju stworzonego z amfetaminy.
Miałem z nią do czynienia przez długi czas i wiem, że jest bardzo stabilna, czy kiedykolwiek kupiłeś olej z darknetu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeden i ten sam produkt, ale oba o różnych właściwościach materiałowych, ciekawe, nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe... Literatura mówi też coś innego, produkt jest stabilny tylko jeśli jest odpowiednio przechowywany, w temperaturze -20°C. -->źródło

Tak, oczywiście widzę zalety przemycania rzeczy jako oleju, mniej miejsca, mniejsza waga i można przerzucić winę na kupującego, jeśli towar nie stanie się dobry, ponieważ sam musi za to odpowiedzieć.
I nie, nie kupiłem żadnej ropy w darknecie, po co? Ale mogę to stwierdzić, ponieważ wyczyściłem już wystarczająco dużo rzeczy, które zostały wykonane z tego oleju i zawsze oprócz przedłużacza, brud syntezy z materiałem i naprawdę dużo, obrzydliwe.
Istnieją dwie możliwości, albo olej nie jest sprzedawany w czystej postaci, nie został odpowiednio przetworzony i oczyszczony, albo olej uległ rozkładowi podczas transportu i niewłaściwego przechowywania. Obie możliwości mogą się oczywiście spotkać. Czy też wątpisz, że istnieją różne czystości oleju?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Muszę przyznać, że są na drodze eksperci, którzy naprawdę mnie rozśmieszają i tacy, którzy faktycznie są, ale nie komentują czegoś takiego...

"Chcę zrobić olej z apaanu, ale tylko w kilku krokach, ponieważ spodziewam się, że nie jest to skomplikowana praca" ...

APAAN jest wystarczający, podobnie jak instrukcje do jego konwersji, myślę, że twórca wątku nigdy nie zrobi ani grama amfetaminy ze swojego kilograma apaanu...

a-oil, b-oil, zabawne, studiuję chemię, nigdy nie czytałem ani nie słyszałem czegoś takiego... amfetamina- baza to "A"-Oil lub A-Base... i można ją krystalizować przez wytrącanie (siarczan, fosforan, chlorowodorek), w zależności.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jak wspomniano na pierwszej stronie tego wątku, "A-oil" i "B-oil" to nazwy uliczne, więc jako student chemii będziesz znał tylko nazwy, gdy masz kontakty z dealerami, którzy je sprzedają, wiele osób nie wie, jak powstają te rzeczy.
Btw, nigdy wcześniej nie słyszałem "B-oil", więc nie wiem co to jest.
A-oil to wolna baza amfetaminy lub baza amfetaminy, bardzo popularne jest sprzedawanie jej dilerom, którzy robią z niej obrzydliwą pastę przyspieszającą, więc użytkownicy tej pasty przyspieszającej myślą, że to wielka sprawa z powodu głupiej gadki dilera i dużej ilości kofeiny dla "kopa".
Ale te głupie dzieciaki nie wiedzą, jakie brudne gówno biorą. Jestem wielkim zwolennikiem czystych produktów na rynku, potrzebujemy rewolucji jak z MDMA w 2000 roku. Koniec z gównem w naszych narkotykach! Przynieś dobre rzeczy lub zjedz siebie. Potrzebujemy oświecenia, co jest dobrym speedem, a co brudnym gównem A-oil, większość ludzi tego nie wie.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-Oil" też naprawdę absolutnie nigdy nie słyszałem, a-oil nadal gdzieś ma sens.... Dealerzy również skupiają się na optymalizacji zysków, ich zdrowie, nie odgrywa dla nich zazwyczaj żadnej roli.... Tak, to jest brud.

Z czysto technicznego punktu widzenia nie jest trudno rozciąć bazę amfetaminy przed przekazaniem jej dilerowi, który myśli, że ma czysty produkt.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² byłby lepszy, ale azotan też jest w porządku...


Można nawet użyć rtęci elementarnej do produkcji amalgamatu aluminium, nie tylko jej soli.
W tym celu należy zakwasić pH wody, 4-5 za pomocą HCL, wtedy działa to również z płynną rtęcią, ale może zająć trochę więcej czasu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil to streetlang oznaczający BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
z oleju B do oleju A po prostu dodają kwas mrówkowy 85%
a z oleju A do produktu końcowego (speedpaste) po prostu dodają (metanol) i kwas siarkowy 96%.
 
Top