Czy istnieje powód, dla którego sole siarczanowe są preferowane w przypadku amfetamin?

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Zmieszałem aceton z kwasem siarkowym
Nie ma w nim żadnych zanieczyszczeń, to świetny produkt
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nie, on ma rację, to białe, żylaste gówno, które nie rozpuszcza się w wodzie. Jeśli pozostawisz siarkowy w acetonie wystarczająco długo w wysokich stężeniach, również zmieni kolor na czerwony.... przynajmniej tak było w moim przypadku...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Przez długi czas próbowałem uzyskać mieszaninę acetonu i kwasu siarkowego do solenia, a jedynym sposobem na zapobieganie tworzeniu się mesylanów (czerwony kolor i okropny zapach) było użycie zimniejszego acetonu i kwasu, ale nawet przy zachowaniu najwyższej ostrożności po pewnym czasie (kilka godzin) zmieniał kolor na czerwony. Moje doświadczenia potwierdzają to, co mówi w2x3f5, że mieszanina kwasu siarkowego i IPA jest znacznie lepsza do solenia.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Monofosforan amfetaminy musi być przygotowany przez miareczkowanie w wodzie, pożądane ph to 5 do 6. Monofosforanu nie można przygotować w alkoholu, ponieważ po dodaniu kwasu fosforowego 75 lub 85% nie ma znaczenia, tak jak jest lub w alkoholu do zasady w alkoholu następuje moment, w którym cała amfetamina zamienia się nagle w gumę balonową i nie przyjmuje już żadnego kwasu. Mamy więc mieszaninę polifosforanów. Nie ma problemu z wysuszeniem tej masy gumy balonowej i wysycha ona bez problemów i może być spożywana i nie jest zła, ale nie monofosforan.
Monofosforan, który można wytworzyć przez dodanie wody, a następnie rozcieńczonego kwasu fosforowego do zasady w niepolarnym rozpuszczalniku, a następnie wymieszać święte gówno z obu, ma tę zaletę, że jest znacznie bardziej rozpuszczalny w wodzie niż polifosforan, a także bardziej niż siarczan. Ta wyższa rozpuszczalność oznacza lepszą biodostępność i ma nieco szybszy początek działania niż inne sole. Mówi się, że tylko sól węglanowa ją przebija, ale nigdy nie próbowałem jej wytwarzać.

Teraz, gdy tworzysz monofosforan w wodzie, dzieje się coś, co najpierw cię zaniepokoi: Podczas dodawania kwasu fosforowego najpierw zobaczysz sól wypadającą z roztworu, co cię ucieszy. Po dodaniu większej ilości kwasu nagle cała sól - puff! - ponownie zniknie! W przeciwieństwie do kwasu siarkowego, w którym jest to złe, jest to dokładnie to, czego chcesz w przypadku soli kwasu fosforowego, ponieważ chcesz mieć tę o najlepszej rozpuszczalności w wodzie. Co uzyskuje się przy ph 5 do 6 i po oddzieleniu i odparowaniu wody.

Czerwone przebarwienia, które pojawiają się po dodaniu zbyt dużej ilości kwasu, nie są spowodowane przez kwas lub amfetaminę, ale przez zanieczyszczenia, głównie P2P i lekko zasadowe zanieczyszczenia, które pojawiły się w procesie. P2P ładnie przechodzi przez destylację parą wodną i procedury A/B, ponieważ jest amfoteryczny w obecności zasad i kwasów, w szczególności z zasadami, mówiąc, że staje się nagle rozpuszczalny w wodzie w znacznie szerszym zakresie.
Naprawdę czysta baza amfetaminy nie zmienia koloru bez względu na ilość dodanego kwasu. Żaden z protokołów poreakcyjnych, które tu widziałem, nie produkuje naprawdę czystej zasady amfetaminowej, więc czytanie o problemie z odbarwieniem (od różowego do czerwonego) nie jest żadnym zaskoczeniem.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jest to sprzeczne z procedurą wymienioną w Pharmaceutical Manufacturing Encyclopedia, która wykorzystuje alkohol, ale absolutnie pasuje do wszystkich moich praktycznych obserwacji. Sól również znika w IPA z wody w H3PO3, kiedy przestaję dodawać kwas. Poza tym, dobrze widzieć, że wciąż piszesz po tych wszystkich... dekadach.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
aceton działa znacznie lepiej, okazuje się dobrą stałą solą, bez smarków. Osobiście sprawdzałem w 2005 roku)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli chodzi o p2p i zabarwienie, poprę. to prawda. Zanieczyszczenia p2p i jego pochodnych dają kolor z powodu produktów ubocznych, dotyczy to również syntez p2np i p2p, amina po destylacji frakcyjnej w wysokiej próżni nie barwi się przy użyciu nadmiaru kwasu, czysta zasada aminy jest całkowicie bezbarwna i przezroczysta.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Cóż, możliwe, że można zrobić monofosforan w acetonie, nigdy nie powiedziałem, że opisana przeze mnie metoda jest jedyną.
Ale z ciekawości, dlaczego "znacznie lepiej"? Moim zdaniem to kwestia osobistego gustu, jaką metodę się preferuje.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Łatwość przygotowania i izolacji, fosforany aminowe są bardzo słabo rozpuszczalne w acetonie, łatwe do wysuszenia.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ładnie wyjaśniasz, dlaczego dodanie H2PO4 do zasady aminowej w acetonie NIE da soli monofosforanowej. Ponieważ teamina odpadnie jako bardziej nierozpuszczalna sól składająca się z fosforanów złożonych z jednej cząsteczki kwasu fosforowego i kilku cząsteczek aminy, sól ta nie będzie dalej reagować bez względu na to, ile więcej H3PO4 dodasz.
Monofosforan oznacza dokładnie jedną cząsteczkę amfetaminy na jedną cząsteczkę kwasu fosforowego, a tego nie da się osiągnąć opisaną przez Ciebie metodą.

Nie będę tego dalej podkreślał, to mój ostatni komentarz w tej sprawie, nie mam na to nerwów ani czasu, przepraszam.

wszystkiego najlepszego, powodzenia i szczęśliwego gotowania! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Korzystałem z tej metody w 2005 roku i okazała się ona doskonała. to Twoja sprawa, czy tak się stanie, czy nie. To moja praktyka i kilku laboratoriów. Powodzenia w trudnej podróży. Monofosforany, w przeciwieństwie do innych soli fosforowych i amfetaminowych, są bardzo słabo rozpuszczalne w acetonie.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Przeczytałem ten wątek i w prostych krokach przedstawiłem to, co powiedziałeś,
Jeśli mam czystą destylowaną z parą wodną bazę amfetaminy, około 100 ml. Ile rozpuszczalnika potrzebuję i jakiego rodzaju?
Aceton nie zadziała, jeśli użyję H3PO4 i ile kwasu fosforanowego muszę wlać?

Nie chcę, żeby ktoś robił brudne pranie, ale pomogłoby mi to zrozumieć proces na konkretnym przykładzie, dzięki.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jeśli Twoim celem jest krystalizacja, możesz zmieszać go z acetonem lub metanolem, gdzie zalecałbym aceton, a następnie kapać go do soli z kwasem siarkowym
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Dzięki, więc muszę wymieszać czystą bazę z suchym acetonem w stosunku 1:1, a następnie wlać do niej 85% H3PO4, aż osiągnie PH 5-6? Nie rozumiem postu @OrgUnikum "Monofosforan, który można wytworzyć przez dodanie wody, a następnie rozcieńczonego kwasu fosforowego do bazy w niepolarnym rozpuszczalniku, a następnie wymieszać święte gówno z obu, ma tę zaletę, że jest znacznie bardziej rozpuszczalny w wodzie niż polifosforan, a także bardziej niż siarczan." Kiedy muszę dodać wodę. Myślałem, że woda i olej A wpływają na wydajność? I ile wody?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Witam i przede wszystkim wielkie podziękowania dla aktywnych członków tego forum. Bez was nie doszedłbym do tego punktu, w którym jestem!
Mój problem: mam wystarczająco dużo (starego) kwasu siarkowego na jedną partię. Problem w tym, że z czasem zabarwił się na żółto. Czy mogę go użyć? (Nie mogę dostać w swoje ręce nowego).
Ale mam wystarczającą ilość kwasu fosforowego @orgUnicum:

"Monofosforan, który można wytworzyć, dodając wodę, a następnie rozcieńczony kwas fosforowy do zasady w niepolarnym rozpuszczalniku, a następnie wymieszać święte gówno z obu, ma tę zaletę, że jest znacznie bardziej rozpuszczalny w wodzie niż polifosforan, a także bardziej niż siarczan".

Czy możesz mi powiedzieć, jaki jest stosunek wody do zasady i wody:pkwasu fosforowego? Mam też heksan, czy nadaje się jako niepolarny rozpuszczalnik?

Pozdrawiam
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Mam kolejne pytanie dotyczące mojej pierwszej samodzielnie wykonanej partii (prawdopodobnie nie) fosforanu amfetaminy i postanowiłem opublikować je tutaj zamiast otwierać nowy wątek. Zrobiłem go metodą P2NP HgCl i wszystko wyglądało dobrze. Amalgamat; reakcja po dodaniu RM. Jedyną rzeczą, którą zrobiłem źle, była kontrola temperatury podczas redukcji (myślę, że czasami pozwoliłem jej się nagrzać. Ale po 24 godzinach otrzymałem 2 ładne warstwy, zdekantowałem górną i oddzieliłem ostatnią część za pomocą lejka rozdzielającego.
Krótko mówiąc, otrzymałem 85 g czegokolwiek (z 10 g P2NP). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, co poszło nie tak i jak mogę tego uniknąć, byłbym bardzo zadowolony z odpowiedzi. Teraz robię drugą partię, w której część amalgamatu nie wyszła tak dobrze (za pierwszym razem z cofffegrinderem, który zepsuł się podczas procesu).
Również jeśli ktoś ma pomysł na pytania w moim ostatnim poście: proszę daj mi znać.... Muszę skończyć trzecią partię do poniedziałku rano, ponieważ zarejestrowałem ją do analizy i chcę przynajmniej jedną udaną partię.

Dzięki z góry,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Otrzymałeś mieszaninę soli nieorganicznych, więc nie widzę żadnej wzmianki o tym, że użyłeś alkaliów, aby uzyskać zasadę wolną od amin. Nie wiesz, co robisz, to niebezpieczne.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Nie, to powinno być tylko krótkie podsumowanie, ponieważ miałem trochę stresu. Postępowałem zgodnie z viedeoguide i spędziłem godziny na tym forum czytając posty na temat tej syntezy. być pewnym: Oczywiście wlałem mieszaninę do zlewki, odczekałem ~20, a następnie dodałem roztwór NaOH, aż osiągnąłem ph 11 (czy bez alkalizacji uzyskałbym 2 warstwy?).
Jakieś pomysły, co poszło nie tak?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Czy ktoś ma pomysł, jaki błąd mógł to spowodować? Na którym etapie syntezy popełniłem błąd?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Napisz szczegółowo, co zrobiłeś, jakich odczynników użyłeś, co zaobserwowałeś. Jak możemy Cię zrozumieć, jeśli podajesz małe fragmenty informacji.
 
Top