Powiedzmy sobie wprost: istnieje tylko jeden "rodzaj" MDMA

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Ciesz się spektaklem największego kryształu na świecie (28 g)
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Czy użyłeś przesyconego wodnego roztworu MDMA HCl? Do jakiej temperatury go podgrzałeś?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
jego własne słowa:


rekrystalizacja przebiegała w temperaturze 80°C

gigantyczny kryształ został wyhodowany z początkowego roztworu wolnej zasady + 33% hcl

z dodatkiem H2O

nie był podgrzewany
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Interesujące. Prawdopodobnie przegapiłem coś z waszej naukowej dyskusji. Czy mógłbyś przesłać mi link do tej metody krystalizacji?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Czy kiedykolwiek istniał inny rodzaj MDMA? 🤔 Osobiście jako chemik znam tylko jedną cząsteczkę o akronimie "MDMA".

Rozumiem cel twojego postu i ironię. Nie rozumiem, jak ktokolwiek może być tak kurewsko głupi, by myśleć, że odkrył usterkę w rzeczywistości ego flex, kiedy wymyślają fioletowe, różowe, niebieskie MDMA, cokolwiek to jest.

Nie kupuję tego. Właśnie zaprezentowałeś zanieczyszczony produkt widoczny gołym okiem.

Mógłbym również dodać barwnik spożywczy do mojego produktu. To po prostu wydaje się tak kurewsko głupie 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To jak z kawą, którą kupiłem kiedyś w Tajlandii: kawa o zapachu i smaku czegoś zupełnie innego, może truskawki... Hahaha.
Hahaha. Bzdura dla turystów!!! Głupi turyści nie rozumieją prostej rzeczy: kawa musi pachnieć i smakować jak kawa. Jeśli pachnie i smakuje jak coś innego, oznacza to tylko jedno: jest pełna chemicznego gówna.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To naprawdę zabawne. Kawa truskawkowa 😑... Czasami zadziwia mnie, za co ludzie płacą pieniądze
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Wiele lat temu miał miejsce "kryzys koksu", który przedsiębiorcy zaczęli sprowadzać i eksperymentować. Rozpuścili produkt i przywieźli go, tylko odzyskanie go było nieco trudniejsze. Zdarzało się, że oferowano zieloną lub nawet fluo pomarańczową darmową bazę ... za pierwszym razem powiedziałem mojemu przyjacielowi, że nie wiem, co paliłeś tylko zieloną colę ... jak? Powiedział, że jest w peerach... peerach? Yea man peer 🍐 juice 🧃? Ostatecznie produkt nie był zły, tylko sprzedaż zielonego produktu może być wyzwaniem 🤔🫢🥸
 
Top