Pakiet zajęty

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Cześć wszystkim, co się stanie, jeśli paczka zawierająca leki zaadresowane do mnie zostanie zablokowana w urzędzie celnym?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
W różnych miejscach na świecie istnieją różne strategie.
Gdzieś tylko konfiskata i powiadomienie lub bez niego.
Gdzieś nalot policji lub dostawa bez problemów, ale nalot 1-2 tygodnie/miesiąc później, jeśli zakładają, że jesteś dealerem.
Gdzieś dzwonią z posterunku, aby przyjść i "pomóc im znaleźć paczkę" lub z innego bzdurnego powodu, aby pomóc im potwierdzić, że jest twoja.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Przesyłka została zatrzymana w Niemczech, a następnie trafiła do Włoch
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Życzę ci, aby ci się to nie przytrafiło😬
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Tak mi przykro z powodu ciebie, proszę, czy możesz nas informować, co wydarzyło się w przyszłości i jakie konsekwencje poniesiesz
Proszę, bądź bezpieczny 🙏 ❣️
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Miałem jeden zatrzymany w urzędzie celnym. Była to niewielka ilość. Dostałem list z informacją, że został zajęty, a także formularz, aby go odzyskać, gdybym był agentem DEA. Po otrzymaniu listu nie należy niczego wypełniać ani odsyłać, jeśli istnieje taka możliwość. Po prostu wyrzuć go i uznaj swój adres za spalony.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Nadal nie otrzymałem żadnego powiadomienia, tylko firma spedycyjna powiedziała mi, że celnicy go zajęli, może nawet go nie przeanalizowali, to płyn. Mam nadzieję, że pójdzie w zapomnienie
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie odpowiadaj, jeśli ma to negatywny wpływ na Twoją działalność, ale z jakiej usługi wysyłkowej korzystasz, że powiadomiono Cię o zajęciu paczki?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Wyślij ćpuna, aby to zdobył 😆😆
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Powodzenia, jak zauważyłeś, że został skonfiskowany?
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
D Z numeru śledzenia wynika, że przesyłka została zablokowana, a następnie firma spedycyjna napisała do mnie e-mailem, że została zablokowana w urzędzie celnym
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
NOI nie wie, czy jest skonfiskowany, powiedzieli mi, że jest zajęty lub zatrzymany, nie mogą mi powiedzieć. Teraz minął już miesiąc i nic nie wiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Prawdopodobnie masz szczęście, że został on zajęty w Niemczech, a nie we Włoszech. Nie jestem pewien, jak wygląda ekstradycja w Europie, ale w USA nie przyjmą cię nawet z innego stanu, chyba że poziom przestępstwa jest na określonym poziomie. Wykroczenie pierwszego stopnia. Istnieją 4 niższe poziomy przestępstw. Aby dokonać ekstradycji z innego kraju, musi to być przestępstwo 3 lub 2 stopnia. Gdyby znaleźli paczkę we Włoszech, mógłbyś już siedzieć w więzieniu. Nadal posprzątałbym dom i zabrał laptopa do znajomych na miesiąc (ten, którego używałeś do zamawiania rzeczy, to najsilniejszy dowód, jaki istnieje).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Mogę mówić z doświadczenia, ponieważ niejednokrotnie ponieśliśmy straty z powodu konfiskaty paczek przychodzących z Chin do Unii Europejskiej, a najmądrzejszą radą, jaką mogę zaoferować, jest niewypełnianie żadnych formularzy, nieodpowiadanie na żadne wiadomości od organów celnych lub próba uratowania paczki, trzymanie się od niej z daleka przez cały czas i od tego momentu podjęcie podstawowych środków bezpieczeństwa, które powinieneś mieć. (zmiana numeru telefonu, e-maili itp.). Z pewnością Twoja paczka zostanie później zniszczona i w zależności od jej zawartości władze będą zadowolone z jej zniszczenia lub zostanie wszczęte dochodzenie, jeśli dotyczy to ilości o notorycznym znaczeniu w klasie 1, jeśli chodzi o odczynniki lub chemikalia badawcze, które jeszcze nie podlegają Nie powinieneś martwić się tak bardzo o prawo i wystarczyłoby wprowadzić kilka zmian w swoim życiu. Błogosławieństwa i zachęty!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Przepraszam, że piszę o błędzie... Trzymaj się. N wielki uścisk bracie!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Mogę mówić z doświadczenia, ponieważ niejednokrotnie ponieśliśmy straty z powodu konfiskaty paczek przychodzących z Chin do Unii Europejskiej, a najmądrzejszą radą, jaką mogę zaoferować, jest niewypełnianie żadnych formularzy, nieodpowiadanie na żadne wiadomości od organów celnych lub próba uratowania paczki, trzymanie się od niej z daleka przez cały czas i od tego momentu podjęcie podstawowych środków bezpieczeństwa, które powinieneś mieć. (zmiana numeru telefonu, e-maili itp.). Z pewnością Twoja paczka zostanie później zniszczona i w zależności od jej zawartości władze będą zadowolone z jej zniszczenia lub zostanie wszczęte dochodzenie, jeśli dotyczy to ilości o notorycznym znaczeniu w klasie 1, jeśli chodzi o odczynniki lub chemikalia badawcze, które jeszcze nie podlegają Nie powinieneś martwić się tak bardzo o prawo i wystarczyłoby wprowadzić kilka zmian w swoim życiu. Błogosławieństwa i zachęty!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Ok. Mam pewne doświadczenie w tej kwestii, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Jeśli zdarzyło się to w USA, nie krępuj się mnie zdemaskować
 
Top