• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiczna [US] grupa społeczności BB na Messenger Element

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
dlaczego? kliknij dołącz, ale ładuj dalej

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Domyślam się, że powodem jest to, że Twoje konto nie zostało utworzone na naszym serwerze (element.bbgate.com).
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Witajcie członkowie BB z USA!!! Jak się dzisiaj mają wszyscy? Ciekawi mnie, kto z Was mieszka w USA, więc jeśli tu zaglądacie, poświęćcie chwilę i powiedzcie "WITAM!!!". Byłoby miło zebrać grupę podobnie myślących ludzi, o których wiem, że są miejscowi, aby wysyłać wiadomości, a nawet możliwą przyszłą współpracę przy projektach, którymi możemy być zainteresowani! Czekam na wiadomość od wszystkich!!!

Pokój, miłość i bądź bezpieczny!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jestem w dolnej 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jestem z USA.
Środkowy zachód
Z zachodniego wybrzeża, Kalifornii i Seattle.
Teraz mieszkam na środkowym zachodzie
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej Jesse Jades, sam jestem w Oklahomie. Miło cię poznać! Jakiego rodzaju narkotyków używasz, produkujesz lub sprzedajesz? Jaki jest twój ulubiony narkotyk?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Właśnie zobaczyłem, że nie możemy powiedzieć, gdzie mamy inne formy komunikacji. Cieszę się, że to zobaczyłem, bo zrobiłbym to bez zastanowienia. Mam swoje dane w ogłoszeniu, jeśli chcesz porozmawiać bez tego interfejsu. Zawsze będę wymagał korzystania z escrow tutaj na bb, ale nienawidzę SMS-ów
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Więc pozwól, że sprawdzę, czy dobrze cię zrozumiałem, kupiłeś wszystkie te prekursory i spaliłeś większość z nich, ucząc się robić MDMA? I uważasz, że wiesz, co robisz teraz i miałbyś lepsze wyniki? Miałeś tylko jedną udaną syntezę? I dało to kilka uncji dobrego MDMA? Czy mam rację? Cholera, brzmię, jakbym był kutasem, kiedy to czytam, ale naprawdę nie jestem! Po prostu wyjaśniam, czy zrozumiałem, co mi powiedziałeś. Zdecydowanie podziwiam twoją determinację i styl! Stary, jesteś mężczyzną!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Czy komuś udało się dołączyć do tej grupy? Próbowałem wiele razy, używając każdej możliwej kombinacji terminologii i otrzymuję tylko błąd 400. Przeczytałem każdą stronę pomocy i każdą instrukcję. Jeśli zezwolę na utworzenie konta na domyślnym serwerze, nie znajdzie ono grupy ani serwera, ale jeśli spróbuję użyć element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com itp. Otrzymuję błąd 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Daj mi link do swojego profilu Element, a dodam cię.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Twój profil nie został utworzony na naszym serwerze, więc nie możesz dostać się do naszych grup.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Próbowałem utworzyć taki plik na waszym serwerze, ale nie można go znaleźć podczas wyszukiwania. Co powinienem tutaj umieścić?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Otrzymuję następujący komunikat
Nie można połączyć się z serwerem domowym
Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe lub skontaktuj się z administratorem serwera.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nieważne, dostałem się!!! Super!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Więc wszyscy. Jeśli otrzymujesz błąd http 400, prawdopodobnie musisz wyczyścić pamięć podręczną DNS. To właśnie zadziałało w moim przypadku
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Czy to mówi komuś innemu, że nie ma pozwolenia na publikowanie postów na forum USA? Ktoś mi tam powiedział, że nikt nie ma pozwolenia, ale wydaje mi się, że mogę pisać?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
69C5ZeIP2J

Odnoszę się konkretnie do tego forum. Nie pisałeś na nim ani nikt poza Heisenbergiem. Odnoszę się do tego forum w USA. Cholernie dziwne, poszedłem zrobić lepsze ujęcie, które pokazało, gdzie jest napisane, że nie mam pozwolenia na publikowanie, a ta strona zniknęła i #US-bbgate. Forum otwiera się na 3 podfora, zasady, komunikację na dowolny temat i wzajemną pomoc w odpowiedzi na pytania. 2 minuty temu otworzył się zrzut ekranu, na którym nie ma żadnych postów. Narkotyki. Dużo ich, jak sądzę. Albo efekt Mandeli 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Tak, jestem zdezorientowany, co z tym zrobić, jeśli w ogóle coś zrobić
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Myślę, że powinieneś poczekać dzień lub dwa. Wygląda na to, że osoba dołącza do grupy, a następnie administrator zatwierdza możliwość publikowania postów. Wygląda na to, że tak właśnie stało się w moim przypadku. Dołączyłem do grupy, ale nie miałem uprawnień do publikowania postów i nie widziałem żadnych postów. Ale następnego dnia to się zmieniło. Może jeśli do jutrzejszego popołudnia się nie zmieni, będziesz musiał się skontaktować, ale myślę, że tak się stanie
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dobrze, dziękuję!
 
Top