• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiczna [US] grupa społeczności BB na Messenger Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Witajcie członkowie BB z USA!!! Jak się dzisiaj mają wszyscy? Ciekawi mnie, kto z Was mieszka w USA, więc jeśli tu zaglądacie, poświęćcie chwilę i powiedzcie "WITAM!!!". Byłoby miło zebrać grupę podobnie myślących ludzi, o których wiem, że są miejscowi, aby wysyłać wiadomości, a nawet możliwą przyszłą współpracę przy projektach, którymi możemy być zainteresowani! Czekam na wiadomość od wszystkich!!!

Pokój, miłość i bądź bezpieczny!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jestem w dolnej 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jestem z USA.
Środkowy zachód
Z zachodniego wybrzeża, Kalifornii i Seattle.
Teraz mieszkam na środkowym zachodzie
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej Jesse Jades, sam jestem w Oklahomie. Miło cię poznać! Jakiego rodzaju narkotyków używasz, produkujesz lub sprzedajesz? Jaki jest twój ulubiony narkotyk?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jestem starym maniakiem prędkości. tak, istniejemy. Gotuję metę z przerwami od około 32 lat. REI w 93 roku w rejonie zatoki.
Lith dope w północnym praniu.
Uwielbiam mdma. Niedawno byłem czysty przez 12 lat, w tym 7 lat na 10 za produkcję.
Czym się interesujesz?
Nie mam nic przeciwko okazjonalnemu łykaniu opiatów. Tylko nie regularnie. Ostatnio biorę te 15 mg tabletki morfiny. Wrzucam je do wody, a następnie wyciągam fałszywą strzykawkę i albo książkę, albo squirter w ustach i pozwalam jej się wchłonąć
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sam jestem starym maniakiem prędkości, bracie! Właśnie zacząłem ponownie gotować po około 20 latach przerwy. W tamtych czasach wyprodukowałem mnóstwo świetnej matematyki! Nigdy nie miałem kłopotów z narkotykami, nawet z ich posiadaniem, ponieważ produkowałem je tylko na własny użytek i zawsze bałem się zacząć handlować nimi na masową skalę. Moja wolność i prawo do noszenia broni palnej były zawsze zbyt ważne! Mówię, że jestem starym maniakiem prędkości, mam 49 lat i regularnie używam metamfetaminy od około 23 roku życia. Jestem również zapalonym użytkownikiem opioidów od około 16 roku życia. Mam schorzenie, które zapewniło mi dostęp do dużych ilości leków opioidowych na przewlekły ból od 19 roku życia. Wszystko to skończyło się jednak, gdy DEA wprowadziła wytyczne dotyczące dawkowania 100 mg ekwiwalentu morfiny dziennie. Przez wiele lat byłem stabilny na około 300 mg ekwiwalentu morfiny dziennie, ale kiedy lekarze odstawili mnie do zaledwie 100 mg dziennie, przestałem brać. Przez wiele lat byłem uzależniony od heroiny, ale ostatnio przerzuciłem się na opioidy typu benzimadozolu i bardzo je lubię! Przez ostatni rok zamawiałem protonitazynę wartą około 300 dolarów miesięcznie. Jak wspomniałem, właśnie zacząłem znowu gotować i od razu wpadłem w kłopoty z wyodrębnieniem pseudoefedryny z nowych tabletek na przeziębienie. Wydaje mi się, że obecnie w USA dodają polimery specyficzne dla PH, które uniemożliwiają ekstrakcję kwasem A/B, która zawsze była moim ulubionym sposobem przygotowywania czystej efedryny dla mojego kucharza. Wrzucałem 20 pudełek po 96 czerwonych tabletek 30 mg do wody destylowanej w dzbanku, obniżałem ph dodając ług, następnie dodawałem kwartę niepolarnego rozpuszczalnika heptanu, rozdzielałem rozpuszczalnik i gazowałem go....... I prawie NIC! Kiedy sprawdziłem zawartość dzbanka, okazało się, że wszystko zamieniło się w galaretkę! Odniosłem ograniczony sukces z uwalnianiem czasowym 120 mg, mieląc je i rozpuszczając w alkoholu izopropylowym, następnie filtrując i odparowując, a następnie przemywając acetonem przed użyciem do gotowania. Ale z pudełka, które powinno mieć 2,1 grama pseudophed, kończę z około 1,5 grama po ekstrakcji, a następnie odzyskuję około grama po gotowaniu z czerwonymi i kryształkami jodu w probówce z balonem na górze do użycia jako skraplacz. Do dupy! A co z tobą, człowieku, czy odnosisz sukcesy w formułowaniu tabletek na przeziębienie dostępnych obecnie w USA? Masz jakieś wskazówki dotyczące lepszej wydajności ekstrakcji i ogólnej wydajności? Miło spotkać tutaj podobnie myślącego kolesia! Cieszę się, że mieliśmy okazję się poznać! Zawsze przyda mi się nowy przyjaciel!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Właśnie zauważyłem, że jesteś tą samą osobą, która produkowała i sprzedawała MDMA na BB! To niesamowite bracie! Natknąłem się na twoje imię w innej sekcji i wysłałem ci DM z pytaniem, jaką ofertę możesz mi dać na gram twojego gówna, jeśli obiecam napisać ci dokładną recenzję? Nigdy nie miałem okazji spróbować mdma bro, ale zawsze chciałem! Po prostu nie ma lokalnego źródła w kręgach, w których się obracam. Ale tak czy inaczej, podaj mi dobrą cenę, a zamówię teraz i zostawię dogłębną recenzję twojego produktu, gdy tylko dotrze!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Och, nie wspomniałem, że wychowałem się również na zachodnim wybrzeżu! Urodziłem się w Oregonie, wychowałem w Marysville w Kalifornii Północnej, a około 10 lat temu przeprowadziłem się do Oklahomy i kupiłem sobie nieruchomość. Więc założę się, że mamy wiele takich samych doświadczeń i postaw!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Wal-fed to miejsce, w którym obecnie jest Sudafed 12 godzin, forma generyczna. Wyglądają jak acetaminofen, podłużne i białe, 120 mg, 20 sztuk. Nie mają w sobie nic nikczemnego. Pseudo, skrobia. I glazura
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Właśnie zobaczyłem, że nie możemy powiedzieć, gdzie mamy inne formy komunikacji. Cieszę się, że to zobaczyłem, bo zrobiłbym to bez zastanowienia. Mam swoje dane w ogłoszeniu, jeśli chcesz porozmawiać bez tego interfejsu. Zawsze będę wymagał korzystania z escrow tutaj na bb, ale nienawidzę SMS-ów
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Więc pozwól, że sprawdzę, czy dobrze cię zrozumiałem, kupiłeś wszystkie te prekursory i spaliłeś większość z nich, ucząc się robić MDMA? I uważasz, że wiesz, co robisz teraz i miałbyś lepsze wyniki? Miałeś tylko jedną udaną syntezę? I dało to kilka uncji dobrego MDMA? Czy mam rację? Cholera, brzmię, jakbym był kutasem, kiedy to czytam, ale naprawdę nie jestem! Po prostu wyjaśniam, czy zrozumiałem, co mi powiedziałeś. Zdecydowanie podziwiam twoją determinację i styl! Stary, jesteś mężczyzną!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Jaki jest cel elementu posłańca?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Używam go do czatowania
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jakby to była całkowicie oddzielna aplikacja poza stroną bb? Rozumiem, że jest szyfrowana i bezpieczna? Próbowałem to skonfigurować kilka tygodni temu, dostałem całą masę błędów i zrezygnowałem. Zastanawiam się tylko, czy jest to warte mojego czasu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ja też miałem problemy. Myślę, że wiele osób je miało.

Więc powiem, że nie jest tak aktywny jak forum. Jeśli potrafisz je skonfigurować, to super, ale nie wiem, ile tracisz, jeśli tego nie zrobisz. Nie sądzę, żeby to było coś wielkiego
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Potrzebuję pomocy i porady dotyczącej opsec w us.
Mam tutaj ogłoszenie o sprzedaży mdma. Ktoś się do mnie odezwał z prośbą o kupno kilku gramów. Jakie są szanse, że federalni próbują nas aktywnie dopaść?
Powiedział, że nie użyje bbgate escrow, ponieważ to oszustwo. powiedział, że użyje innego escrow onion. Powiedziałem mu, żeby go znalazł i wysłał mi informacje na temat escrow.com.
Aby skorzystać z tego depozytu, muszę się zarejestrować i chcą informacji. jak legalne prawdziwe informacje. zdjęcie licencji, konto bankowe, numer ubezpieczenia społecznego....
Kiedy to piszę. Oczywiście firma escrow będzie współpracować z LE. Myślę, że nie potrzebuję porady, z wyjątkiem powiedzenia mi, czy mam rację w moim myśleniu
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Masz rację. Nie używaj tego escrow. Są inne. Będę jednak musiał poszukać. Fairtrade był moim faworytem, ale nie wiem, jaki jest teraz ich status
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jeśli ktoś uważa, że nasz system escrow to oszustwo, prosimy o opuszczenie forum. Jeśli ktoś napisze, że nasz system escrow to oszustwo, powiedz mi kto i gdzie, a natychmiast go zbanuję.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc to jest oszustwo. Możesz skorzystać z usługi BB Escrow. Chronimy transakcję przed oszustwami.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
W rzeczywistości nalegam na dalsze korzystanie z escrow tutaj, nawet po tym, jak klient okaże się godny zaufania. bez względu na wszystko, opłata za escrow trafia do bbgate. Dopóki nie uzyskam wystarczającej sprzedaży, aby faktycznie przekazać darowiznę na rzecz strony, mogę kontynuować wsparcie za pośrednictwem escrow. jeśli chodzi o całą sprawę oszustwa, mogę podać link, który podał, jeśli ktoś jest zainteresowany. jest to jakaś strona, która twierdzi, że ma listę wszystkich witryn cebulowych, które są oszustwem. bbgate jest wymienione, adres jest martwym linkiem, a część oszustwa mówi o oszustwie forum. co to jest oszustwo forum? Jestem przekonany, że jest prawdziwym nabywcą i zamierzał dokonać transakcji za pośrednictwem tej firmy escrow. rozłączenie, które mieliśmy, polegało na tym, że był wielokrotnie oszukany, próbując kupić. Miałem to samo doświadczenie, więc rozumiem. Drugą połową naszego rozdźwięku jest to, że nie jestem pewien, czy jest dea, fbi czy kimkolwiek innym. może jest. jeśli tak, to byłaby to długoterminowa część śledztwa. Jestem całkiem pewien, że kilka grup zadaniowych prowadzi dochodzenia. każdy, kto myśli, że jesteśmy pod radarem, oszukuje samego siebie. więc jaka to różnica? tak długo, jak trzymam się ściśle opsec, jestem tak dobry, jak dostanę, niezależnie od tego, czy ten jest federalny, czy nie. odpowiedzią było po prostu wysłanie mu grama. jakość produktu jest wyjątkowa. jeśli jest kupującym i boi się zostać oszukanym, upewni się, że otrzymam zapłatę, aby nadal mieć dostęp. i mogę skierować płatność, miejmy nadzieję, przez escrow tutaj. Rozumiem trochę więcej o opsec i co zrobić z pieniędzmi. musi zostać przeniesiony i zmieniony na monero, a następnie z powrotem na użyteczną kryptowalutę. w tym momencie mogę przejść na konto osobiste. Mam nadzieję, że administratorzy pozwolą mi korzystać z escrow, mimo że wysyłka została zakończona. to zdecydowanie byłoby najbezpieczniejsze. mogę też zostawić pieniądze tutaj, aby przelać je do chińskiego dostawcy, aby uzyskać więcej surowców. wygrana wygrana. Spędziłem czas wyjaśniając system tutaj i zrozumiał. wyjaśnienie było zawiłym wyjaśnieniem procesu, którego używamy do escrow i nie wierzę, że kiedykolwiek widziałem niezadowolonego klienta, który korzystał z escrow. wiele płaczących partii, które uważały, że zaoszczędzenie 5 procent to dobry pomysł. potem przyjdź płakać, że ktoś ich oszukał. lol. Mam dość słuchania tego samego starego gówna i zamierzam powiedzieć wszystkim zgłaszającym oszustwo, że sami się oszukali. Ja na przykład doceniam tę stronę, escrow, a zwłaszcza naszych ciężko pracujących administratorów. rzadko występuje duże opóźnienie między potrzebą wkładu administratora a uzyskaniem wyników. wydają się być zawsze dostępne. Chcę utrzymać status sprzedawcy i uzyskać status zaufanego sprzedawcy. Wiem, że mój produkt jest na najwyższym poziomie, a jeśli uda mi się osiągnąć cel w postaci stałych nabywców, będę miał niezły dodatkowy zarobek.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Żeby było jasne, nie polecam escrow, które wymaga kyc, jak to, co znalazłeś na escrow.com. Nie mówię o bbgate
 
Top