• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiczna [US] grupa społeczności BB na Messenger Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jestem z USA.
Środkowy zachód
Z zachodniego wybrzeża, Kalifornii i Seattle.
Teraz mieszkam na środkowym zachodzie
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej Jesse Jades, sam jestem w Oklahomie. Miło cię poznać! Jakiego rodzaju narkotyków używasz, produkujesz lub sprzedajesz? Jaki jest twój ulubiony narkotyk?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
To właśnie tam odniosłem mój ograniczony sukces, ale sproszkowałem je, a następnie rozpuściłem w 90% alkoholu izopropylowym i przefiltrowałem, a następnie uniknąłem, a następnie przemyłem powstałe kryształy 2 częściami acetonu, zanim zaufałem, że próba na pewno się powiedzie. I nawet wtedy otrzymałem tylko 1,5 grama pseudo i ostatecznie 0,7 grama dobrej, starej mety.... PRZERAŻAJĄCE!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Stary, nigdy nie próbowałeś mdma? Wydaje mi się, że odpowiedziałem na twoją prywatną wiadomość. jeśli nie, wyślij kolejną. musimy cię podłączyć. każdy musi spróbować raz w życiu. Ja spróbowałem w 92 roku i od tamtej pory staram się to robić. Nie będę jadł tych sprasowanych śmieciowych pigułek, które ludzie sprzedają. czymkolwiek one są, nie są mdma. Zrezygnowałem z pigułek. Ostatnią partię pigułek zrobiłem w 07 roku, kiedy zostałem zatrzymany za zrobienie wystarczającej ilości na własny użytek. Wydawałem 20 dolców tygodniowo i robiłem tyle, że starczało na cały tydzień. Moja starsza pani była hetero i nie wiedziała, że to robię.
Ostatnio wściekłość to p2p dope. kiedy zaczynałem, to właśnie wyszło z mody i zawsze postrzegałem to jako szpilkę produkcji. razem z mdma. więc kupiłem kilogram glicynianu bmk i kilogram metyloaminy z Chin. w końcu to rozgryzłem. wypaliłem gówno, zanim zacząłem uzyskiwać wyniki. Miałem jedną 100gm partię zwrotną
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jak 2 uncje. reszta z nich była straszna. Myślę, że to rozgryzłem i teraz poszłoby lepiej. to samo z gycidatem pmk. rozgryzłem to na końcu. gówno jest czyste i czyste
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Prywatna wiadomość do mnie i tak długo, jak jesteś skłonny korzystać z escrow, możemy coś wypracować. jeśli chcesz tylko kilka trafień, mogę nacisnąć czyste kryształy. lub gram. cena wywoławcza jest ustalona, ale mogę dodać trochę więcej, jeśli zamówisz i napiszesz recenzję. Mogę wysłać gram, który kupisz plus kilka pełnych mocy superman prasowanych pulls. pełna moc to 160 mg. Nie brałbym więcej. Wolę 120 mg, ale od czasu do czasu biorę pełną dawkę. Nie mogę chodzić bardzo dobrze na tak dużej ilości, ale gorąco polecam wypróbowanie go na wysokim poziomie, a następnie zmniejszenie do tego, co lubisz. również tolerancja osoby idzie znacznie szybciej i wyżej niż jakikolwiek inny lek, który zrobiłem. Nie biorę z powrotem do tyłu dni. jeśli używany codziennie
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Niech to szlag. 3 razy moje pisanie zniknęło w tej pieprzonej aplikacji.
Pm me. Nawet nie pamiętam, co napisałem. def nie próbuję tego powtórzyć
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
Właśnie zobaczyłem, że nie możemy powiedzieć, gdzie mamy inne formy komunikacji. Cieszę się, że to zobaczyłem, bo zrobiłbym to bez zastanowienia. Mam swoje dane w ogłoszeniu, jeśli chcesz porozmawiać bez tego interfejsu. Zawsze będę wymagał korzystania z escrow tutaj na bb, ale nienawidzę SMS-ów
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Więc pozwól, że sprawdzę, czy dobrze cię zrozumiałem, kupiłeś wszystkie te prekursory i spaliłeś większość z nich, ucząc się robić MDMA? I uważasz, że wiesz, co robisz teraz i miałbyś lepsze wyniki? Miałeś tylko jedną udaną syntezę? I dało to kilka uncji dobrego MDMA? Czy mam rację? Cholera, brzmię, jakbym był kutasem, kiedy to czytam, ale naprawdę nie jestem! Po prostu wyjaśniam, czy zrozumiałem, co mi powiedziałeś. Zdecydowanie podziwiam twoją determinację i styl! Stary, jesteś mężczyzną!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Cóż, aby być uczciwym, nie miałem metryki, jak cokolwiek miało wyglądać, ani nawet wydajności. lub czy prekursory były prawidłowe. Nigdy nie widziałem mdp-2-p. Nie byłem pewien, czy w ogóle mam prawidłowy keton.
Nigdy też nie przeprowadziłem reakcji glinu z chlorkiem mekurowym. Spodziewam się, że partie nie dadzą dobrych wyników, gdy dowiem się, co działa, a co nie.
Jeśli o to chodzi, nigdy wcześniej nie robiłem kwasu azotowego. ani nie ustawiałem szkła laboratoryjnego. kiedy prowadziłem REI dope, wszystko było majsterkowaniem. możesz czytać literaturę od dziesięcioleci (i ja to robiłem), ale te reakcje nigdy nie przebiegają dokładnie tak, jak są napisane. w wielu starych ulach celowo zapisano błędne informacje, aby ludzie, którzy nie rozumieją chemii, nie mogli korzystać z informacji. nawet książka strikes zawierała odwrotne informacje o tym, która warstwa była organiczna.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Oczekiwanie, że synteza będzie przebiegać zgodnie z podręcznikiem nie jest realistyczne. a kiedy gówno zaczyna iść na boki, wiedza, co zrobić, aby to poprawić, wymaga doświadczenia.
Na przykład... na jednym z kont aktywowałeś aluminium, a następnie włożyłeś je do wrzącej kolby.....
Czy kiedykolwiek próbowałeś wepchnąć 54 gramy folii aluminiowej, która szybko się nagrzewa i jest zdecydowanie nadal zanieczyszczona solą rtęci, co oznacza, że nie możesz sobie pozwolić na rozerwanie rękawicy i wepchnięcie jej na skórę przez szyjkę kolby wrzącej 24/40? Ja też. nie ma tego w instrukcji. jest milion rzeczy, które trzeba po prostu zrobić, aby zrozumieć proces. Nie zdawałem sobie sprawy, że nie pozwalam mu się wystarczająco rozgrzać przez pierwsze kilka. Nie powiedziałbym, że miałem tylko jedną partię stóp. każdy zwrócił różne ilości produktu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Wiem, że nie próbowałeś być kutasem i nie wiem, jaki jest twój poziom umiejętności w dziedzinie chemii. Nie mam żadnej szkoły. Gotowałem metę z przerwami przez 28 lat. Red phos, a potem lith. Do tej pory nie miałem doświadczenia z prope dope. Jest milion drobnych szczegółów, które nie są zapisane w tych relacjach, które czytamy. Skończyło się na używaniu dzbanków na mleko do spalania. pozwala to na potrząsanie nim. a kiedy zdałem sobie sprawę, że to garść metyloaminy3 ucieka z kolumny refluksowej lub tego, co skończyło się jako wąż refluksowy, zacząłem ją zatykać i pozwalać jej budować ciśnienie, aby ponownie skondensować ją w dzbankach, pozostaje tam, gdzie jest potrzebna.
 
Top