• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Methamphetamine Synteza metamfetaminy przy użyciu czerwonego fosforu i jodu

Methamphetamine

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Proporcje :







2g Efedryna lub pseudoefedryna 0,6g Czerwony fosfor 4g Jod 5ml Woda destylowana 8ml 25% Wodorotlenek sodu 3g Trójsiarczan sodu 20ml Rozpuszczalnik


Składniki :











- efedryna lub pseudoefedryna - czerwony fosfor - jod - folia aluminiowa - metanol - rozpuszczalnik (paliwo Colemana, eter, DCM itp.) - kwas solny - wodorotlenek sodu - trójsiarczan sodu - woda demineralizowana - lód


Sprzęt :







- Młynek/zaprawa - Zlewki - Kolby Erlenmeyera - Naczynia Pyrex - Filtry - Skalpel (do skrobania) - Pipeta


Procedura :

1.



Ekstrakcja: a) Aby wyekstrahować efedrynę lub pseudoefedrynę, należy je zmielić, wymieszać proszek z metanolem i odstawić, a następnie przefiltrować, umieścić płyn w naczyniu i umieścić go na małym ogniu, aby metanol wyparował b) Aby wyekstrahować czerwony fosfor, należy namoczyć skrobak z pudełka zapałek w rozpuszczalniku (metanol, aceton, ...), a następnie usunąć go delikatnie skrobakiem.




.), a następnie usunąć go przez delikatne zeskrobywanie, można też zebrać fosfor z końcówek zapałek c) Aby wyekstrahować jod, wlej barwnik do zlewki i dodaj dwukrotną objętość nadtlenku wodoru i odrobinę kwasu solnego, po 50 minutach mieszania przefiltruj2.



Reakcja: Wlej wodę i czerwony fosfor do kolby Erlenmeyera, a następnie stopniowo dodawaj jod. Ta reakcja jest egzotermiczna i wytwarza toksyczny gaz, więc użyj rurki, aby przekierować dym do wody, a następnie dodaj efedrynę lub pseudoefedrynę (można użyć łagodnego źródła ciepła) Po 1 godzinie 30 minutach zanurz kolbę Erlenmeyera w zimnej łaźni wodnej na 10 minut.



3. Filtracja :

Przefiltrować roztwór (zebrany czerwony fosfor można wykorzystać ponownie).


4. Bazowanie :

Dodaj lód do roztworu, następnie wodorotlenek sodu w małych porcjach, aby uzyskać pH 13 lub 14 (zmiana z kwasu na zasadę), a następnie trójsiarczan sodu.


5. Separacja:

Dodaj rozpuszczalnik i poczekaj, aż ciecze odpowiednio się rozdzielą, a następnie oddziel je pipetą.


6. Krystalizacja (ciecz -> proszek)



Stwórz generator gazowego chlorowodoru, w zamykanym pojemniku umieść kilka kawałków aluminium, a następnie trochę kwasu solnego, użyj rurki, aby skierować gaz do roztworu Następnie przefiltruj roztwór, otrzymany proszek to metamfetamina.



7. Rekrystalizacja (proszek -> kryształ)





Metamfetaminę dodaje się do pojemnika z acetonem (100 ml na 40 g metamfetaminy + 9,5 ml wody) i podgrzewa do temperatury 52-54°C, po czym pozostawia do ostygnięcia na około 3 godziny w temperaturze pokojowej, a następnie umieszcza w zamrażarce na 2 godziny LUB w alkoholu, który pozostawia się do odparowania.
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O ilu kłamstwach tutaj mówisz?
 

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O ilu kłamstwach mówisz? Twoja wiedza na temat chemii jest zerowa. Mówi, że 5 ml czystej wody będzie się gotować przez 1,30 minuty, tak? Czy ty jesteś głupi? Kto może stracić 5 ml wody przez 1,30 godziny, idioto?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Zainspirował mnie poniższy wątek, który pokazuje, jak syntetyzować metamfetaminę na drodze moskiewskiej


Ten wątek został stworzony na podstawie filmu (zobacz wątek) Przetłumaczyłem tylko i przeredagowałem zdania, aby ludzie, którzy mówią w moim języku, lepiej rozumieli, jedyną rzeczą, którą zmieniłem, było "2 ml" na "5 ml".

Więc proszę, szanuj mnie i przestań nazywać ludzi "idiotami", zwłaszcza że jesteś tu nowy, nawet jeśli nie jestem zbyt dobry w chemii, możesz mi powiedzieć z szacunkiem
 
Top