rzecz, której nie rozumiem w harmonogramach leków

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Co sądzisz o Wielkiej Brytanii, gdzie grzyby są narkotykiem klasy "A"? o_O
Więc jeśli masz uruchomiony zestaw do uprawy, kilka worków foliowych, wagę i niefortunnie ktoś trawi cię, wydaje się, że "produkcja z zamiarem dostarczenia", co brzmi jak kilka lat w jednym z najbardziej bezpiecznych hoteli Jego Królewskiej Mości. ;)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
363
Points
63
To pieprzone szaleństwo... wth
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ponadto, ze względu na dużą ilość leków, ceny są nieco wyższe niż 5-10 lat temu... :(
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Grzyby były legalne również w Wielkiej Brytanii, aż do niedawna. Pod koniec lat 90-tych lub na początku 00-tych? To samo z Japonią :[
Naprawdę szkoda, że te substancje, które mają nieograniczony potencjał, gdy są szanowane, są demonizowane.
Tak cudownie, że zarodniki są szeroko dostępne i łatwe w uprawie ;]
Grzyby stały się bardziej domowym sekretem do użytku osobistego, chyba że znasz fajnego, dużego tek batcha.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Jest w tym trochę prawdy, bo w pewnym momencie wszystko było legalne... Ale pod koniec lat 90-tych łatwo było dostać shroomy w większości funky shopów w Londynie (Camden Town) lub khat w wielu miastach...

I szczerze mówiąc, status prawny nie ma nic wspólnego z krzywdą, czy dbaniem o ludzi, daj spokój, nie bądź naiwny...

Chodzi o podatki i dzielenie pieniędzy między rządem a tak zwaną "przestępczością", która w rzeczywistości jest zwykle dobrymi kumplami lub partnerami biznesowymi...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Nie mam żadnych złudzeń co do prawdziwych intencji tych, którzy podejmują te decyzje i dlaczego.... $$$$$$$
Miałem zamiar dodać o wiele więcej, ale postanowiłem oszczędzić wszystkim tyrad na temat big pharmy i systemu sądownictwa itp.
 
Top