Jakie cechy powinien mieć światowej klasy rynek?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Również automatyczne szyfrowanie PGP do przesyłania wiadomości w zamówieniach
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaki jest tego cel? Organy ścigania i tak przeczytają wszystko, czego potrzebują, jeśli znajdą serwery. Problem z szyfrowaniem danych online polega na tym, że zaszyfrowane dane są przesyłane na serwer już zaszyfrowane. Jeśli wysyłasz niezaszyfrowane dane na serwer i szyfrujesz je na serwerze, oznacza to, że każdy, kto ma fizyczny dostęp do serwera, może przechwycić niezaszyfrowane pakiety.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Myślę, że jednym z elementów, który nie jest tam obecny, jest ciągłe testowanie produktu. Ludzie, którzy kupują, chcą wiedzieć, co dokładnie otrzymują.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myślę, że byłoby to świetne rozwiązanie. Może dać sprzedawcom, którzy zgodzą się na testowanie, odznakę lub coś w tym rodzaju? Zauważyłem, że wiele podrobionych tabletek jest sprzedawanych jako prawdziwe. Większość lub adderall będzie metą online. Jest wystarczająco blisko, ale nazwijmy to po imieniu
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Informacje o redukcji szkód.

Kilka miesięcy temu napisałem poniższy artykuł. Jeśli jesteś administratorem rynku lub właścicielem katalogu cebuli, przeczytaj go. Może to być tak proste, jak dodanie linku do pliku PDF, ale robi to prawdziwą różnicę. To ratuje życie. Jeśli jeszcze nie jesteś na pokładzie, pomóż. [Uwaga: BB jest już na pokładzie].

NARKOTYKI, DARKNET I MEDIA [MOJA HISTORIA]
Ciemne rynki narkotykowe dostarczają obecnie użytkownikom więcej informacji na temat redukcji szkód niż zarówno rząd, jak i znane media. Jak doszło do tej sytuacji i dlaczego pozostaje ona niezauważona?

--

Dostarczanie ludziom informacji na temat bezpieczeństwa zażywanych przez nich narkotyków zmniejsza ryzyko tragedii i śmierci. To oczywista prawda. Mówiąc inaczej, poprzez popularną mantrę: ignorancja zabija, edukacja ratuje życie.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

Ta surowa i dość oczywista przesłanka przyświecała projektowi, który rozpoczął się bardziej z nadzieją niż oczekiwaniem prawie 15 lat temu. Latem 2009 roku podjąłem pierwsze kroki w pisaniu tego, co ostatecznie stało się Biblią użytkowników narkotyków, bestsellerowym 638-stronicowym tomem o redukcji szkód.

To zawsze miało być poważne i długie przedsięwzięcie. Postanowiłem nie tylko udokumentować każdy powszechnie używany narkotyk, zarówno chemiczny, jak i botaniczny, ale także samemu go doświadczyć. Czułem, że aby być wiarygodnym wśród konsumentów narkotyków, jest to niezbędny warunek wstępny. Jak ktoś bez ogródek powiedział mi w tamtym czasie, gdybym tego nie zrobił, byłbym jak zakonnica oferująca edukację seksualną.

Na początku nie wiedziałem, że ostatecznie będę samodzielnie podawać 182 różne narkotyki, w podróży, która będzie miała ogromne wzloty, ale zbyt wiele przerażających i traumatycznych upadków. Pomimo tych ostatnich, w końcu dotarłem do celu i byłem bardziej niż zadowolony z końcowego rezultatu. Bez wątpienia pomaga tysiącom osób zmniejszyć ryzyko i podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zażywania narkotyków.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Jednak zawsze z tyłu głowy pozostawał element niezadowolenia w postaci pytania: co z ludźmi, którzy nie kupili książek lub których nie było na nie stać? Latem 2023 roku moja wyobraźnia puściła wodze fantazji, gdy starałem się rozwiązać tę kłopotliwą i kłopotliwą kwestię.

WYOBRAŹ SOBIE DOTARCIE DO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH

Wyobraź sobie, że istotne informacje na temat redukcji szkód są dostarczane bezpłatnie w punkcie zakupu narkotyków na całym świecie. Wyobraź sobie potencjalny wpływ, jaki może to mieć na bezpieczeństwo użytkowników.

Czy ta wizja jest naprawdę tak odległa? Podczas wizyty u lekarza lub w aptece informacje dotyczące bezpieczeństwa są rutynowe i zwykle wykraczają daleko poza dawkę, częstotliwość i czas trwania.

Dlaczego to samo nie może dotyczyć narkotyków rekreacyjnych? Czy istnieje sposób na włączenie redukcji szkód do łańcucha dostaw pomimo nieustającej brutalności wojny narkotykowej?

Odpowiedź na to ostatnie pytanie okazała się twierdząca, przynajmniej częściowo.

DARKNET I JEGO RYNKI

Sieć darknet, a w szczególności rynki darknet, odgrywają coraz ważniejszą rolę w dystrybucji narkotyków. Zarówno konsumenci, jak i sprzedawcy korzystają z tej ukrytej i anonimowej alternatywy dla widocznego Internetu, z którym większość ludzi jest zaznajomiona.

W związku z tym, moja lampka kontrolna dotycząca powyższych kwestii pojawiła się w formie "co by było, gdyby".

Co by było, gdybym stworzył bezpłatną wersję PDF Biblii narkomanów? Co by było, gdybym mógł faktycznie komunikować się z właścicielami rynków? Co by było, gdyby udostępnili ten plik PDF bez opłat dla klientów? Czy było to możliwe? Czy w ogóle by posłuchali?

Natychmiast zdałem sobie sprawę, że chociaż perspektywy wydawały się nikłe, musiałem to zrobić: nawet przy ograniczonym sukcesie ktoś gdzieś może odebrać coś z pliku PDF, co uratuje mu życie. Ale od czego miałbym zacząć?

NARODZIŁ SIĘ PROJEKT REDUKCJI SZKÓD W DARKNECIE

Na szczęście, podobnie jak Internet, darknet ma warstwę mediów społecznościowych. Jest ona zdominowana przez podobną do Reddita platformę o nazwie Dread. Był to oczywisty punkt wyjścia.

Skontaktowałem się z tamtejszym personelem, wyjaśniłem swoją wizję i po prostu poprosiłem o pomoc. Po entuzjastycznej odpowiedzi "tak" wiedziałem, że to ma szansę. Projekt ruszył. Dread stał się pierwszym darknetowym podmiotem, który hostował PDF i uruchomił go z taką energią, że nawet niektóre rynki stały się tego świadome. Teraz było oczywiste, że muszę wykorzystać ten moment.

Zacząłem więc identyfikować każdy znaczący rynek. Przygotowałem scenariusz i rozpocząłem długi proces ustalania środków komunikacji. Jeden po drugim zwracałem się do nich, wyjaśniając misję i prosząc o udostępnienie pliku PDF lub linku do niego, aby klienci (konsumenci leków) mieli możliwość uzyskania własnej kopii.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


Wymagało to cierpliwości, wytrwałości i miesięcy starań, ale w końcu się udało. Prawie każdy rynek o jakimkolwiek znaczeniu jest teraz na pokładzie, dodając w ten sposób do swojej wrodzonej funkcjonalności regulacyjnej (takie zapewnienie systemu oceny sprzedawców podobnego do eBay, który pomaga chronić konsumentów przed sfałszowanymi dostawami). Kolejnym nieoczekiwanym zwrotem jest rosnąca liczba indywidualnych sprzedawców, którzy również oferują PDF w punktach sprzedaży.

KONKRETNA RZECZYWISTOŚĆ

Im więcej konsumentów narkotyków jest narażonych na informacje o redukcji szkód, tym skuteczniejszy staje się ten projekt. Tak więc pod każdym względem projekt przekroczył wszelkie oczekiwania i nadal to robi. Teraz robi różnicę w prawdziwym świecie.

Media jednak (z chlubnym wyjątkiem BBC World Service) nigdy nie zawodzą. Mój poniższy cytat z Reddita był być może zrodzony z frustracji, ale mimo to jest rozsądnym podsumowaniem sytuacji:

Na szczęście to uchylenie nie zmienia konkretnej rzeczywistości w terenie.

KAWALERIA SIĘ NIE POJAWI

Na samym początku nakreśliłem kontekst książki i projektu następującym komentarzem:

Chociaż dane dotyczące bezpieczeństwa, które zbierałem i badałem przez tak wiele lat, są teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki niezliczonych tysięcy osób, nadal tak jest. Co więcej, żadna kawaleria, w postaci życzliwego rządu lub władz filantropijnych, nie pojawi się nagle i nie zapewni tej formy edukacji.

Jest to jednak projekt, w którym każdy może pomóc. Tak więc, jeśli znasz kogoś, kto może być zagrożony lub kto może po prostu docenić dalsze informacje na temat bezpieczeństwa narkotyków; prosimy o przekazanie im. Plik do pobrania jest dostępny we wszystkich głównych sieciach chmurowych, wymienionych na tej stronie: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Pomimo obojętności całego społeczeństwa i wielu przeszkód na miejscu, jako społeczność możemy zmniejszyć ignorancję: możemy edukować. Wspólnie możemy uratować więcej istnień ludzkich. Chociaż nie jest to kompleksowe rozwiązanie problemu nędzy i śmierci spowodowanych wojną z narkotykami, to jest to przynajmniej coś. Zróbmy to.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Jako propagator poprawnej pisowni i gramatyki, po prostu nie mogłem powstrzymać się od omdlenia (w pewnym sensie) na twój tekst. Dziękuję za przekazanie niezwykle ważnej wiadomości i za zrobienie tego w sposób, który dobrze służy językowi, w którym została napisana.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Czy BBgate przechowuje dane transakcji z wbudowanego portfela BB? (txid i tym podobne)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tak. Wszystko, co przechowujemy, możesz zobaczyć w historii transakcji na swoim koncie.
 
Top