bmk oil making a- oil

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vă rugăm să vă comportați corespunzător. Vorbele de rău sunt interzise.

Am legat cazul de succes. Probabil că nu a fost scris de ei sau oamenii nu doresc să înceapă conversații publice.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nu este adevărat. Uneori, oamenii pun întrebări despre lucruri simple, cum ar fi "ce este acidul acetic glacial sau ce este P2P?". Puteți căuta singuri pe Google. Atunci când doriți să sintetizați ceva și puneți acest tip de întrebare, este evident că nu veți avea succes din cauza faptului că nu puteți găsi pe internet informații foarte comune. Nu pot răspunde la toate întrebările. Unele lucruri trebuie să fie făcute de dumneavoastră.


De asemenea, același lucru se referă la întrebarea dumneavoastră. Ați putea deschide secțiunea Media sau Amfetamine pentru a găsi răspunsuri. Puteți face unele eforturi pentru a obține în loc să vă plângeți că nu ați primit ajutor.
 

tom

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Este o fundătură, domnule. Am citit toate mesajele
așa că atunci uitați de ruta P2P.
Am citit aici că informațiile sunt partajate doar privat.
Bine, dar doar pentru a fi siguri, astfel încât oamenii să știe de fapt că au ulei de bază A gratuit
Care este punctul de fierbere al amfetaminei din uleiul de bază liber, domnule ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nu sunt un nemernic G
Nu trebuie să fiu bun cu băieții mari de aici de pe forum.
Pentru mine contează doar rezultatele. și nu mă voi simți niciodată prea bine pentru a le împărtăși cu forumul.
trebuie să vină din ambele părți.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Interzis pentru 3 zile. Respectați regulile noastre, vă rog. Nu există loc pentru comunicarea lipsită de respect.
 
Top