A încercat cineva de aici Mefedrona IV 4-MMC?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Faptul că mefedrona mirosea întotdeauna a urină de pisică era adevărat. Dar oamenii au descoperit acum alte modalități de sintetizare care nu emană niciun miros. Se poate prezenta și se prezintă acum sub forma unei pulberi pufoase albe pure, foarte ușoare și inodoră, care nu te lasă să miroși a nimic. Încă teste FTIR ca fiind pură.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm interesant, am încercat pentru prima dată anul ăsta și de atunci am făcut vreo 50gs poate.

Am fost complet inconștient de cât de mult am mirosit.
Adică știam că miros, dar nu mi-am dat seama că oamenii îl pot mirosi de la 3 m distanță.

Dar cum se face că un mod diferit de sinteză elimină mirosul dacă substanța în sine este aceeași?

Știu că poate fi sub formă de HCl și cristal, dar cred că și HCl te lasă să miroși. Am citit mult despre asta.

Poate că nu este mefedronă atunci?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
aceste zvâcniri sunt șocuri cerebrale, lucru normal după abuzul de eliberatori puternici de serotonină.

nu mi s-a întâmplat niciodată după 3cmc de exemplu, adică mi s-a întâmplat recent, dar după ce am abuzat de meph timp de 3 luni.

acest lucru se întâmplă din cauza scăderii serotoninei
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Da, se poate deduce că este creierul tău care încearcă să se reconecteze după ce toate sinapsele au fost prăjite. ;]
 
Top